Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей7Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 6
Показано с 41 по 50 из 58.
    part of me

Комуністи мають намір блокувати Марш УПА в Києві

Активісти Комуністичної партії України мають намір 14 жовтня блокувати проведення в Києві Маршу Української повстанської армії з нагоди 64-х роковин її створення.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив лідер кримських комуністів, народний депутат України Леонід ГРАЧ сьогодні в Сімферополі в інтерв`ю двом інформагентствам.

"У нас досить патріотичних сил у Києві для того, щоб їм (прихильникам УПА. - УНІАН) не дати можливості пройти, ми блокуватимемо. Прямо скажемо - не дамо можливості пройти їм по Хрещатику", - сказав він.

За словами Л.ГРАЧА, акції проти УПА пройдуть не тільки в Києві, а й у Криму. Так, на 14 жовтня запланований мітинг на одній з площ Сімферополя, біля заставного каменя, на місці якого комуністи незабаром встановлять пам`ятник жертвам, загиблим "від рук вояків ОУН-УПА". "Ми зараз закінчуємо збір коштів (на пам`ятник - УНІАН), вже йдуть напрацювання скульптора, так от на тому місці, де буде встановлений пам`ятник, ми проведемо мітинг, де висловимо своє ставлення до ОУН-УПА, до фашизму і до тієї акції, яка приблизно в цей же час проходитиме на Хрещатику", - сказав лідер комуністів Криму.

Як повідомляв УНІАН, 14 жовтня в Києві праві сили планують провести Марш УПА з нагоди 64-х роковин її створення.

Кримські активісти Євразійського союзу молоді, Блоку Вітренко "Народна опозиція" і партії "Руський блок" заявили, що не допустять проведення Маршу УПА. До 13 жовтня в Криму проходить акція під гаслом "Всі на боротьбу з фашизмом", під час якої проводиться збір добровольців для поїздки до Києва. За оцінками організаторів, на Хрещатику збереться від 20 до 40 тисяч чоловік, які виступатимуть проти Маршу УПА.

Влада Києва звернулася до Шевченківського районного суду столиці з метою обмежити акції в центрі міста, які ряд партійних і громадських організацій планують провести 14 жовтня.

15 жовтня минулого року під час проведення такого заходу ліві і радикальні сили влаштовували бійку з представниками правих політичних організацій і, фактично, зірвали Марш УПА
    [SIZE=1][COLOR=Silver] Джерело: УНІАН

Odo
    -

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відпо

Ответ Сообщение от Meladon
    з історією завжди було все в порядку (на 5) данними володію і начитаний- тому кажу оун упа - це для западенців а тут у нас Полтава а тобі ***** ************ - з чемаданами ***** у львов до бамжів армян жидів та таких саміх ***** *************доречи незабудь вступить в партію запор, ой пардон ПОРА
    Навіть не знаю, що Вас так зачепило у моєму дописі? Як на мене Ви занадто емоційно все сприймаєте! Я ж зберіг на згадку собі оригінал вашого допису, деякі "зоряні" слова, в котрім, потім хтось сором’язливо замінив зірочками. Яке жахливе нерозуміння суті Ваших думок! Адже саме в них і була — суть усього сказаного Вами.
    з історією завжди було все в порядку (на 5) данними володію і начитаний-
    О-о! Начитаний! Я вражений! Оце мені сьогодні, неабияк, щастить на співрозмовника, хоч з начитаним побалакаю, а-то вже дійсно дістало спілкуватися з самими "бамжами, армянами, жидами та з такими самими тупими націоналістами (© Meladon)". До речі, запрошую Вас активніше дописувати у темі про прочитані книжки, щось ніяк не пригадую там Ваших дописів, не помітив мабуть, бо така начитана людина стопудово мусила би там щось дописувати.
    тому кажу оун упа - це для западенців а тут у нас Полтава
    Ну, то обґрунтуйте бодай чимось свою "тезу", бо щось Ви вкотре її вже повторюєте, але кожного разу якось "стисло" і "без душі", а так хочеться почути докладну й розлогу відповідь на свої запитання (особливо про те які методи війни для Вас є "хорошими"?) від такої начитанної й безумовно освіченої людини, як Ви. Впевнений, що для Вас, це жодних труднощів не становитиме.
    Odo
    -

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відпо

Знову ж таки дивуюсь Вашій суперечливости! Ось самі порівняйте:
    методи війни всі хороші
    я лично считаю что уважения в первую очередь достойны те кто зделал хоть чтото для Полтавы а не те которые неизвестно где и неизвестно за что воивали... и не всегда самыми хорошими методами....
    Якщо всі методи хороші, то у чому ж Ви звинувачуєте вояків УПА?
    ше якісь питання? хочеш исче полемізувати ? чи просто повиставлятися...?
    Питань безліч.
    -13-
    Гість

Відповідь: Марш УПА 14 жовтня

Я за марш Упа, але щоб вони помарширували до себе на западенщину і більше не вилазили звідти. Націоналізм=Фашизм
    Частий гість

Re: Марш УПА 14 жовтня

Nerch=Meladon, здається... :)
    Odo
    -

можеш битись головою оп стіну
    але прапару червоно чорногу у нас на полтавщині ніколи не було!
    Я би на Вашому місці не був би таким конкретним і таким сухим. Історія - наука непередбачувана, хтозна що відриють історики ув архівах завтра. Але вже і сьогодні дещо знаходиться. Ось хоча б це, наприклад:
    У донесенні наркома держбезпеки УССР Савченка на ім'я начальника Українського штабу партизанського руху Строкача від 24 травня 1943 року повідомлялося: "Ряд джерел і захоплених нами документів свідчать про те, що, незважаючи на масові репресії німців серед оунівців, зокрема серед прихильників Бандери, останні не тільки не згорнули своєї роботи, а навпаки, перейшовши в підпілля, значно посилили її. Встановлено, що ОУН поширила свою діяльність на всю окуповану територію України. В усі області УССР ОУН направляє своїх емісарів, створює підпільні організації, центри і легіони, закладає склади зброї, боєприпасів і друкарні; готує кадри для збройної боротьби. Про діяльність ОУН у східніх областях України відомо, що в ряді пунктів Київської, Житомирської, Полтавської, Запорізької, Кіровоградської, Дніпропетровської, Сумської, Харківської, Одеської та інш. областей оунівці заклали свої підпільні організації, керовані націоналістами-нелегалами, які прибули із західніх областей України. У звітній доповіді гестапа м. Харкова за грудень 1942 року, захопленому нами, повідомлялося: "Дії українських націоналістів посилились, про що повідомляють з усіх сторін, їхній клич — "Свобода без Совєтів і без німців" нині у багатьох на язиці". Цікаво, що совєтські спецслужби радили своїм агентам використовувати на окупованій українській території націоналістичні гасла як такі, що "найбільше мобілізують маси на боротьбу з нацистськими окупантами, оскільки цього неможливо добитися на плятформі совєтської влади, до якої населення ставиться вороже". ОУНівці, які перебували на Сході України, також запевняють, що в індустріальних регіонах Східної України вплив націоналістичного підпілля був значно сильнішим, аніж вплив комуністичних груп.
    http://oun-upa.org/history/
    От така прикра фіґня виходить, шановний, Ви кажете: "Не було", а по архівним документам виявляється, що таки - було. Що тут можна порадити? Те, що Ви є "начитаним" - безумовно добре, але читайте більше і не лише українофобську погань, і буде Вам щастя, а на землі мир.
    Odo
    -

я читаю все, а не як деякі тільки западенську українофілію
    Знову брешете, почитайте мої дописи у темі про книжки і Ви переконаєтесь у зворотньому.
    про оун - упа багато брехні як з боку нквд так і збоку них самих інформація подана више як раз і створювалась для того, щоб показати, що вони не обмежувались западенськими облястями
    Докази в студію, блск.
    G85
    Гість

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re:

2[COLOR="Red"]Meladon: Я б не рекомендував так висловлюватися.
    1) Щодо УПА. Українці, що брали участь у бойових діях в лавах УПА протистояли натиску двох зол - фашистського та радянського. Одне із них перемогло, на жаль...
    2) Щодо того, кому куди їхати. Не вистачало, щоб українофоби вказували нам в своїй країні що робити.
    3) Щодо так званого уряду проффесора. Більшої шкоди за пару місяців і придумати важко...
    Def
    .

Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re:

[QUOTE=G85]2) Щодо того, кому куди їхати. Не вистачало, щоб українофоби вказували нам в своїй країні що робити.
    http://www.*************/na/
    Тебе сюда.
    G85
    Гість

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re:

2[COLOR="Red"]Meladon:А не пішло би ти нах? Дорогу само знайде, чи ногою під ж***? А тупе ти саме, повчи орфографію, а потім щось пищи...
+ Ответить в теме
Страница 5 из 6

Теги для этой темы