Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей193Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 22
Показано с 41 по 50 из 216.
 1. #41
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: Волнения, беспорядки в разных странах. Фоторепортажи.


  Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
  Это он отем черножопым аборигенам говорил?
  Яка підкреслено толерантна турбота Та не переймайся, це промова в контексті вето на вимоги мусульман Австралії дозволити їм жити за мусульманськими законами.

  Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
  а у них там, оказывается, австралийская нация, о как бывает. Может скоро в США такую же ахинею начнут гнать, тогда увидим, как техас отойдет на свою историческую родину :- )) Ржач....
  Ось тобі трошки інформації для роздумів, маю надію, додатково пояснювати не доведецця.

  Етнос і нація є явищами близькими, але не тотожними. Визначення змісту, сутності обох їх поки що залишається предметом гострих полемічних дискусій.

  Етнос (у перекладі з грецької - народ) — історично сталий колектив людей, об´єднаних спільними рисами культури, мовою, традиціями, звичаями, обрядами, поведінкою, психологією, системою моральних і матеріальних цінностей, самосвідомістю (у тому числі знанням свого походження, етнічної історії, усвідомленням своєї відмінності від інших етносів), у деяких випадках — спільною релігією. Для існування етносу не обов´язкова наявність усіх без винятку перелічених атрибутів. Етнос може жити, втративши деякі чи навіть майже всі з наведених ознак, поки його члени свідомі свого спільного походження і відрізняють себе від навколишніх етнічних колективів. Тому етнос може жити не лише компактно на історичній чи на новонабутій батьківщині, а й дисперсно, тобто в розсіяному стані.

  Значно складнішою за своєю внутрішньою структурою є нація. Тому й означень цього суспільного феномену багато. Поки що жодне із запропонованих наукою означень поняття “нація” не здобуло загального визнання. Причина в тому, що феномен нації має безліч різноманітних проявів залежно від історичного часу, внутрішньо- і зовнішньополітичної ситуації, соціальної та етнічної бази її утворення тощо. Це, в свою чергу, зумовлює видозміну наявних обставин націєтворчих ознак, еволюцію теоретичних підходів до осмислення суспільного феномену. Процес такої еволюції наочно засвідчує зміст найвідоміших теорій походження нації. Серед них такі: психологічна, згідно з якою нація складається з людей зі спільною культурою і спільним національним характером; культурологічна — розглядає націю як спільність людей, об´єднаних однією мовою і культурою; етнологічна — визначає націю у вигляді сукупності таких ознак, як спільність походження, самосвідомості, культури та інших; історико-економічна — вважає ознаками нації спільність території, мови, економічного життя, культури (за радянської доби цю теорію було перейменовано в марксистсько-ленінську); етатистська — визнає націями лише такі етносоціальні колективи, які мають власну державу і сформовані нею ознаки — єдине право, організацію життя й загальнонаціональну мету.

  Як і етнос, нація може існувати, не маючи всіх ознак, визнаних наведеними теоріями. Але, на відміну від етносу, нація не може існувати без однієї вирішальної ознаки — спільної території, межі якої означено державними кордонами. Спільна територія є основоположною політичною ознакою процесу націєтворення. З урахуванням змін, які відбулися в суспільно-політичному житті народів, заслуговує на увагу визначення нації німецького філософа А. Козінга, який, зокрема, вважає, що нація — діалектична єдність економічних, соціальних, політичних, ідеологічних і етнічних чинників.

  Для здійснення визначальної мети — забезпечення власних інтересів етнонаціональної спільності як суб´єкта політичного процесу — створюються оптимальні для цього форми самоорганізації. Історичний досвід свідчить, що найприйнятнішою і найпоширенішою формою такої самоорганізації є національна держава. Діалектика відносин між етнонаціональними спільностями і державою виявляється найчастіше у двох варіантах: або нація, що сформувалася на базі одного етносу, творить державу, або, навпаки, держава за допомогою свого апарату об´єднує різні етноси, що опинилися в межах її території, в одну націю.

  Перший шлях веде до формування етнічної нації. Цим шляхом пройшла більшість народів, зокрема, італійський, польський, німецький та ін. У другому випадку формується політична нація. Такими є північноамериканські нації. На Європейському континенті до них можна віднести французьку, процес формування якої почався після Великої революції (1789 p.), коли Франція перетворилася на єдину і неподільну республіку, а нація стала синонімом держави. З цього часу все населення (провансальці, баски, каталонці, бретонці, ельзасько-лотаринзькі німці та ін.), що проживало в кордонах Франції, стало йменуватися французьким. На Азіатському континенті політичним шляхом націєтворення формується індійська нація. Зовнішні відмінності між етнічною і політичною націями можуть змінюватися залежно від обставин, а внутрішні є стійкішими і протягом тривалого часу зберігають свою життєздатність.

