Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2.
 1. #1
  Taraslt
  Гість

  Увага!Викрадення Запорізьких Регалій ФСБ(Росії)!


  Увага! Викрадення Запорізьких Регалій ФСБ(Росії)!

  Вартісь вкраденого 350-400 міліонів доларів США!


  Сталося це в Ховеллі, США! За рішенням Станиці Нова Кубань в Амереці ці Регалії мали бути повернуті на Україну! Все було погодженно з Міністерством Закордонних Справ України, повідомлення про "повернення" були трансльовані на загальнонаціональних каналах та радіо у випусках новин!

  [COLOR="Red"]Але публічність акції не захистили її від спецслужб Росії, які діяли в Амереці! Останні безцеремонно викрали Всю колекцію Скарбів Нової Кубані Амереки поки наші "тормозили" з "приянняттям" їх в Україні!

  Відбувалось це так(матеріал з сайту "Нова Січ"):


  "Нинішнє нелігітимне керівництво ККВ США, ігноруючи думку американських козаків, вирішило передати скарби в Росію. Їх стремління гаряче підтримала адміністрація Краснодарського краю. Справа дійшла до спроби законними методами замінити збанкрутіле керівництво козацтва. Опікунів і засновників музею до музею не пускали. Конфлікт почали розглядати суди США, приміщення музею опечатала поліція. Днями до маленького Ховелла приїхала група підтягнутих чоловіків – „козацьких туристів з Кубані” з помітним московським говором. Пили горілку, всіх пригощали, роблячи розвідку. Нелігітимне керівництво ККВ США, створивши організовану злочинну групу, увійшло в контакт з представниками російського посольства і Краснодарською владою...

  ...до опечатаного приміщення музею із зазделегідь вимкненою сигналізацією, красиво підїхали три крутих авто з номерами посольства Росії в США, забиті озброєними мордоворотами. Спокійно зламали чи відкрили чорний хід (опечатаний поліцією), зайшли в музей, взяли приготовані для них пакунки з експонатами, загрузили те все в броньований фургон з номерами посольства РФ, і гордо відбули до генконсульства Росії. Місцева поліція, викликана згодом, нікого з наших до музею не пустила, глибокодумно прийшовши до висновку, що ймовірно це робота місцевих негрів-наркоманів. "
  Зараз викрадені Козацькі Регалії знаходяться в Москві і їх ніхто не думає перевозити в Краснодарський Край, що було моральним мотивом кримінального вчинку у відношенні до України!

  Більше інформації та постійне її оновлення по ходу справи: http://www.novasich.org.ua/index.php...n=view&id=1230

  Питання, пропозиції та зауваження прошу надсилати Приватними повідомленнями на Форумі Українського Козацтва http://kozatstvo.kiev.ua/

 2. #2
  Taraslt
  Гість
  Lol

  Відповідь: Увага!Викрадення Запорізьких Регалій ФСБ(Росії)!


  Нова Фаза історії:

  на адрес taraslt@ukr.net не пишіть ні в якому разі, його в мене викрали.

  5 колона і козацькі регалії

  Спецоперація "Козацькі регалії" підійшла до навищої точки кипіння. Почали засвічуватися симпатики і агенти спецслужб кількох країн, які між іншим, працюють, і крутяться, у НАЙВИЩИХ органах української державної влади.

  Цікаво, бути громадянином України, держслужбовцем і виконувати вказівки деяких північних спецслужб, які повністю йдуть на шкоду українським національним інтересам, це державна зрада, чи щирий порух душі? Поки що це так, думки вголос...

  Нагадуємо, що триває безпрецедентна кампанія з повернення найбільшого культурного скарбу України сучасності. Козаки, журналісти, громадськість України та США роблять реальні кроки з повернення Січової частини унікальних козацьких регалій, що зберігалися в музеї Кубанського козацтва в Ховеллі, штат Нью-Джерсі, США.

  Детально тут:
  http://www.novasich.org.ua/index.php...n=view&id=1883
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Ответов: 7
  Последнее сообщение: 06.03.2011, 23:11

Теги для этой темы