Кожній людині протягом дня надається не менше десяти можливостей змінити своє життя. Нам потрібно лише розгледіти цей шанс та зробити йому бодай один крок на зустріч. Один твій крок може змінити життя цілої країни.
Одним з таких шансів саме для тебе може стати участь у грандіозному проекті, котрого ще не бачила Україна. Найсміливіший громадянський проект 2011 року «Академія практичної адвокації» який проводить Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Демократичний альянс" http://www.dem-alliance.org/

«Академія практичної адвокації» саме ці три слова можуть в подальшому сколихнути нашу політичну еліту, адже даний проект має на меті підготувати фахівців з впливу на владу. Розбудова коаліцій, лобіювання, робота з медіа, дебатні статті, експертні дискусії, звернення громадян, соціальні мережі, запити на інформацію, блоггінг, акції протесту та багато іншого опановуватимуть учасники проекту протягом 9 місяців під керівництвом найкращих експертів та тренерів України.

Відбір учасників здійснюватиметься у два етапи:

І. Експертний. На цьому етапі потрібно заповнити заявку і потрапити до числа 750 осіб, які продовжать боротьбу за участь у проекті.

ІІ. Інтерактивний. Протягом лютого у кожному обласному центрі країни пройдуть одноденні відбіркові тури. З кожного міста до «Академії практичної адвокації» потраплять по п’ять найкращих учасників.
Саме з цих п’ятірок буде сформовано 4 групи, учасники яких й долатимуть кількамісячну дистанцію випробовувань теорією та практикою впливу на владу.

Тож, якщо тобі: від 20 до 35 років, ти не тільки паспортними даними, а й душею громадянин України, та маєш неймовірне прагнення до змін, тоді ми з нетерпінням чекаємо твою заявку на участь у відбірковому турі, котру можна заповнити он-лайн за цим посиланням http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/1613/

Заявку потрібно подати:
до 9 лютого - Луганськ, Одеса, Житомир, Тернопіль
до 10 лютого -Донецьк, Миколаїв, Хмельницький, Івано-Франківськ
до 16 лютого - Харків, Кіровоград, Вінниця, Львів
до 17 лютого Полтава, Херсон, Черкаси, Ужгород, Запоріжжя, Чернігів, Луцьк, Крим, Дніпропетровськ, Суми, Рівне, Київ, Чернівці

НАВЧАННЯ В АКАДЕМІЇ Є БЕЗКОШТОВНИМ.

З інших організаційних питань пишіть на скриньку «Академії практичної адвокації»: aa@dem-alliance.org.


АКАДЕМІЯ ПРАКТИЧНОЇ АДВОКАЦІЇ - ТВІЙ ВПЛИВ НА ВЛАДУ!


---------------------------------------------------------------------------
Проект проводиться командою «Демократичного Альянсу» за підтримки програми «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER), що виконується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного Розвитку (USAID).

Партнери проекту: громадська кампанія «Новий Громадянин».

З повагою,
Руслана Півненко

Член правління Полтавського обласного осередку ВМГО "Демократичний альянс"
POO_DemAlyans@mail.ru
0953070196