Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей49Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 8
Показано с 61 по 70 из 71.
 1. #61
  Offline
  Пророк

  Re: Акція протесту!


  Відкритий лист Президенту України Януковичу В. Ф.

  Після численних звернень селян до Вас та до генерального прокурора Ваші підлеглі надсилають брехливі відписки. Ці «відповіді» суперечать одна одній, свідчать про тотальну корупцію, стверджують, що жодних порушень ніхто не виявив. На «чорне» кажуть «біле». Судіть самі.

  1. Управління земресурсів у Миколаївській області ще 08. 05. 08 стверджувало, що від 1995 року «право на землю ДП ДГ «Реконструкція» ЮРИДИЧНО НЕ ОФОРМЛЕНО. Фактично земельна ділянка використовується директором зазначеного підприємства без оформлених правоустановчих документів». Протягом 15 років 10 367 га використовується незаконно. І НІКОГО ЦЕ НЕ ЦІКАВИТЬ. Що змінилось після трьох звернень до Вас? Нічого. Це ж управління 29. 10. 10 за № п- 1955 знову відписує селянам, що «право на будь-яке розпорядження земельною ділянкою (10367 га) у ДП ДГ «Реконструкція» відсутнє». Але Михальчук і надалі розпоряджається держаною землею, як власною.

  2. Прокурор Березнегуватського району 30. 08. 10 за № 270-10 стверджує, що «договори на здійснення спільної діяльності не реєструвались, ДП ДГ «Реконструкція» укладено договори підряду». ЧЕРГОВА НЕПРАВДА. Жодних договорів Михальчук М. М, дійсно, ніде не реєструє. Бо веде подвійну бухгалтерію. Раніше він нелегально укладав саме «договори про спільну діяльність», а не «договори підряду», як обманює прокуратура. Ця махінація відома усім чиновникам Миколаївщини. Бо без хабарів сховати 10 367 га ріллі – чорнозему від податківців, прокурорів, голови ОДА та голови РДА неможливо! Після поради власного юрисконсульта – прокурора району Михайльчук почав видавати фактичним орендарям на руки ксерокопії (без оригіналів!) так званих договорів підряду. Ці договори є нікчемними фальшивками, які не мають нічого спільного з договором підряду в сенсі ЦК України. В договорах не зазначено ані вартість робіт, ані їх обсяг, ані правові підстави, на яких (цитую договори) «замовник — ДП «Реконструкція» доручає виконавцю роботи з обробітку землі НА ЗЕМЛЯХ ЗАМОВНИКА в особі Михальчука»! Відколи державна земля стала власністю «Реконструкції» та її директора? Усі прокурори, керівники РДА бачили ці фальшиві договори, за якими ховається нелегальна оренда державної землі без необхідної реєстрації договорів та незаконне збагачення групи «хазяїв району». Але жодної реакції на беззаконня немає. Це означає, що вони «в долі». А ще прокурор району підтверджує, що «за «Реконструкцією» від 2005 обліковується заборгованість зі сплати внесків до Фонду держсоцстрахування в сумі 91 134 грн».

  3. Березнегуватська РДА 07. 09. 10 у листі № 17-86-КО-05 також визнає, що ДП ДГ «Реконструкція» не має державного акту на право власності чи користування земельною ділянкою 10 367 га від 1995 року. Попри це РДА вважає нормою брехню: «Підрядні договори укладаються з фізичними особами (котрі не є суб’єктами підприємницької діяльності) для здійснення НАУКОВО-технічної діяльності». Яку наукову діяльність можуть вести друзі директора, у яких навіть вища сільгоспосвіта відсутня? Жодної наукової діяльності особи, що незаконно отримали землю від Михальчука, ніколи не вели, не ведуть і не здатні вести. Вони і слів «науково-технічна діяльність» не можуть вимовити. На кого розрахована ця брехня від голови РДА Круца А. М?

  4. Наступним вирішив написати неправду в. о. прокурора області М. Кунденко. У листі № 07/1 – 2846 – 08 від 10. 09. 10 він заявляє, що «факти використання 10 367 га сторонніми особами, не сплати податків, страхових внесків…не підтвердились». Але ж його підлеглий прокурор району визнав існуючу від 2005 року заборгованість зі сплати страхових внесків в розмірі 91 134 грн! То хто з прокурорів бреше і захищає злодіїв та хабарників? Скільки коштує послуга прокурора щодо «неврахування» 91 134 грн.? Або наведіть лад, або повідомте розцінки на послуги прокурорів-адвокатів.

  5. А ще невтомний держкомзем 23. 09. 10 за № Л-443-10 відповів, що «земельна ділянка 10 367 га використовується для забезпечення діяльності УААН України і не підлягає паюванню». Знову — неправда. Академії наук не потрібна ця земля. Бо наукової діяльності на ній від 1995 року не здійснюється. Тому ще 24. 01. 07 в. о. Президента УААН Ситник В. П. погодився з 10 367 га ріллі «передати 6 000 га Міністерству аграрної політики» для наступного розпаювання між працівниками та пенсіонерами «Реконструкції». Науковці вважають, що для наукової діяльності їм і 4000 га забагато, не кажучи вже про 10367 га.

