Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
  • 1 Сообщение от Sky
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 10 из 10.
    Постійний відвідувач

Новий законопроект сприяє знищенню пенсіонерів!

Черговий реформаторський законопроект http://symonenko.info/topnews/zakono...e-pensionerov/
    , підготовлений Мінсоцполітики, очолюваного колишнім сильним українцем Тігіпко, спрямований на подальше скорочення соціальних прав і свобод громадян і є доповненням до антинародної пенсійної реформи та законопроекту № 9127, проти якого виступили комуністи і який викликав бурю громадського обурення, вилившись у масові протести чорнобильців і афганців...
    ХТО ЩО ДУМАЄ З ЦЬОГО ПРИВОДУ?

Постійний відвідувач

Re: Новий законопроект сприяє знищенню пенсіонерів!

Законопроект №9400 касается пенсионеров, а многие до пенсии всё равно не доживут ))
    Постійний відвідувач

А що тут казати?! На очах знищують людську гідність і право на життя. Найстрашніше, що нікому до цього нема діла, ніби вони ніколи не опиняться на боці найбіль постраждалих верств населення, як завжди "Моя хата з краю"
    Постійний відвідувач

Ну и ну... "повезло" же нам с властью. Мне до пенсии еще 6 лет, хотя могло бы быть и меньше, оказывается, что не факт, что я ее вообще смогу получать. Ищите как заработать самостоятельно, господа, не надейтесь на помощ свыше, не в нашей ситуации. Если чесно я уже и не удивляюсь таким вот законам.
    Постійний відвідувач

Було б ще не погано аби люди знали, що в нас коїться, бо не по усім каналам це покажуть...
    Всеодно залишаться бабусі й дідусі, яких новини будуть вводити в оману, так і продовжуватимуть вірити нашій владі.
    Постійний відвідувач

Даааа, если б этим бабусям и дидусям не надо было еще деньги возвращать, так им бы вообще кланялись, а так уж, извините, прийдется уничтожать. Печально...
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

тіхо сам з собою я вєду бєсєду... соррі за оффтоп
    Пророк

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    тіхо сам з собою я вєду бєсєду... соррі за оффтоп
    мне вот просто интересно - эти люди (этот человек) понимают, что это палится на раз? Или считают себя супер-пупер находчивыми? Или это типа под заказ?
    VANDEAD, Наутіліус, Адам, скажите, ну пожалуйста, можно в личку, ну очень любопытно и не у кого больше спросить
    Зануда

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    Или считают себя супер-пупер находчивыми?
    а всіх решту - дурнями.
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от VANDEAD Посмотреть сообщение
    Було б ще не погано аби люди знали, що в нас коїться, бо не по усім каналам це покажуть...
    Все одно залишаться бабусі й дідусі, яких новини будуть вводити в оману, так і продовжуватимуть вірити нашій владі.
    По телебаченю взагалі саму брехню транслюють! Хіба що в інтернеті можна щось знайти! Але дідусі компьютера бояться, тому так і будуть прозябати...
+ Ответить в теме