  Етнос, який творить “свою” державу, як правило, втягує в цей процес й інші етнічні та етнографічні групи, які живуть поруч з ним, а тому новопостала національна держава не може бути моноетнонаціональною. Це означає, що поняття “нація” у такій державі поступово виходить за межі титульного етносу, який відігравав найважливішу роль у її виникненні.

  З іншого боку, держава, у межах якої первісно об´єднані в одну політичну націю різні етноси, етнічні та етнографічні групи, формує, хоч би заради зручності, спільне управління, запроваджує єдину мову діловодства, єдиний правопорядок, спільну концепцію історії, прийнятну для всіх співгромадян тощо. Таким чином, створюються окремі спільні ознаки нації, які об´єктивно не можуть не мати етнічного забарвлення. Останнє справляє вирішальний вплив на процес формування нації, на її ментальність. Сьогодні в світі практично немає моноетнонаціональних держав. З певними застереженнями до останніх можна віднести Японію і Норвегію, де автохтони становлять відповідно 99 і 96 відсотків від загальної кількості жителів цих країн.

  У процесі державотворення в кожній із країн залишилися уламки інших національностей, етнічних і етнографічних груп, які через різні історичні обставини, добровільно чи примусово опинилися поза своїм етнічним ядром. Вони можуть проживати як компактно, так і дисперсно, мати свою національну державу, з якою продовжують підтримувати зв´язок. Щоправда, сучасна політична історія фіксує випадки, коли окремі етноси (наприклад, курди), хоч і мають свою етнічну територію, але не мають своєї державності, а буває і так, що окремі етнічні групи не мають своєї етнічної території (ассірійці, цигани і деякі інші).

  У багатьох національних державах-імперіях навіть автохтонні мешканці, що компактно проживають на власній території, за правовим статусом мало чим відрізняються від етнічних груп. Такий їхній стан і є об´єктивною передумовою виникнення національно-визвольних рухів, головна мета яких — здобути незалежність і побудувати національну державу, форма і зміст якої будуть зумовлені державно-політичним устроєм.

 2. #42
  Offline
  Banned

  Re: Волнения, беспорядки в разных странах. Фоторепортажи.


  Ответ Сообщение от Qualcuno Посмотреть сообщение
  Ось тобі трошки інформації для роздумів, маю надію, додатково пояснювати не доведецця.
  Короче можно было своими словами всю ту бредятину выделить в три группы:
  1. Нация - государство с единым этносом;
  2. Нация - государство с разными этносами;
  3. Нация - один этнос без государства.
  ... но копипаста, как всегда, приходит на помощь...
  Приколитесь, я просто в ужасе, оказывается национализм - это борьба за свободу своей нации, а что такое "своя нация" поди разбери.
  Так может это тебе информация для размышления, а не мне...
  -----
  Хотя впрочем, развив дальше логику можно прийти к таким выводам:
  1. Национализм - возможность спихивать свою вину на врагов нации.
  2. Национализм - возможность угнетать представителей своего этноса, прикрываясь ихней ущербностью для нации (что, впрочем, никак не противоречит выводу №1, это исходя из твоей копипасты такие выводы, сам хоть читал, что написал?)

  Ответ Сообщение от Qualcuno Посмотреть сообщение
  Яка підкреслено толерантна турбота
  Можешь назвать меня беложопым, хотя, где ты был, когда я москалей называл кацапами, а хохлов хохлами?
 3. #43
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: Волнения, беспорядки в разных странах. Фоторепортажи.


  Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
  Короче можно было своими словами всю ту бредятину выделить в три группы:
  1. Нация - государство с единым этносом;
  2. Нация - государство с разными этносами;
  3. Нация - один этнос без государства.
  ... но копипаста, как всегда, приходит на помощь...
  Так ти ж інакше б і не зрозумів, ти ж раніше що писав.

  Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
  у них там, оказывается, австралийская нация, о как бывает. Может скоро в США такую же ахинею начнут гнать, тогда увидим, как техас отойдет на свою историческую родину :- )) Ржач....
 4. #44
  Offline
  Banned

  Re: Волнения, беспорядки в разных странах. Фоторепортажи.