  6. Заступника голови МОДА Катвалюка І. А . МОДА за № 1 – 2227-10ГЛ, 13. 10. 10 знову підтвердив, що будь-яке «ПРАВО НА ЗЕМЛЮ у ДП ДГ «Реконструкція» ВІДСУТНЄ . Які ж дії після цієї констатації вжила ОДА? На підставі ст. 119 Конституції України МОДА повинна зобов’язати Березнегуватську РДА відновити порушені права селян на земельні паї, усунути дискримінацію. Замість цього МОДА лише «запропонувала РДА зменшити площу ділянки, що передається (протягом 5 років передається та передатись не може) в користування ДП ДГ «Реконструкція». Для того, щоб з’явилась земля для паювання. Але РДА передбачувано ігнорує «пропозиції» ОДА.

  7. Останнім 11. 11. 10 селянам відповів заступник голови МОДА Травянко В. І: «ДП ДГ «Реконструкція» фактично використовує земельну ділянку 10 492 га. Право розпорядження цією ділянкою належить до Берегнегуватської РДА». Ось з ким ділиться Михальчук М. М.

  А поки що він продовжує роздавати змелю. Наприклад власному водієві він передав 100 га. І як завжди без жодних договорів, що повинні бути зареєстрованими в РДА та сільраді.

  Пане Президенте, відновіть законність! Мешканці с. Лепетиха мають таке ж право на земельні паї, як й інші селяни, котрі давно отримали ці паї. Частина цих селян (більш, як 500 осіб) від 1995 року вже померли. Михальчук. почне паювання, коли всі повимирають, і залишиться лише 40 його спільників (з 900 працівників). Тоді земельні паї михальчуківців складуть не по 5-8 га, а по 200-250 га. Саме такі обсяги орної землі вони планують отримати у приватну власність безоплатно. Безоплатно, якщо не враховувати хабарі чиновникам.

  Анатолій Іванюченко, юрист Української Гельсінської спілки

 2. #62
  Offline
  2.0

  Re: Акція протесту!


  23q, да, стояла на Майдані тоді, і зараз вийду. те, що я роблю перераховувати не буду - смисл, скажете ж хвастаюсь. вважаю, що кожен на своєму місці має по максимуму використати можливості і змінити щось. он 5 грудня запрошують чистити Дендропарк. а слабо? чи вам і такий патріотизм не пасує?
 3. #63
  23q
  Offline
  23-й участник

  Re: Акція протесту!


  Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
  он 5 грудня запрошують чистити Дендропарк. а слабо? чи вам і такий патріотизм не пасує?
  ей богу промелькнула у меня такая мысля сегодня!
 4. #64
  Offline
  2.0

  Re: Акція протесту!


  23q, ай умнічка )))) нехай мисль не пройде без наслідку. тільки будьте обережні - більшість з тих, хто там гребтиметься теж стояли на майдані ))))) чомусь ті, що не стояли, неохоче відгукуються на громадянські ініціативи. мабуть Майдан таки щось дав )))
 5. #65
  Offline
  2.0

  Re: Акція протесту!


  Dracon, а ви окрім копіпейзда говорить умієте????
 6. #66
  Offline
  Пророк

  Re: Акція протесту!


  Президент Украины Виктор Янукович комментируя разгон Майдана, долго не мог вспомнить какое дерево устанавливается вместо палаток предпринимателей.ВИДЕО
 7. #67
  Offline
  2.0

  Re: Акція протесту!


  RAMM, то він після вінка не оговтається ніяк )) йолка і яйце стануть табуйованими словами, що ганьблять достоїнство ско..., бррр, представника ПР, і будуть виключені з словників.
 8. #68
  Offline
  Руда, з хвостом

  Re: Акція протесту!


  Офтоп:
  скоро вже в інтернеті стане тісно від коніузів даної істоти. Вона сама один великий конфуз
 9. #69
  Offline
  2.0

  Re: Акція протесту!


  Rinka, найбільший конфуз називається Яником )
 10. #70
  Offline
  Дивиться хто на форумі ^^

  Re: Акція протесту!


  От цікаво, чому "Іщітє другіє мєтоди" а не "Давайтє іскать другіє мєтоди"? Чи ми в різних країнах живемо? Хоча...
  Якщо подвитись на кинутий повз урну папірець, то кінець кінцем прийдемо до думки, що немає різниці, де лежить целофановий пакет - у дендропарку чи на звалищі - і так, і так на планеті чистіше не стане.
  Не потурайте, просто думки вголос.
+ Ответить в теме
Страница 7 из 8

Похожие темы

 1. Акція!!! 26.04.86.
  Prymara в разделе Екологія
  Ответов: 8
  Последнее сообщение: 26.04.2010, 08:31
 2. Екологічна акція у Харкові
  VaRvaR в разделе Культура та релігія
  Ответов: 2
  Последнее сообщение: 20.04.2010, 09:04
 3. Акція - Супер МТС без поповнення
  fragov в разделе Новини операторів мобільного зв'язку
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 23.03.2010, 23:22
 4. Зимова акція «777» від PEOPLEnet!
  fragov в разделе Новини операторів мобільного зв'язку
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 18.11.2009, 19:24

Теги для этой темы