Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей14Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 16 из 16.
    Частий гість

Re: Українці vs цигани

Ответ Сообщение от Edos Посмотреть сообщение
    В даному випадку дійсно не має, адже не змінює суті! Ви допускаєте агресію, про що заперечували в іншій темі. (але так і має бути)
    Та, ні я лише уявив себе на місці продавця наркотиків, й подумав: усі наркомани - скоти, я прав, тому це справедливо, це вам будь яка бабуся біля под"їзду доведе. Ці гроши, які в мене є - це є сила, бо завдяки ним я зможу купити собі радикалів. Так чому би мені не помножити мою справедливість на силу заради квадродобра: 1) не буде циганської наркомафії; 2) українці відчують, що таке бути власником положення; 3) я активно буду боротися з наркоманами поки від наркотиків не вмре останній наркоман; 4) в решті решт я зароблю непогані гроші.
    Бо ви не будете зуперечувати існування людей, що торгують наркотиками? А вони ж себе якось виправдовують, хіба ні?

Залишенець

Ответ Сообщение от MindReason Посмотреть сообщение
    Та, ні я лише уявив себе на місці продавця наркотиків, й подумав: усі наркомани - скоти, я прав, тому це справедливо, це вам будь яка бабуся біля под"їзду доведе. Ці гроши, які в мене є - це є сила, бо завдяки ним я зможу купити собі радикалів. Так чому би мені не помножити мою справедливість на силу заради квадродобра: 1) не буде циганської наркомафії; 2) українці відчують, що таке бути власником положення; 3) я активно буду боротися з наркоманами поки від наркотиків не вмре останній наркоман; 4) в решті решт я зароблю непогані гроші.
    оцінив!
    Бо ви не будете зуперечувати існування людей, що торгують наркотиками? А вони ж себе якось виправдовують, хіба ні?
    Ви думаєте їм це потрібно? Це тупі моральні виродки і вони не будуть забивати собі голову подібними речами...
    Частий гість

Це тупі моральні виродки і вони не будуть забивати собі голову подібними речами
    Тупі моральні виродки сидять у в"язницях
    Залишенець

Тупі моральні виродки сидять у в"язницях
    Який же Ви, вибачаюсь, наївний!
    Частий гість

Який же Ви, вибачаюсь, наївний!
    Щож, вам варто спробувати себе у ролі продавця наркотиків, якщож навіть тупі моральні виродки, незважаючи на заборону, конкуренцію та достатньо обмежений ринок мають змогу уникнути в"язниці, то вам світе як найменьш зірка крестного батька! А гроші, які у вас будуть, компенсують будь яку агресію, а ми відкриємо тоталізатор й зробимо ставки на скількі днів, тижнів, або, навіть, місяців вам вистачить вашої кмитливості та розуму, щоб не сісти років на 5.
    Залишенець

Щож, вам варто спробувати себе у ролі продавця наркотиків, якщож навіть тупі моральні виродки, незважаючи на заборону, конкуренцію та достатньо обмежений ринок мають змогу уникнути в"язниці, то вам світе як найменьш зірка крестного батька! А гроші, які у вас будуть, компенсують будь яку агресію, а ми відкриємо тоталізатор й зробимо ставки на скількі днів, тижнів, або, навіть, місяців вам вистачить вашої кмитливості та розуму, щоб не сісти років на 5.

Ну я можу і заробляю іншим способом - раз, а по-друге якщо Вам не стоять на заваді Ваші моральні принципи (мені, наприклад, ні)... тоді я Вам поступаюся місцем у цьому "бізнесі"! Але я ще раз Вам кажу, що далеко не всі ті виродки сидять у в'язниці! Та цього й бути не може! Ви казали там про якусь націоналістичну утопію, а що тепер самі кажете? Про утопію всіх утопій!
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2