Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей63Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 9 из 14
Показано с 81 по 90 из 132.
    Banned

Re: Рада отменяет 50-процентную квоту на трансляцию украинских исполнителей в эфире р

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    в прямом. Ви наводите шматки прямих ефірів Московських станцій, а ми тут говоримо про Україну.
    До чого тут Ютуб? Мова про радіо. Інетернет - це не радіо. Прямий ефір з героєм інтернету - це пшик, у якого немає продовження. Х-фактор - не радіо. Хтось чув студійні записи переможців? Хоч в якомусь чарті вони з’являлися, після того, як перемогли? Ім’я оцієї нової зірки, шо ви навели відео, вже ніхто не пам’ятає. Продюсувати не взяли навіть переможців.
    суть квоти була у підтримці виробника. А виробник - це автори, музиканти, студії звукозапису, лейбли і те де. Про мову, або стилі взагалі не йдеться. йдеться тільки про країну-виробника. а ви, "слухатимуть, то шо хочуть". і слухали би. Тільки тоді дехто би писався на вітчизняних студіях, піднімаючи якість, організовуючи якісні концерти, платячи гроші в бюджет. чим це погано?
    А вы я вижу хотите сразу с грязи да в князи и пальчиком не стукнуть, поверьте девушка которая была выше пробьется и вы ее услышите, х-фвктор ее засветил и ее увидели, возможно злые продюсеры хотели по контракту ее закабалить лет на 10 и она отказалась...
    Поэтому не говорите ГОП...
    =================
    А Игорь Растеряев уже дает собственные концерты, выпустил альбом http://audioefir.ru/albums/4683-igor...cert-2010.html
    Он уже популярен, хотя только начал..Поэтому не понимаю о чем вы говорите:типа они ничего не добились

А вообще плохому танцору шары мешают...

змія болотяна ОЧКОва

Re: Рада отменяет 50-процентную квоту на трансляцию украинских исполнителей в эфире р

Я про її майбутнє знать не знаю, бо не Ванга. Кажу, шо нині її нема. А в таких справах час - головне. Попустив момент? пока, вже є інші.
    і теми Вами люба панна не стосується. Але якшо вже зайшла мова, то я не вірю в новий формат талант-шоу. Вони направлені перш за все на підняття рейтингу каналу. А таланти для цього потрібні так само, як і фріки, яких там вагони, шоб глядача тримати.
    .

чим це погано?
    А нам(тем кто не хочет слушать местное) типа потерпеть?
    Banned

Я про її майбутнє знать не знаю, бо не Ванга. Кажу, шо нині її нема.
    В сысле нема?!
    Да ей только 16 лет, из которых 6 она занимается вокалом.А может она готовится к новому рывку-для записи альбома?
    Вы не подумали?
    Вы слишком быстрая, хотите все и сразу.Так не бывает, такого нет нигде в мире.Все добиваются славы трудом и упорством и не один год..А вам прям сразу лейблы, студии

Или вы думаете что все звезды после своего первого выступления становились популярными?О чем вы вообще?
    Майк Джексон,Битлы,Мадонна тоже после первого "появления в люди" стали звездами?
    змія болотяна ОЧКОва

Gonosuke, а Ви зараз яке по радіо слухаєте? Вєру Брєжнєву, Таю Повалій? так вони нікуди і не зникали. Квота була покликана захищати і їх також. Чи останні кілька років Ви бітлів не чули, чи Козловського, Чи Круга? А тільки Наташу Май?
    Шо за ненависть така до країни, шо навіть від музики своєї Вас верне? Шо Ви слухаєте? правда, цікаво.
    Ответ Сообщение от Alex_Tee_ Посмотреть сообщение
    Майк Джексон,Битлы,Мадонна
    Ви їх з цією дівчинкою в один ряд ставите? ну, аби так було, я б рада була, шо українську дівчинку будуть називати новою Мадонною.
    Banned

Gonosuke,
    Ви їх з цією дівчинкою в один ряд ставите? ну, аби так було, я б рада була, шо українську дівчинку будуть називати новою Мадонною.
    А откуда вы знаете ее возможности?
    И кроме этого я совсем не это хотел сказать, я не сравнивал...ТАм же черным по белому написано...я сказал что всем им требовалось время что бы стать популярными, когда то и они по нескольку лет были НИКЕМ...И никто им дотаций не давал.
    Они были НОЛЬ.
    змія болотяна ОЧКОва

Ви не порівнюєте, але порівнюєте. Мадонна одна в своєму роді. таких дівчат в кожному музлі по кілька як мінімум.
    Квота - не дотація.
    Ответ Сообщение от Alex_Tee_ Посмотреть сообщение
    А откуда вы знаете ее возможности?
    я знаю їх так само як і Ви, просто бачення проблеми інше, це нормально. і я сказала, шо рада була би шоб в Україні народилася нова Мадонна.
    .

Шо за ненависть така до країни, шо навіть від музики своєї Вас верне? Шо Ви слухаєте? правда, цікаво.
    У меня неприязнь к тем, кто указывает мне что слушать, что смотреть и т.д. Если бы не навязывали, была бы нормальная реакция. Самый лучший способ отпугнуть - настаивать.
    змія болотяна ОЧКОва

Добре, шо ви думаєте, шо з радіо Ви будете слухати те, шо хочете. Нашому цинічному світу так не вистачає святої наівності.
    модератор

Добре, шо ви думаєте, шо з радіо Ви будете слухати те, шо хочете. Нашому цинічному світу так не вистачає святої наівності.
    слушать будут то, что будут подавать из 10-15 проплаченных "силиконовых хитов"
+ Ответить в теме
Страница 9 из 14