Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей49Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 8
Показано с 41 по 50 из 71.
 1. #41
  Пророк

  Re: Акція протесту!


  fabulist, договорились

 2. #42
  Offline
  2.0

  Re: Акція протесту!


  fabulist, ну чо ж, існує канешна ж!
  Декалог українського націоналіста, 44 правила українського націоналіста, 12 прикмет характеру українського націоналіста‎ .
  Толкові такі штуки.
  Наприклад

  12 прикмет характеру українського націоналіста

  1. Завжди готовий - це значить, що він є вояком Української Революційної Армії. Він бореться на великому всеохоплюючому фронті Української Національної Революції, віддаючи всі свої сили, готовий кожної хвилини віддати і своє життя. Український націоналіст є завжди у повній бойовій готовності.

  2. Безкорисливий - це значить, що ідею Українського Націоналізму й службу їй ставить він вище всіх скарбів світу цього. Для Неї він проміняє з радістю можливість спокійного та вигідного життя на тверду долю вояка-борця, теплу хату - на окопи чи тюрму. Щастя шукає і знаходить він у радості боротьби і перемоги на службі Великій Святій Справі. Лише у щасті Української Нації - щастя українського націоналіста. Її воля, слава і могутність - його найбільше бажання.

  3. Чесний - це значить, що він ім'я націоналіста носить гідно й ніколи не сплямить його ніяким нечесним вчинком. Він завжди дотримується високих вимог націоналістичної моралі. Мораль опортуністичного світу породжує і плекає бездіяльність, страх, фарисейство та угодовство. Мораль націоналістична - це мораль нового світу, світу чину й боротьби, її засади високі й тверді. Вона є основою чинного і чистого, мов кришталь, характеру українського націоналіста. Лицаря-Революціонера.

  4. Дисциплінований - це значить, що він безоглядно підпорядкований і вірний аж до смерті ідеї Українського Націоналізму, Організації Українських Націоналістів і своїм провідникам. Кожний наказ для нього святий. Він знає, що дисципліна - це основа організації сили, а анархія - це руїна. Тому він завжди підтримує авторитет Проводу Української Нації і Організації.

  5. Активний та ініціативний - це значить, що він бореться усіма силами, використовуючи всі можливості, кожну хвилину для добра Великої Справи - Української Національної Революції. Він не знає бездіяльності. У нього за думкою і словом іде чин, мов за блискавкою грім. Бо життя - це рух, боротьба, а спокій - це застій і холодна смерть. Кожну ідею, організацію чи людину він оцінює по ділах, а не по словах. Пасивність - це прикмета раба. Пасивності раба протиставляє він творчу ініціативу і напружену активність борця - провідника.

  6. Відважний - це значить, що він завжди відважно і безстрашно протиставляється усім перешкодам і небезпекам. Він не знає, що таке страх. Заяча вдача боягуза йому чужа і гидка.

  7. Рішучий - це значить, що він кожний наказ і кожну свою постанову виконує рішуче, без вагань. Постановив - зробив.

  8. Витривалий - це значить, що він завжди бореться завзято і витривало. Він знає, що без витривалості, доведеної до впертості, немає перемоги.

  9. Врівноважений - це значить, що він у всіх випадках життя має повну рівновагу духа. Життя українського націоналіста повне трудів, перешкод і небезпек. Щоб їх перебороти, щоб опанувати становище, зібрати всі сили для удару у відповідне місце, треба насамперед опанувати себе. Тому український націоналіст у підпіллі й у відкритому бою, в окопах і в тюрмі, в тріумфі чи на сходах шибениці, завжди врівноважений, завжди однаково спокійний, гордий і усміхнений. Вміє по-лицарськи перемагати і по-геройськи вмирати.

  10. Точний - це значить, що він завжди притримується точності в житті аж до дрібниць.

  11. Здоровий - це значить, що він хоче бути здоровим. Він хоче, щоби молоде українське покоління було здорове. Україна потребує сильних і здорових тілом та духом синів. Тому він у міру можливості направляє та поширює руханку і спорт, не нищить свого здоров'я гулящим життям та вживанням трут - не п'є і не курить. В українського націоналіста велика ідея в серці, вогонь революційного духа в грудях.

  12. Обережний - це значить що він завжди суворо дотримується усіх засад консп
  ірації.
 3. #43
  Offline
  MaxShane

  Re: Акція протесту!


  сегодня базар на 23 сентября не работает ЗАБАСТОВКА
 4. #44
  Offline
  2.0

  Re: Акція протесту!


  MaxShane, правильно! але якби не працювали всі скопом, щоб громадяни відчули, що таке не купить хліба, або пару шкарпеток.
 5. #45
  Offline
  Пророк

  Re: Акція протесту!


