Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей7Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 6 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 58.
    part of me

Марш УПА 14 жовтня

14 жовтня виповнюється 64 річниця створення Української Повстанської Армії - Армії, яка героїчно і жертовно боролась за Українську Самостійну Соборну Державу. Найкращі сини й доньки Української нації встали до лав борців проти чужоземного поневолення. УПА воювала проти польських шовіністів Армії Крайової, проти гітлерівської Німеччини і комуно-большевицького Совєтського Союзу. Війна з московськими окупантами велась українськими повстанцями майже 10 років після завершення Другої світової війни.

Проте день створення УПА не є державним святом. Сьогодні на 16-му році Незалежності України Українська Повстанська Армія не визнана на державному рівні і не пошанована належним чином у суспільстві. Це ганьба для кожного українця і пряма загроза державності. Невизнання борців за волю України офіційною владою ставить під сумнів легітимність нашої держави. Наш обов'язок - заставити владу визнати національно-визвольну боротьбу ОУН і УПА за державну незалежність України.

Запрошуємо всіх патріотів долучитися до гідного вшанування ветеранів Української Повстанської Армії. Оргкомітет готовий до співпраці і приймає пропозиції щодо проведення Свята Української Зброї

Ми повинні привернути увагу влади та громадськості до проблеми визнання ОУН-УПА. Ми маємо продемонструвати важливість цього питання для Української нації. Ми зобов'язані захистити ветеранів УПА у разі провокаційних дій україножерів.

Місце кожного українця 14 жовтня - на Майдані Незалежності. Початок акції о 10-00.

Детальніше: http://www.pokrova.org.ua/

ТАК!

Re: Марш УПА 14 жовтня

оун -упа то для західної України а у нас Полтава
    part of me

Відповідь: Re: Марш УПА 14 жовтня

Ответ Сообщение от Meladon
    оун -упа то для західної України а у нас Полтава
    Не знаю, що там у вас, а у нас - УКРАЇНА.
    ТАК!

Re: Відповідь: Re: Марш УПА 14 жовтня

У мене Полтава.... а Україна себе показала на майдані та під час нього... я патріот свого міста і своєї області а кормити и чи помирати зі зброєю в руках за когось з одеси чи львова я небуду
    доречи навішо почепив прапор? багато у нас в полтаві ону-упа ветеранів? чи тих хто їм спвчуває?
    Odo
    -

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Марш УПА 14 жовтня

доречи навішо почепив прапор? багато у нас в полтаві ону-упа ветеранів? чи тих хто їм спвчуває?
    Багато чи ні, не знаю, не рахував, але я співчуваю і прапор підтримую. Адміну респект!
    модератор

Поддержую Меладона( не думал что когда-нибуть такое скажу:)? О_о ), не зависимо от того сколько в Полтаве ветеранов упа, реклама на главной страничке форума это мало притяно, а тем более реклама политизированая, чью идею заведомо большАя часть людей не поддерживает!
    .
    Добрий модер ))

Відповідь: Марш УПА 14 жовтня

Хтось збирається їхати?
    Я б з радістю
    ТАК!

ОУН УПА кстати регулярно устраивали поддерживали уничтожение жыдов
    а СС ГАЛИЦИЯ активно принимала в этом участие....
    ТАК!

Особенно интересны требования по национальному вопросу, четко сформулированные Бандерой и его заместителем: каждого неукраинца, который не придерживается установленных режимом порядков, рекомендовалось за небольшой проступок "ликвидировать". Еще более беспощадно Стецько относился к евреям. В личном обращении к советнику Гитлера по "восточному вопросу" рейхминистру Розенбергу он писал: "...настаиваю на уничтожении жидов и целесообразности перенести на Украину немецкие методы экстерминации жидовства".
    ТАК!

На снимке - Я.Стецько (слева) подносит хлеб-соль фашистам

На фото: гитлеровцы и ОУНовцы перед расстрелом группы евреев

На фото: отчет ОУН о "чистках"

На фото: украинцы принимают присягу фюреру
+ Ответить в теме
Страница 1 из 6 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы