Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей7Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 6
Показано с 31 по 40 из 58.
    Def
    .

Re: Відповідь: Марш УПА 14 жовтня

Ответ Сообщение от Meladon
    Полтава для полтавців - напівдкі западенці - іжайте в карпати.... чериз таких як оце оДо все більше починаю підтримувати ідею федералізації України.... і аргументів у мене достатньо...
    Чем дальше всё движется, тем больше я склоняюсь к этой мысли.

Поддерживаю!!!

part of me

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Марш УПА 14 жовтня

Мда... Меладон, хоча б тут не починав свої дискусії, люди гинули, щоб захистити Україну. Хочеш федералізації? Дуй в Росію.
    Def
    .

Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Марш УПА 14 жовтня

Ответ Сообщение от Admin
    Мда... Меладон, хоча б тут не починав свої дискусії, люди гинули, щоб захистити Україну. Хочеш федералізації? Дуй в Росію.
    Мне тоже собирать чемоданы ?
    Я родился в Полтаве...
    Причём еше в 1970...............
    part of me

Відповідь: Марш УПА 14 жовтня

Ответ Сообщение от Def
    Мне тоже собирать чемоданы ?
    Я родился в Полтаве...
    Причём еше в 1970...............
    А вони помирали в 41-шому.

Плюнуть и забыть? Думаю товарищ Сталин и ему подобные сейчас мило улыбаются в могиле (а те кто живы - в Кремле), они достигли, хотя бы частично, своей цели, а имено сделали из народа Украины - подобие народа. Нас уже как бы нет. Все потому, что те воины, голодовки и террор, который за последние сто лет обрушился на Украину, первым унесли жизни именно людей не безраличных, тех у кого сердце болит за свой народ, за свою страну. А остались те, кто отсиживался в норах, прятались за чужими спинами, или молча, как быдло стояли, когда других гноили и уничтожали. Кто мог вырости у таких? Мы. Каменое поколение, с прогнившими сердцами и мозгами. Поколение, которое стыдится своего языка, не помнит своей истории и кланяется перед рассой ублюдков с востока, которая видит их только как придаток, как барьер между востоком и западом. Я не говорю про народ, я говорю про их большинство и их правительство.
    Я сотню раз зарекался не начинать разговора на такие темы.

И еще хотелось бы спросить у Меладона, как тебе "падение" цен на все??? Как тебе новое украинское "экономическое чудо"? Что ты скажешь про "честно" поделеный возврат НДС?
    Odo
    -

Відповідь: Re: Відповідь: Марш УПА 14 жовтня

Полтава для полтавців - напівдкі западенці - іжайте в карпати.... чериз таких як оце оДо все більше починаю підтримувати ідею федералізації України.... і аргументів у мене достатньо...
    Пропоную не зупинятися: алмазний - для алмазян, половки - для половчан, подол, для подолян, дублянщина - для дублянців, хто наступний? Щодо Ваших закидів мені про "западенство", то мушу Вас розчарувати: я, народився і виріс у Полтаві, жодного предка - "западенця" у мене не має, так що розслабтесь: Полтава - для полтавців :console:
    Odo
    -

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Марш УПА 14 жовтня

а не те которые неизвестно где и неизвестно за что воивали... и не всегда самыми хорошими методами....
    З цього місця блск. подокладніше! І до купи: наведіть зворотні приклади, які методи війни для Вас є "хорошими"? Я весь увага.
    Odo
    -

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Марш УПА 14 жовтня

нехочу....
    ти не конструктивний
    іди голосуй за йусченку
    Не зіскакуйте, блск.! Відповідайте на запитання, чи знань забракло?
    Добрий модер ))

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Марш УПА 14 жовтня

нє... просто впадло... тупі націоналісти львовсько-франківського розливу та їх прихвостні мені вже остогидли...
    А Ви, пане Меладону, самі собі не остогидли?
    З яких це пір повага та патріотизм розглядаються за територіальним принципом?
    Odo
    -

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Марш УПА 1

нє... просто впадло...
    Впевнений, що за Вашим "впадло" стоїть елементарна неспроможність продовжувати дискусію, через брак історичних знань, невміння формулювати свої не численні думки та загальну примітивність світогляду, сформованого на українофобських сайтах.
    тупі націоналісти львовсько-франківського розливу та їх прихвостні мені вже остогидли...
    А дійсно, атмосфера тут для Вас не вельми сприятлива: Полтава ж бо форпост української культури ще з козацьких часів. Навіщо ж тоді так мучитись: Чумадан, Вакзал, Данєцк! І Ваше подальше життя щасливо плине у надзвичайно гострому інтелектуальному середовищі данєцкіх інтелектуалів.
    part of me

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відпо

з історією завжди було все в порядку (на 5) данними володію і начитаний- тому кажу оун упа - це для западенців а тут у нас Полтава

а тобі ***** ************ - з чемаданами ***** у львов до бамжів армян жидів та таких саміх ***** *************

доречи незабудь вступить в партію запор, ой пардон ПОРА
    Для тих, хто не знаэ меладона, чи чому проводиться голосування - ось вам відповідь. Коли в нього не вистачає аргументів він починає використовувати неформатну лексику і тп.

До речі, Меладоне, вступай в партію коміністів, вони думають як ти!
+ Ответить в теме
Страница 4 из 6

Теги для этой темы