Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей213Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 14 из 21
Показано с 131 по 140 из 207.
    Частий гість

Re: 9 мая во Львове запрещено!!!

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    За тим же законом, за яким в Москві не пропустили гей-парад.
    А представьте парад гомосеков на Крещатике? или на Октябрьской движуху, как на Уокинг-стрит? Мне с иностранцами общаясь будет стыдно за наше гос-во :)

JPM
    Пророк

Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=y8E0chzhVeo
    вот жеж сраные кацапские ньюз-мейкеры - я присел с женой пивка попить вкусного на день Львова (в конце ролика) - уже записали в пьяные экстремисты...
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от JPM Посмотреть сообщение
    вот жеж сраные кацапские ньюз-мейкеры - я присел с женой пивка попить вкусного на день Львова (в конце ролика) - уже записали в пьяные экстремисты
    гг, тепер же не відмиєшся!))))
    Постійний відвідувач

Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Дякую за відповідь. А часові рамки цього благодєнствія можете позначити?
    Тут треба зазначити, що будь-яка оцінка при кількості параметрів більше, ніж 1 є суб’єктивною. Тому....да, маючи певну широту поглядів можна, мабуть, сказати шо і краще. Кожен обирає свої пріоритети, шановний МедведьЗлой.
    ну нам пан Алекс обозначил примерные рамки начала нашего возможного исследования и дискуссии:после смерти "отца народов" и до года 1987-88
    для меня есть несколько главных приоритетов:наличие работы,отсутствие войны/ вооружённых конфликтов и распрей,доступность образования,возможность прокормить себя и свою семью,наличие уверенности хотя бы в ближайшее будущее.

Все мені спокою не дає Берлінський мур...скільки людей бігли рахма від развітова саціалізма у напрямку ФРН...ризикуючи життям...і багатьох таки вбили...чому не лізли у зворотному напрямку, від гнилого капіталістичного життя до ідеалів соціалізму? Чому для військових служба навіть у тій же таки НДР була такою бажаною? Як так виходило, що від кращого життя у СРСР комуністичні чиновники прагнули пристроїти своїх дітей хоч десь за кордоном?
    Тільки не кажіть, що це маразматичні видумки. Знаю особисто і військових, і дітей чиновників обкому, які попали у Європу за часів СРСР і живуть там досі. Постійно вони допомагали своїм родичам, що лишилися тут, а не навпаки
    в наше время сотни тысяч украинцев променяли демократическую украину на жизнь в тоталитарном царстве зла-россии,под властью кровавого пу.)))уезжают не только на заработки(при чём и с насквозь одемокраченного и свободного прикарпатья),но и на постоянное проживание.статистика имеется.
    тут на лицо,как видите,обратная тенденция:под "занавес бегут".))
    не помню где,но слышал такую фразу:немцы предпочитали учиться в гдр,а работать в фрг.
    может это и было одной из причин возведения берлинской стены?

Я дійсно вважаю, що 20 і 12 років - це велика різниця. Не кажучи вже про 6-8. Хоча ще більше значення мають умови, у яких знаходилася людина.
    извиняюсь,что персонализирую свои примеры,но наверное так будет лучше,если я буду говорить от своего и мени и от имени своей семьи.
    я отношусь как раз к тому поколению которому было 6-12 лет в последние годы ссср.но я прекрасно помню изменения постигшие как лично меня ,так и мою семью в эти годы.
    одно из них материальная сторона,которая после развала ссср очень и очень сильно ухудшилась.
    з.ы. и ешё раз добавлю,никто в моей семье не был из номенклатуры и никто ничего нам не "давал".просто мои родители были,как бы сейчас сказали,более мобильные.отец всегда хотел,чтобы у нас в доме было "товары категории б")),которые отсутствуют у наших соседей.поэтому он и ездил на заработки на север,устраивался на работу в пароходство.государство обеспечивало социальную защиту всем,без исключения,а кто хотел чего то больше(пофорсить,так сказать) получал и эту возможность,возможность тяжело работать,НО и получать плоды этой работы.и совсем не надо было для этого бежать в зап. берлин
    Зануда

