Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей213Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 21
Показано с 21 по 30 из 207.
    Banned

Re: 9 мая во Львове запрещено!!!

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    Вы хотите сказать, что это монтаж???
    И про то, как нацистское быдло срывало ленточки с людей?
    Ты ему ничего не докажешь даже не пытайся
    Если нацики расстреляют ветеранов, он скажет что это все постановка....
    А если вдруг окажется не постановкой скажет шо "так и надо!"
    =============================
    Слушай ОЛЕСЬ у вас дед воевал в ВОВ?

part of me

Не підтримую того, що відбулося у Львові. Це жахливо.
    Та просто раджу задуматися, чому так трапилося. І чого країну наразі розриває на частини. Чому при, якщо так можна сказати, нейтральних Кравчукові та Кучмі все проходило нормально, чому навіть при помаранчевому, націоналістичному і ще багато якому Ющенко все проходило нормально. І чому при проросійському урядові Януковича відбувається те, що відбувається?
    Починається виконуватися, а точніше відразу після виборів почався виконуватися, якийсь сценарій, за якого, я певен, не буде добре ні тим, хто підтримує червоний прапор, ні тим, хто підтримує червоно-чорний. Забув уточнити, тим хто в Україні підтримує.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Я не буду колупатися в історії, а знаю те, що було з моїми рідними. Два прадіди не повернулися з війни, так і залишилися безвісти зниклими. Ще два прадіди прийшли з серйозними пораненнями. Покійна прабабця ховала своїх дітей у погребі від німців, які "чистили" село і спалили більшу його половину. А в Розсошенцях (де свого часу жив) навіть місце знаю, де був німецький штаб. Зараз там адреса с. Розсошенці, вул. П.Мирного,1. Так от, коли німці тікали - хату спалили вщент, черепиця і розплавлене скло ще досі щовесни "виходять" на поверхню грунту. Отака була війна, а не казочки.
    Banned

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Та просто раджу задуматися, чому так трапилося. І чого країну наразі розриває на частини. Чому при, якщо так можна сказати, нейтральних Кравчукові та Кучмі все проходило нормально, чому навіть при помаранчевому, націоналістичному і ще багато якому Ющенко все проходило нормально. І чому при проросійському урядові Януковича відбувається те, що відбувається?
    Хто всрався?!
    НЕВИСТКА!!!
    ======================
    Теперь что бы не произошло в стране виноват ЯНУКОВИЧ!!!
    Это то же самое если бы один капитан корабля по собственной тупости напоролся на скалы провалил борт, и когда корабль не заметно но уверенно начинает тонуть...спихивает власть другому капитану и тот приняв корабль обнаруживает что там пробоина и корабль утонет...
    А зеваки стоят на берегу и говорят:Вот последний капитан ИДИОТ, а то что прошлые капитаны по чуть чуть разваливали корабль, это они не понимают
    part of me

Sky, в мене прадід та його батько не повернулися. Але від комуністів до війни вимерла майже вся сім'я прабабусі, а тоді сім'ї були не 3-5 чоловік. Тому і ще з багатьох причин я ніколи не підтримаю ні фашистів, ні комуністів.
    Філософф

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    Вы хотите сказать, что это монтаж???
    И про то, как нацистское быдло срывало ленточки с людей?
    Я хотів сказать то, що сказав. Читайте уважно пости і зайвих питань не виникатиме. Ви бачите наслідки,а я робив наголос на причинах.
    Ответ Сообщение от Alex_Tee_ Посмотреть сообщение
    Ты ему ничего не докажешь даже не пытайся
    Если нацики расстреляют ветеранов, он скажет что это все постановка....
    А если вдруг окажется не постановкой скажет шо "так и надо!"
    =============================
    Слушай ОЛЕСЬ у вас дед воевал в ВОВ?
    Хватить тролить. Самі придумали щось про монтаж, самі це обговорюють. Починаєте самі придумувать якісь ситуації і приписувать, як би я відреагував на них. Спілкуватися з вами не маю ні найменшого бажання. Та ви і не потребуєте цього, судячи з цього посту. Самі задаєте питання, самі за мене на нього відповідаєте.
    Banned

Ответ Сообщение от nevodka Посмотреть сообщение
    Lera показуха в любом случае не важна. на то она и показуха.
    А над РЕЙХСТАГОМ это тоже показуха была?!
    Может стоило плюнуть нашим ветеранам в лицо и разрешить Американцам повесить туда свой флаг?

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    Самі задаєте питання, самі за мене на нього відповідаєте.
    Ну так ответь...
    У тебя дед ВОЕВАЛ в великой отечественной, и если да , то на чьей стороне ?
    Зануда

Якими б лозунгами і прапорами не прикривалися екстремісти, їхні дії - це порушення прав людини.
    Прикро, що замість прагнення до порозуміння, все частіше з різних боків опоненти вдаються до радикальних дій, образ тощо. Це огидно.
    part of me

Ответ Сообщение от Alex_Tee_ Посмотреть сообщение
    Хто всрався?!
    НЕВИСТКА!!!
    ======================
    Теперь что бы не произошло в стране виноват ЯНУКОВИЧ!!!
    Это то же самое если бы один капитан корабля по собственной тупости напоролся на скалы провалил борт, и когда корабль не заметно но уверенно начинает тонуть...спихивает власть другому капитану и тот приняв корабль обнаруживает что там пробоина и корабль утонет...
    А зеваки стоят на берегу и говорят:Вот последний капитан ИДИОТ, а то что прошлые капитаны по чуть чуть разваливали корабль, это они не понимают
    Капітан. Не сміши мене, там команда можливо русофілів, хоча я в цьому не можу бути певний, за якими стоять відомі і невідомі люди.
    І не розповідай мені про корабель, що тоне. В цій країні все може стати гарно в будь-який момент, достатньо не красти гроші. Колись пролітав на літакові над Україною? А над іншими країнами? Україна вся в полях, інші країни Європи деінде. Тільки наш врожай кудись зникає. Та взагалі все зникає, що виробляється. Навіть люди зникають.
    Инвалид умственного труда

Дивизия галична была подразделением СС. я не понимаю каким мозгом надо обладать чтобы пытаться этим гордиться... ЕЩЕ РАЗ ПОВТОРЮСЬ СС. Это позор. а не герои страны...

Ребят и не забывайте, что я автомат АК 47 разбираю с закрытыми глазами. И знаю поправку на ветер и отдачу, я ж и пострелять могу выйти. Доведете
+ Ответить в теме
Страница 3 из 21