  Полтавские предприниматели уже приготовили плаху с топором создателям Налогового кодекса (фото)

  На площади возле Полтавской облгосадминистрации проходит митинг полтавских предпринимателей, которые осуждают депутатов Верховной Рады, голосовавших за принятие Налогового кодекса, и требуют от президента наложить на этот документ вето.
  На трибуне организаторы митинга установили плаху с топором палача. Она, по мнению инициаторов этой «декорации», должна напоминать всем причастным к принятию Налогового кодекса, против которого выступали предприниматели, об их неизбежной «политической смерти».
  http://obkom.net.ua/news/2010-11-22/1030.shtml

  Киев, реал тайм трансляция с Майдана видео и звук.

  http://www.ustream.tv/channel/kat-ua1

  Манифестанты добрались до Банковой и вступили в переговоры с охраной Януковича

  Колонна предпринимателей подошла к кордонам, перекрывшим подходы к зданию Администрации Януковича.
  Представители предпринимателей и властей вступили в переговоры, в результате которых было достигнуто согласие: представителю АП будут вручены требования манифестантов, после чего блокада Банковой предпринимателями будет снята.

  http://obkom.net.ua/news/2010-11-22/1133.shtml

  http://www.ustream.tv/channel/kat-ua1

  Никто из руководства АП к манифестантам так и не вышел
  Представители предпринимателей, митингующих у стен здания Администрации Президента, не смогли вручить требования предпринимателей кому-либо из руководства АП.
  Как сообщила народный депутат Наталья Королевская, она и другие представители манифестантов зашли в здание АП, но никто из замов главы АП, ни другие чиновники общаться с ними не соизволили.
  Поэтому бумаги с требованиями были переданы в канцелярию, где их приняли и зарегистрировали
  Сейчас на Банковую подогнали машину с громкоговорителями, дабы провести совещание с митингующими на предмет дальнейших действий.

  http://obkom.net.ua/news/2010-11-22/1229.shtml
  Миниатюры Миниатюры 00c9079z.jpg   pic0877.jpg  
 6. #46
  Offline
  Пророк

  Re: Акція протесту!


  Милиция пока никого на Майдане не задержала, но усиленно документирует

  Милиция надеется, что в связи с решением Окружного административного суда Киева, который запретил общественным организациям проводить массовые акции в центре Киева с 22 по 26 ноября, митингующие против Налогового кодекса на Майдане Незалежности освободят его.

  Об этом сообщил представитель Главного управления Министерства внутренних дел в Киеве.

  «Решения судов обязательны для исполнения для всех... Надеемся на сознательность, на законопослушность, и что организаторы послушаются решения суда. Если нет, то там есть исполнительная служа, и не исключено, что тогда будут приняты меры относительно освобождения Майдана», – сказал он.

  Он сообщил, что на данный момент милиция документирует правонарушения митингующими по статьям 185 (злостное неповиновение законному распоряжению или требованию работника милиции, члена общественного формирования по охране общественного порядка и государственной границы, военнослужащего) и 185-1 (нарушение порядка организации и проведения собраний, митингов, уличных походов и демонстраций) Кодекса об административных нарушениях.

  Пока задержанных нет.

  http://obkom.net.ua/news/2010-11-22/1845.shtml
 7. #47
  Offline
  Пророк

  Re: Акція протесту!


  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  Милиция надеется, что в связи с решением Окружного административного суда Киева, который запретил общественным организациям проводить массовые акции в центре Киева с 22 по 26 ноября, митингующие против Налогового кодекса на Майдане Незалежности освободят его.
  А причина яка? Принц бельгійський приїхав? Чи піп на день народження до настоятеля прибув з приватною поїздкою?
  Так нічого страшного, якось та перебудуть гості дорогі й не дуже.
  Нехай почувають себе як у гостях!
  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  «Решения судов обязательны для исполнения для всех...
  А вони що є, суди то? Де?
  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  Надеемся на сознательность, на законопослушность, и что организаторы послушаются решения суда.
  Та придворні блюдолизи там, а не судді. Яке там ще "рєшеніє" може бути?
  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  Он сообщил, что на данный момент милиция документирует правонарушения митингующими по статьям 185 (злостное неповиновение законному распоряжению или требованию работника милиции, члена общественного формирования по охране общественного порядка
  Так може "общество" хоче на площі потусоватися, чи вже не можна?
  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  Кодекса об административных нарушениях.
  Про які "нарушенія" може йти мова, якщо "нарушено" вже все, від "законів" до "понятій"?
  Анархія - наше всьо!
  Грабь награблєнноє!
 8. #48
  Offline
  Пророк

  Re: Акція протесту!


  Та хіба тільки Ахметова???
 9. #49
  Offline
  Пророк

  Re: Акція протесту!


  Акції протесту на Майдані Незалежності. Відеотрансляція.

  http://tsn.ua/ukrayina/akciyi-protes...nslyaciya.html
 10. #50
  Offline
  Частий гість

  Re: Акція протесту!


  А чем всё закончится?

+ Ответить в теме
Страница 5 из 8

Похожие темы

 1. Акція!!! 26.04.86.
  Prymara в разделе Екологія
  Ответов: 8
  Последнее сообщение: 26.04.2010, 08:31
 2. Екологічна акція у Харкові
  VaRvaR в разделе Культура та релігія
  Ответов: 2
  Последнее сообщение: 20.04.2010, 09:04
 3. Акція - Супер МТС без поповнення
  fragov в разделе Новини операторів мобільного зв'язку
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 23.03.2010, 23:22
 4. Зимова акція «777» від PEOPLEnet!
  fragov в разделе Новини операторів мобільного зв'язку
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 18.11.2009, 19:24

Теги для этой темы