Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей63Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 13 из 14
Показано с 121 по 130 из 132.
 1. #121
  Def
  Offline
  .

  Re: Рада отменяет 50-процентную квоту на трансляцию украинских исполнителей в эфире р


  Ответ Сообщение от Пал78 Посмотреть сообщение
  А Львояне молодцы!
  Отдать Польше. И пусть дальше сортиры моют.

 2. #122
  Пророк

  Re: Рада отменяет 50-процентную квоту на трансляцию украинских исполнителей в эфире р


  Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
  Отдать Польше. И пусть дальше сортиры моют.
  восстановить историческую справедливость т.с.))
 3. #123
  Offline
  2.0

  Re: Рада отменяет 50-процентную квоту на трансляцию украинских исполнителей в эфире р


  а от як у них
  Культурна сфера в країнах Європи та її правове регулювання

  Наприкінці XX ст. у країнах Європейського Союзу сформувалася системна альтернатива традиційній для Заходу політиці невтручання в культурній сфері. Основна ідея цієї альтернативи полягає у створенні сприятливого податкового режиму для культурних індустрій та усунення різних міждержавних бар’єрів на шляхах культурного обміну

  Зокрема, вирішенню останніх проблем (тобто скасуванню митних бар’єрів, акцизів тощо при імпорті-експорті культурних товарів) присвячена відома Флорентійська конвенція.

  Європейські науковці (французький культуролог Марк-Олів’є Барюш) вказують на чотири головних інструменти державної книжкової політики в умовах демократії та ринку:

  по-перше – утримання і розвиток мережі загальнодоступних бібліотек;
  по-друге – єдина система контрольованих (і теж доступних) цін на книжки;
  по-третє – заходи прямого фінансового втручання (держзамовлення, гранти видавцям і авторам тощо);
  по-четверте – пільгове оподаткування (чи то самого продажу книжок, чи то цілого ланцюжка операцій, пов’язаних із книговиданням та торгівлею).
  Скажімо, Швеція та Данія не встановлюють податкові пільги для друкованої продукції, натомість щедро фінансують бібліотеки й виділяють кошти на пряму допомогу видавцям та авторам. Франція застосовує не лише податкові пільги, а й механізм фіксованої ціни на книжку. Завдяки зниженим ставкам ПДВ (2% на газети й журнали, 5,5% на книжки та кіно-квитки) французькі книжки є удвічі-втричі дешевшими, аніж у скандинавських країнах чи Британії (хоча у Британії ПДВ на книжку складає 0%), і купують їх там помітно більше.

  Загалом – з-поміж 29 європейських країн, охоплених аналітичним оглядом Франсуа Руе «ПДВ та книжкова політика», вісім застосовують нульову ставку ПДВ на книжку (Британія, Ірландія, Норвегія, Литва, Латвія, Естонія, Польща та Росія); чотири країни не передбачають жодних податкових скидок (у Швеції та Данії - ПДВ 25%; у Болгарії та Хорватії – 22%); решта країн застосовують зменшену ставку ПДВ на книжки, газети та журнали (її розмір коливається від 3% у Люксембурзі до 12% в Угорщині та Фінляндії). У кількох країнах (Франція, Польща, Росія, Греція) нульова або зменшена ставка ПДВ застосовується не лише на продаж книжок, але й на деякі інші операції, пов’язані з книговиданням (друк, закупівля паперу, а у Франції навіть презентації нових видань).

  У кількох країнах (зокрема, в Польщі та Росії) нульова ставка ПДВ застосовується лише на продаж вітчизняних книжок, однак лише в одній країні (Латвії) пільга поширюється лише на видання державною латиською мовою, та й то не всі, а тільки книжки для дітей та першовидання художньої літератури.

  http://osvita.ua/vnz/reports/culture/11203
 4. #124
  Offline
  модератор

  Re: Рада отменяет 50-процентную квоту на трансляцию украинских исполнителей в эфире р


  Регіоналка Бондаренко плюнула українцям в душу. Тепер пропонує разом слухати джаз
  От таке враження у мене склалося від переписки Олени Бондаренко з Андрієм Окарою. В тексті "Как при помощи музыкальных квот превратить Украину в Малороссию" Андрій розклав скасування квот на українську музику як технологію ще глибшого занурення України в гниле болото "Русского мира" Гундяєва-Януковича-Табачника.

