Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей49Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 8
Показано с 51 по 60 из 71.
 1. #51
  Offline
  Пророк

  Re: Акція протесту!


  Елка как символ покоя: Янукович считает «налоговый» диалог исчерпанным

  Янукович считает законченным диалог, который прошел по поводу Налогового кодекса. Об этом он заявил сегодня на брифинге.
  «Люди выразили свою точку зрения, которую надо было учесть, вчера она была учтена решением парламента по инициативе Президента. Диалог, который по этому вопросу прошел, я считаю вполне приемлемым, и вчера он завершился принятием соответствующего решения», - отметил В.Янукович.

  По его словам, процессы, происходившие после принятия решения Верховной Радой Украины, также демократические.

  «В Киеве на том месте, где вчера стояли палатки, уже устанавливается новогодняя елка. Мы поддерживаем желание киевлян жить в покое, стабильной ситуации, и будем все делать, чтобы это происходило всегда», - сказал В.Янукович.
  http://obkom.net.ua/news/2010-12-03/1336.shtml

 2. #52
  23q
  Offline
  23-й участник

  Re: Акція протесту!


  Янукович наше всьо!
 3. #53
  Offline
  2.0

  Re: Акція протесту!


  пир во время чумы... уроди.
 4. #54
  Offline
  Завсідник

  Re: Акція протесту!


  С желанием киевлян понятно, к ним видимо, у Яника, особый подход, а как на счет жителей остальных городов? )))
 5. #55
  Offline
  2.0

  Re: Акція протесту!


  до чого тут бажання? у нас Діамантовий бал влаштовують у вечір пам"яті жертв Голодомору, ялинку ставлять не зважаючи на волання людей, ну і подібні речі. хіба їм у владі сидіти? аби ще їм назло дібілам Євро-2012 скасували. шоб вони смоктали лапу і думали на кой вони набудували стадіонів та Хайятів.
 6. #56
  23q
  Offline
  23-й участник

  Re: Акція протесту!


  nickeler, а при чем тут елку? волание-воланием, а новый год по расписанию. это что и дома нельзя ставить елку и отмечать новый год. а сидеть и горевать(читай стоять на майдане и кричать-или что там нужно делать?)?
 7. #57
  Offline
  2.0

  Re: Акція протесту!


  23q, але не витісненням. за п"янками-гулянками народ в нас все просирає. якби у вас текла труба на кухні, ви б попри те вішали б нові шторки, чи все таки трубу б полагодили? "ілі что-то там дєлать" - та не дєлайте, мать його дригом, тіки потом не треба взагалі розмірковувати шо в нас шось десь не так. позвикали на дядь і тьоть надіятися, а їм до сраки, у них сумочки по 50 тищ дохлих єнотів, відпустка в Дубаї і рахунки в інших країнах. вони в Україні грубо кажучи "ночують", а живуть фактично в хріна на рогах, і діти їхні тут не вчаться. для них це чужа країна, а в нас окрім неї нічьо нема. так шо ж, канєшно їм йолка важливіша. новорічні холідейс в Україні, для них це екзотика. а нам тут жить псля холідейз. і як жить залежить від того, наскільки ми будемо послідовні. бо забухана на свята країна не є повноцінним гравцем.
  пів Києва сиділо (не знаю, може і зараз сидить) без тепла, натомість на майдані найголовніше вліпити пластикове одоробло. я логіки не бачу.
 8. #58
  Offline
  Banned

  Re: Акція протесту!


  Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
  nickeler, а при чем тут елку?
  Был в Киеве недавно - киевлянам начхать и на голодоморы и на елки и на майдауны.
  Работа, работа, работа. Вот и правильно и делают!
 9. #59
  23q
  Offline
  23-й участник

  Re: Акція протесту!


  Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
  та не дєлайте, мать його дригом,
  nickeler, а вы делаете? небось еще в 2004 на майдане стояли? много выстояли? много дало? Или стоять на майдане это у нас вверх патриотизма) Ищем другие методы, это не ЭФФЕКТИВНО!
 10. #60
  Offline
  Пророк

  Re: Акція протесту!


  Відкритий лист Президенту України Януковичу В. Ф.

  Экс-кандидат на пост Николаевского городского головы Анатолий Иванюченко решил заступится за работников и пенсионеров совхоза “Реконструкция”, расположенного в селе Лепетиха Березанского района Николаевской области.

  Чтобы отстоять права жителей села Лепетиха, юрист Украинского Хельсинского союза Анатолий Иванюченко решился написать открытое письмо президенту Украины Виктору Януковичу в котором идет речь о том, что «местная преступная группа не предоставляет жителям села земельные паи. А руководство правительства, академии аграрных наук, руководители области, района, прокуратура, налоговая “не замечают” беззаконие».

  Приводим вашему вниманию текс письма на языке оригинала.
  Відкритий лист Президенту України Януковичу В. Ф.