  Ответ Сообщение от Qualcuno Посмотреть сообщение
  Так ти ж інакше б і не зрозумів, ти ж раніше що писав.
  Хорошо, тогда вы меня вообще загнали в тупик.
  Выходит теперь, что украинская нация борется против завоевателей и угнетателей , а точнее с нацией русской (не российской, в контексте определения "нация"), что, правда, у них один этнос, но когда касается выживания нации, то о каком этносе может идти речь...
  Выходит, что на территории Украины проживает две государствообразующие нации (в контексте предыдущего определения, ! я из контекста не выхожу, обратите внимание). Исходя из этого, само право украинской нации быть доминирующей имеет право на существование столько же, сколько и право доминировать русской нации, а точнее никакой, соответственно, языка государственных должно быть два и все такое.
  Раз этого нет, то это или обыкновенный нацизм (фашизм, национализм, nazi, ну вы поняле) со всеми вытекающими отсюда последствиями, либо химера....
  Если первый вариант, то тогда не нойте, что вам как-то не так живется, это ваш режим, вы его сами и взращиваете.
  Если вариант номер два, то еще хуже, потому что вы опять таки взращиваете фашизм, но не в себе, а против себя.
  Итак, исходя из всего вышесказанного можно сделать только один вывод: в Украине национализм=нацизм=фашизм, что и требовалось доказать, причем, заметим, доказал это не я, а просто разобрал оту копипасту...
  ----
  Кстати, а когда появится нация педерастов или нация наркоманов??? Опять же не выходя из контекста...
  Кстати, не приходилось встречаться с концепцией гей-фашизма? У нее теже корни, кстати...
  ----
  Я тут подумал, а таки уже поздно, уже образовалась, как раз нация наркоманов и педерастов - Нидерланды.
 5. #45
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: Волнения, беспорядки в разных странах. Фоторепортажи.


  Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
  Выходит теперь, что украинская нация борется против завоевателей и угнетателей
  Наразі українська нація ні з ким не бореться, позаяк має власну національну державу - Україну.

  Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
  Выходит, что на территории Украины проживает две государствообразующие нации
  Про народи, що залишилися в межах України після розпаду СРСР, було сказано тут.

  У процесі державотворення в кожній із країн залишилися уламки інших національностей, етнічних і етнографічних груп, які через різні історичні обставини, добровільно чи примусово опинилися поза своїм етнічним ядром. Вони можуть проживати як компактно, так і дисперсно, мати свою національну державу, з якою продовжують підтримувати зв'язок.
  Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
  Исходя из этого, само право украинской нации быть доминирующей имеет право на существование столько же, сколько и право доминировать русской нации, а точнее никакой, соответственно, языка государственных должно быть два и все такое.
  Ось.

  За даними Всеукраїнського перепису населення, на території країни проживали представники понад 130 національностей і народностей.

  У національному складі населення України переважна більшість українців, чисельність яких становила 37541,7 тис. осіб, або 77,8 % від загальної кількості населення. Друге місце за чисельністю посідали росіяни - 8334,1 тис. осіб. чи 17,3 % від загальної чисельності населення.
  Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
  Кстати, а когда появится нация педерастов или нация наркоманов??? Опять же не выходя из контекста...
  Кстати, не приходилось встречаться с концепцией гей-фашизма? У нее теже корни, кстати...
  Я такими речами не цікавлюся і тобі не раджу
 6. #46
  Offline
  Banned

  Re: Волнения, беспорядки в разных странах. Фоторепортажи.


  Ответ Сообщение от Qualcuno Посмотреть сообщение
  Наразі українська нація ні з ким не бореться, позаяк має власну національну державу - Україну.
  Не перекручивай, ты понял о чем я говорил... Я за пределы контекста определения нации, описанным тобой не выходил, так что твои слова настолько же справедливы насколько и мои, тем более, напомню:
  Ответ Сообщение от Qualcuno Посмотреть сообщение
  Етнос і нація є явищами близькими, але не тотожними.
  И быть протитуткой понятия "нация" я тоже быть не очень сильно хочу, вам это больше по душе, я просто привел очевидный пример.
  Как легко да: отмазывать и обвинять в одном и томже исходя из одного определения, что правда
  Ответ Сообщение от Qualcuno Посмотреть сообщение
  Значно складнішою за своєю внутрішньою структурою є нація. Тому й означень цього суспільного феномену багато.
 7. #47
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: Волнения, беспорядки в разных странах. Фоторепортажи.


  Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
  И быть протитуткой понятия "нация" я тоже быть не очень сильно хочу
  77,8% мешканців України ідентифікували себе українцями. В них була можливість назватися росіянами, білорусами чи поляками, але вони назвали себе українцями. Лишімо це на їхній совісті  P.S. Дякую за дискусію, добраніч
 8. #48
  Offline
  Пророк

  Re: Волнения, беспорядки в разных странах. Фоторепортажи.