  "В пылу борьбы взглядов, идеологий и принципов мы забываем о человеческом и человечности. А что может быть человечнее, чем просто общение?, – патетично вигукує у відповідь Бондаренко. – Мы можем по-разному относиться к квотированию украинского радиоэфира, вместе с тем сошлись в одном – в любви к джазу".

  Я не можу зійтися з Бондаренко навіть у любові до джазу через її погорду та зневагу до всього українського.

  Ба яка: наклала українцям в саму душу, а тепер загадала о "человечности".

  Олена Бондаренко як жінка така мила та приваблива, пухнаста й біла, але слова її нещирі, а справи – чорні. Ліквідація квоти на українську музику – це вдалий збіг політичних інтересів п' ятої колони "Русского мира" та фінансових апетитів акул російського шоу-бізнесу та їхньої структури в Україні.

  Це сплетене воєдино кубло минулої п'ятниці виповзло на світло "Великої політики" у Кисельова й хором шипіло, ніби російська музика – це і є якісна проодукція, а українська – неформат та "отстой". Тому що українська.

  Ні, звичайно, якщо цей 46-мільйонний народ, відомий у світі як співучий, напише якусь "якісну" композицію, то ані "Русское радио", ані канал "Enter music" не відмовлять...

  Поводили себе настільки зухвало, ніби ніхто, крім них, і не знає, що часи, коли доля пісні вирішувалася її якістю та худрадою, минули, а тепер успіх на 90% залежить лише від кількості ротацій. Чим нав'язливіше крутять, тим більше слухають. Відтак, смаки аудиторії формуються радіостанціями, а оскільки українська музика у них була, є і буде попелюшкою, то доля шлягерів світила, світить та світитиме лише російському продуктові.

  Квотування спонукало радіостанції хоча б вночі давати більше україномовних пісень. Тепер у нас ні дня, ні ночі.

  Поки що закон ухвалено в першому читанні, пройде і в другому. Можливо, Ганна Герман, штатна перекладачка Банкової на мову, яку там вважають "телячою", зможе переконати Януковича накласти вето на закон, відверто направлений проти української культури.

  До речі, дивує відсутність реакції Мінкульту. Що в цій ситуації зробив "дрогобицький хлопець", як називає його Ганна Герман?

  "Міністр Кулиняк колупається в носі"... В журналі "Країна" є така рубрика "У цей час". Вони фіксують певну годину якогось дня, і розповідають що в цей момент відбувалося в Україні – від самих верхів до самісінького низу. 51-річний Леонід Панчук цілує ікону Богородиці, що кровоточить у церкві в селі Тучин на Рівненщині. Із школи в селі Сотники Корсунь-Шевечнківського район на Черкащині вивозять парти: її "табачники" закривають. А міністр культури Кулиняк 1 лютого об 11.17, сидячи в урядовій ложі ВР за Азаровим, "колупається в носі", чим нагадує бородатий анекдот про міністерство культури та пральну.

  Але це просто символічний жест, який показує, як влада ставиться до культури. Краще б у носі колупалася Олена Бондаренко.

  "Любителі української музики, – пише сьогодні "Газета по-українськи", – такі ж платники податків, як і ті, хто хоче слухати російську. Радіостанції використовують радіочастотний ресурс, який є загальнонаціональною власністю. Не просто право, а обов'язок держави забезпечити присутність в ефірі української музики..."
  УП Олег Медведев
 5. #125
  Offline
  Пророк

  Re: Рада отменяет 50-процентную квоту на трансляцию украинских исполнителей в эфире р


  Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
  а от як у них
  ...
  а от як у нас:

  Богатые евреи Киева внесли очередной вклад в рост антисемитских настроений (мерзкое видео)
  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Хотя на сей раз обошлось без Бродского и Табачника.
  Говорят, оккупанты – самый бесстыжий народ (заимствовано у Чижа).