  Пане Президенте – Конституційний Гаранте!

  Я звертаюсь до Вас за дорученням 280 працівників та пенсіонерів — ветеранів радгоспу “Реконструція”, с. Лепетиха, Березнегуватського району, Миколаївської області. Ви обіцяли рівність усіх перед законом та недопущення дискримінації за будь-якою ознакою. Ці гарантії складають ст. ст. 21, 24 Конституції України. Вище згаданих селян дискримінують – їх протягом 11 років позбавляють права на земельний пай. Хоча в Березнегуватському районі усі, хто працював в сільському господарстві станом на 1995 рік, уже отримали земельні паї. Як того вимагав Указ Президента України № 1529, від 03. 12. 99. І лише працівникам та пенсіонерам радгоспу “Реконструція” місцева злочинна група не надає земельні паї. А керівництво уряду, академії аграрних наук, керманичі області, району, прокуратура, податкова “не помічають” беззаконня.
  В користуванні радгоспу “Реконструція” (директор Михальчук М. М.) станом на 01. 11. 2006 без жодних право встановлювальних документів знаходиться 10 367 га землі. В законодавчих актах про перелік об’єктів державної власності, що не підлягають приватизації в Миколаївській області, радгоспу “Реконструція” ніколи не було. Але Українська академія аграрних наук, якій підпорядковане ДП ДГ “Реконструкція”, не надає дозволу на паювання землі через реорганізацію ДП “Реконструкція” в колективне сільгосппідприємство. Академія надає брехливі відписки про те, що на 10 367 га вирощується дослідницька продукція та ведеться наукова діяльність. ВСЯ УКРАЇНА знає, що жодної наукової роботи не ведеться. Ще 2007 року після колективних звернень селян президія академії вирішила розділити «Реконструкцію» на 2 господарства. Одному залишити 4 000 га для наукової роботи. А іншому — передати 6 367 га для земельного паювання. Щоб забезпечити 750 тоді ще живих працівників та пенсіонерів радгоспу паями. Одначе це рішення не було реалізоване. Михальчук з’їздив до Києва і “вирішив питання” на власну користь.

  Керівництво ДП “Реконструція” веде подвійну бухгалтерію, але залишається абсолютно безкарним. Якби земля була розпайованою, за кожен га орендарі платили б власникам паїв по 600 грн на рік (середня норма в районі) та по 30 грн податків. Отже, люди за більш, як 10 000 га, отримували б щороку 6 мільйонів грн. А бюджет отримував би від орендарів чи власників паїв не менш, як 300 000 грн.

  А яку ж наукову діяльність для шкоди бюджету та селянам нині веде Михальчук? До жовтня 2010 року він укладав “договори на спільну працю по вирощуванню сільгоспкультур“. Договори суперечили чинному законодавству. Тому він не реєстрував їх ані в сільраді, ані в районній ДПІ. За такими “договорами” Михальчук передав в користування землю, на якій він ніби-то веде наукову діяльність: Білій О. М. – 3000 га, Капусті О. І. – 1000 га, Капусті В. О. – 1000 га, Ярошу В. В. – 600 га, Одіяк Р. І. – 200 га, Тригубенко В. С. – 100 га, Трегубенко П. С. – 50 га, Запорожченко В. Ф. – 50 га, Поліщук ІІ. І — 200 га, Цимбалістому М. І. – 100 га, Зозулі М. В. – 100 га, Запорожченко В. Ф, — 50 га, Шавлову І. В. – 30 га, Азаровському В. І. – 30 га, Кисіль І. А. – 25 га та іншим. За цими договорами про “науково-дослідницьке розкрадання” орендарі сплачували “Реконструкції” не по 600 грн за 1 га (як звичайні фермери-орендарі платять селянам – власникам земельних паїв), а лише по 400-450 грн. Але й ці кошти надходять лише частково і в готівковій формі особисто Михальчуку. Потім хабарі везуться до Києва, Одеси, Миколаєва. І директора ніхто не чіпає. Селяни тим часом продовжують вимирати без паїв та надії отримати їх бодай колись.
+ Ответить в теме
Страница 6 из 8

Похожие темы

 1. Акція!!! 26.04.86.
  Prymara в разделе Екологія
  Ответов: 8
  Последнее сообщение: 26.04.2010, 08:31
 2. Екологічна акція у Харкові
  VaRvaR в разделе Культура та релігія
  Ответов: 2
  Последнее сообщение: 20.04.2010, 09:04
 3. Акція - Супер МТС без поповнення
  fragov в разделе Новини операторів мобільного зв'язку
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 23.03.2010, 23:22
 4. Зимова акція «777» від PEOPLEnet!
  fragov в разделе Новини операторів мобільного зв'язку
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 18.11.2009, 19:24

Теги для этой темы