  Ответ Сообщение от Qualcuno Посмотреть сообщение
  77,8% мешканців України ідентифікували себе українцями
  Ну конечно. Я тоже себя вижу украинцем, но разговариваю на русском. И от этого я, по моему мнению, менее украинцем не стаю.
  А по поводу того, что вы написали про Австралию, так это вы неудачно про москалей сострили. Вбейте себе в голову, наконец, что я и милионы таких как я являемся украинцами и имеем полное право на эту землю. Я и мои предки до н-ного колена родились тут. Ваш же пример был о тех, кто прибыл в страну недавно и начинает строить свои порядки (кстати тоже этого терпеть не могу, особенно в Великобритании, про другие страны ничего сказать по этому поводу не могу).
 9. #49
  Offline
  Banned

  Re: Волнения, беспорядки в разных странах. Фоторепортажи.


  Ответ Сообщение от Qualcuno Посмотреть сообщение
  77,8% мешканців України ідентифікували себе українцями. В них була можливість назватися росіянами, білорусами чи поляками, але вони назвали себе українцями. Лишімо це на їхній совісті
  И что? Каким боком тут нация ??? У вас понятийный кретинизм? Понимаю....
  Каждый из участников этого форума назвал бы себя украинцем, что это меняет в своей сути? Ничего.
  Так к чему была ота очередная копипаста?

  -----
  Все мы люди, все мы хотим одного и того же - жить хорошо, творить добро, нести любовь.
  Разница лишь в том, какой путь мы себе для этого избрали.
  Национализм - самый тупой путь, который никогда в вашей жизни не сможет привести вас к вышеописанному человеческому счастью. Вот так вот всю жизнь будете бороться за свою нацию против каких-то там врагов (самое интересное, что то, против каких врагов борется Россия из Украины видно, а про то против кого борятся сами - не понимают), потом помрете, потом кто-то будет бороться за тоже самое и этот процесс, видимо, не имеет ни начала ни конца, он просто вытягивает вашу душу и вашу энергию, взамен дает вам иллюзию вашей полезности, а на деле только страну поганит, делая ее злой, трусливой и слабой. И самое страшное - к этому процессу уже давным-давно научились присасываться все кому не лень, получая от него гешефт в виде самых настоящих реальных денег. Вот и думайте, умны-ли вы, когда сами засовываете свою голову в петлю.
  Зато МВФ просто ржет с плебеев-хохлов, замкнутых внутри стойла под названием Украина, а они еще и голову готовы свернуть тем людям, которые им показывают на выход из этого сраного стойла, оправдывая это тем, что он не патриот своего стойла!
  ----
  У Украины совершенно нет своих денег, эмиссию которых она (Украина) могла бы контролировать и пользоваться этими деньгами в международном пространстве.
  Самого этого пункта вполне достаточно, чтобы человеку ни разу не бывавшему на Украине и даже про нее не слышавшего, сделать вывод, что люди в этой стране бомжуют. Проблема в том, что в Украине ситуация с национализмом и с такой, блджад, великой и великолепной нацией сраных пегмеев, никогда не даст сознанию выйти на понимание экономической состовляющей, потому что экономика и национализм в любом своем проявлении (русский, украинский - пофиг) это два взаимоисключающих фактора. Выбирайте: или живете хорошо и просто тихонько идентифицируете себя как украинца и гордитесь этим, либо гордитесь тем, что вы сраный украинец напоказ и живете в стране бомже, где стране вообще ничего не принадлежит, окромя вашего понимания, что вы - украинец, читай раб мирофой финансовой системы.....
  ----
  Вот и думайте, почему на Западе украинцев держат за плебеев вне зависимости от того, позиционируете вы себя там как русский или как украинец...
  Хоть негром себя там позиционируйте, если у вас на лбу написано, что вы плебей, то вы - плебей!
 10. #50
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: Волнения, беспорядки в разных странах. Фоторепортажи.


  Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
  Ну конечно. Я тоже себя вижу украинцем, но разговариваю на русском. И от этого я, по моему мнению, менее украинцем не стаю.
  Я щось говорив про мову? Читайте уважніше.

  Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
  А по поводу того, что вы написали про Австралию, так это вы неудачно про москалей сострили.
  Вам здалося, я писав про Австралію.

  Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
  Ваш же пример был о тех, кто прибыл в страну недавно и начинает строить свои порядки (кстати тоже этого терпеть не могу, особенно в Великобритании, про другие страны ничего сказать по этому поводу не могу).
  Ну ось, все правильно.
+ Ответить в теме
Страница 5 из 22

Похожие темы

 1. Ответов: 4
  Последнее сообщение: 23.04.2008, 19:45