  Газета по-киевски рассказала о том, как поздравили «простого киевского миллионера с 50-летним юбилеем»:
  «Не так давно отметил свой 50-летний юбилей Александр Меламуд - один из самых богатых людей в Украине, совладелец ТРЦ «Dream Town», бывший совладелец ТЦ «Глобус» и сети магазинов «Lee Cooper Jeans».
  Гари Корогодский, бизнесмен-киевский миллионер, фрик, любитель театра, юмора и арт-хаусного кино, придумал подарить коллеге, бизнесмену-киевскому миллионеру Александру Меламуду в связи с 50-летием клип. Но не простой – а скабрезно-неприличный, фриковато-стебный и откровенно разухабисто-нижепоясной. Персонажи клипа ведут себя весьма раскованно.
  Но основная клубничка (в смысле «изюминка») в том, что в клипе в качестве простых, безымянных статистов снялись рядовые киевские миллионеры плюс виновник торжества. Роли в клипе «Lady Gaga пародия Mood Romance» исполнили: Александр Меламуд, Гарик Корогодский, Михаил Шпильман, Ефим Гологорский, Александр Городецкий, Марк Шапиро, Дмитрий Сандлер, Роман Гологорский, Михаил Голубицкий, Александр Кац, Роман Блиндер, Елена Воровская. Весь «зеленый» цвет столичного бизнеса. Ну, и «Еврейский стандарт», конечно. Так называлась водка, которую обильно разливали исполнители ролей самих себя»
  http://obkom.net.ua/news/2011-02-09/1420.shtml
 6. #126
  23q
  Offline
  23-й участник

  Re: Рада отменяет 50-процентную квоту на трансляцию украинских исполнителей в эфире р


  Та ладно, это у леди утки пародия на эту песню, и ни как иначе!
 7. #127
  Offline
  модератор

  Re: Рада отменяет 50-процентную квоту на трансляцию украинских исполнителей в эфире р


  сегодня приняли 25% укр эфира....
  Верховна Рада скасувала квоти на українську музику в музичних програмах та зменшила квоти на національний аудіовізуальний продукт з 50% до 25%.

  Таким чином, за проект "регіоналки" Олени Бондаренко проголосували депутати в другому читанні та в цілому.

  За проект закону проголосували 238 депутатів з більшості.

  "Тобто тепер в музичних програмах може взагалі не бути українських виконавців, а там може бути 100% наприклад російський продукт", - пояснив Українській правді Андрій Шевченко

  Під час голосування було враховано поправку Олени Бондаренко про те, що у загальному обсязі мовлення кожної телерадіоорганізації не менше 25 відсотків має становити національний аудіовізуальний продукт.

  Решта 75% продукту залишається для закордонних виробників.

  При цьому парламент не підтримав жодної поправки, внесеної опозиційними депутатами, крім тих, які були вже враховані комітетом.

  Перед голосуванням бютівець Андрій Шевченко зауважив, що в інших країнах існує така квота, наприклад в Іспанії – 51% квота на музику власного виробництва.

  Профільний комітет рекомендував підтримати законопроект, а юридичне управління дало негативний висновок.

  Після голосування депутат від БЮТ Андрій Шевченко закликав президента Віктора Януковича накласти вето на цей закон.

  "Те, що сталося – це спроба віддати український ринок в руки російському шоу-бізнесу…Я закликаю президента скористатися правом вето щодо цього закону та звернути увагу на 11 статтю Конституції, яка зобов'язує дбати про українську культуру", - зазначив Шевченко.

  Після цього спікер парламенту Володимир Литвин зауважив, що при поданні закону на підписання президенту, буде подано висновок юридичного управління.

  Раніше існувала 50%-ва квота на музиний та відопродукт українського виробництва.

  Українська правда
 8. #128
  Offline
  Инвалид умственного труда

  Re: Рада отменяет 50-процентную квоту на трансляцию украинских исполнителей в эфире р


  Поплавского будут курутить7
 9. #129
  Offline
  модератор

  Re: Рада отменяет 50-процентную квоту на трансляцию украинских исполнителей в эфире р


  Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
  Поплавского будут курутить7
  реже, но укр музыка на нем не заканчивается
 10. #130
  Offline
  Инвалид умственного труда

  Re: Рада отменяет 50-процентную квоту на трансляцию украинских исполнителей в эфире р


  А когда это музыка различалась национальностью того кто ее сочинил или исполняет?
+ Ответить в теме
Страница 13 из 14

Похожие темы

 1. Чорна Рада-національний форум політичних дискусій
  Иешуя в разделе Полтавські веб-сайти
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 12.09.2010, 19:35
 2. 47 продажных украинских судей
  VanHelsing II в разделе Політика та Історія
  Ответов: 21
  Последнее сообщение: 19.05.2008, 06:22
 3. Почем мясо украинских детей?
  VanHelsing II в разделе Теревені
  Ответов: 29
  Последнее сообщение: 07.05.2008, 16:52