Ответ Сообщение от МедведьЗлой Посмотреть сообщение
    для меня есть несколько главных приоритетов:наличие работы,отсутствие войны/ вооружённых конфликтов и распрей,доступность образования,возможность прокормить себя и свою семью,наличие уверенности хотя бы в ближайшее будущее
    згоден, важливі речі.
    в наше время сотни тысяч украинцев променяли демократическую украину на жизнь в тоталитарном царстве зла-россии,под властью кровавого пу.)))уезжают не только на заработки(при чём и с насквозь одемокраченного и свободного прикарпатья),но и на постоянное проживание.статистика имеется.
    тут на лицо,как видите,обратная тенденция:под "занавес бегут".))
    Ну і дуже прикро. Чи Ви думаєте, я цим пишаюсь? Я не сліпий і, сподіваюсь, не ідіот - я бачу що існує багато проблем. До речі, вкотре повторюю - самостійність, незалежність, демократія не є, на мою думку, кінцевою та достатньою метою, і аж ніяк не замінюють економічного зростання, покращення побутових умов тощо. Існують, втім, країни що мають позитивний досвід на цьому шляху.
    Про це, власне і йшла мова - так, зараз з України їдуть до Росії, у Європу тощо. Але за це зараз не стріляють. Мене дивує той факт, що люди лізли через Берлінський мур нехай навіть під страхом смерті. Останній розстріляний за спробу втечі був Кріс Геффрой, якого було страчено 6 лютого 1989 року (!). То я питаю Вас - чому це відбувалося? Чи не позбавлена логіки думка, що люди тікали з чудових, розвинених держав до гнилого експлуататорського режиму під страхом смерті?
    не помню где,но слышал такую фразу:немцы предпочитали учиться в гдр,а работать в фрг.
    может это и было одной из причин возведения берлинской стены?
    так, до зведення стіни це було можливим. Кваліфіковані спеціалісти просто масово тікали до ФРН. Чому, якщо лад і умови капіталістів гірше?
    При цьому всьому треба ще врахувати, що і до умов НДР нам було як до Києва рачки.
    отец всегда хотел,чтобы у нас в доме было "товары категории б")),которые отсутствуют у наших соседей.
    О, це розмова! Давайте чесно і визнаємо, що оті товари по-перше не продавалися вільно - їх треба було "доставати", вони були "дефіцитом". По-друге - більшість з них якраз були імпортними, тобто це японські магнітофони, імпортні меблі тощо. Як же пояснити цей парадокс? Чи що Ви мали на увазі, кажучи про товари категорії "б"? Чи не магнітофон "Вєсна"?
    Инвалид умственного труда

Про це, власне і йшла мова - так, зараз з України їдуть до Росії, у Європу тощо.
    А в родном государстве работать религия запрещает, или нет образования, мозгов?
    Пророк

То я питаю Вас - чому це відбувалося? Чи не позбавлена логіки думка, що люди тікали з чудових, розвинених держав до гнилого експлуататорського режиму
    Вот у них и спросите)))
    А тікали такі активно...))) Полмиллиона западных немцев переселились в ГДР

По-друге - більшість з них якраз були імпортними, тобто це японські магнітофони, імпортні меблі тощо. Як же пояснити цей парадокс? Чи що Ви мали на увазі, кажучи про товари категорії "б"? Чи не магнітофон "Вєсна"?
    Ги.... більшість з них і зараз імпортні.
    Какие к "Весне" претензии?
    Пророк

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    да не, просто уровень жизни не устраивает
    Зануда

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    А Ви не пробували читати увесь пост, а не вибрані фрази?
    Я працюю у "родном государстве", а ті, хто їде - шукають кращої долі з різних причин. Я вважаю, що ця тенденція пов"язана з низьким рівнем оплати праці в Україні, відсутності впевненості у завтрашньому дні тощо. Мені дуже прикро, що так відбувається.

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    Вот у них и спросите)))
    Дивний коментар....Опоненти стверджують, що радянські країни досягли, на відміну від капіталістичних, значних економічних успіхів. Навіть стверджують, що:
    я действительно считаю,что донецкому шахтёру жилось лучше,чем английскому ,рабочему завода ломо гораздо лучше его ирландского коллеги,а эстонскому крестьянину в десятки раз лучше французского
    Я і питаю у автора цього твердження. Я ж не звіту вимагаю, а хочу дізнатися його думку.
    Ги.... більшість з них і зараз імпортні.
    Какие к "Весне" претензии?
    Просто я бачу парадокс у тому, що з одного боку декларувалася успішність економіки СРСР, надзвичайна якість товарів, покращення побутових умов, які перевершують за рівнем країни Західної Європи (читайте тему), а з іншого боку прагнули мати імпортні товари, їздити у закордонні відрядження тощо. Почитайте тему, якщо бажаєте бути у курсі розмови.
    А тікали такі активно...)))
    зі статті, на яку Ви посилаєтесь:
    В то же время в своей работе Штёфер установил: между 1950 и 1990 годами приток населения в ФРГ из ГДР составил более 5,2 миллионов человек.
    Додайте тих, кого затримали або застрелили.
    Причини зворотньої міграції, зокрема:
    Нередко граждане ФРГ бежали в ГДР из-за долгов или грозящих им на родине судебных разбирательств.
    p.s. В мене от яка пропозиція - розмовляти щиро і намагатися зрозуміти, що має на увазі співрозмовник. Я не розумію абсолютно, навіщо писати коментарі на кшталт "мозгов нє хватаєт", "у ніх і спросітє"....
    "У ніх" я вже питав. Кілька знайомих людей, у тому числі мої родичі, попали за кордон за часів СРСР і працюють там досі.
    У той же час я розумію, що проблеми виникають у будь-якій країні, не ідеалізую будь-який лад...але стверджувати, що Бєларусь за рівнем життя попереду всієї Європи....якось наївно, на мою думку.
+ Ответить в теме
Страница 14 из 21