Громадянський рух "Спільна Справа" та організація ветеранів Афганістану "Ніхто крім нас" домовились про спільні дії, спрямовані на негайний розпуск Верховної Ради та проведення виборів, як того вимагає Конституція 1996-го року.

Наразі організації готують Всеукраїнський Форум громадянського
суспільства, який відбудеться в Києві 14 жовтня. Делегати Форуму ухвалять резолюцію про необхідність невідкладного розпуску парламенту та пр…иймуть рішення про дату початку Загальнонаціональної Акції по Примушуванню до Демократії.
В Форумі вже зголосилися взяти участь сотні громадських організацій та ініціативні групи з усієї України.Точний час та місце проведення буде повідомлено пізніше. Бажаючі долучитись до роботи Форуму можуть зголошуватись через офіси організацій.
"Спільна Справа " не відмовляється від інших своїх вимог щодо негайної відставки Президента та законодавчого закріплення права громадян на відкликання будь-якого державного службовця обо колегіального органу та жодним чином їх не звужує, та має намір після розпуску парламенту продовжити боротьбу за повне відновлення конституційного ладу.

ВСІ бажаючі прийняти участь у роботі форуму можуть зареєструватися за:
тел. 0675056055, 0675388997
spilnasprava11@gmail.com

Громадянський рух СПІЛЬНА СПРАВА
WWW.SPILNASPRAVA.COM