Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей49Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 8
Показано с 31 по 40 из 71.
    Banned

Re: Акція протесту!

Ответ Сообщение от Alex_Tee_ Посмотреть сообщение
    Терпець уже должен давно урвацца, у МВФ 16 000 000 000 в кредит взяли,куда уже хуже, хуже быть уже не может....
    Понимаешь, еще хрен с ним, что взяли, зачем же его за границей тратить. Все авто - иностранные, вся техника - иностранная, всё иностранное, даже 50% хавца. Взяли - фиг с ним, тратьте внутри страны, зачем на запад отдавать-то, но как мы помним, у нас сраная совковая неконкурентноспособная промышленность была.
    А потратить такие бабки на запуск завода, уменьшая общую зарплату, а не инфлюируя деньги, соответственно не изменяя курса УАХ-ЮСД и не повышая цен в магазинах. И не говорите, что я дурак, что позволяю себе допустить мысль о уменьшении зарплаты, потому что это итак произошло
    ---
    Вот и получается, что те, кто с экранов орет про мову, патриотизм и т.п. на деле лоббируют антинародные по своей сути законы, топящие отечественную промышленность, а розмовляющие на мови мисцеви можновладци таки украинськи, що хрен без отката вообще тебе и пукнуть не дадут и таких инстанций национальных дохрена и больше, то може не в национализме проблема, да?
    ---
    http://lurkmore.ru/взаимоисключающие_параграфы

Зануда

Ответ Сообщение от МедведьЗлой Посмотреть сообщение
    с удовольствием бы узнал чем по вашему отличается патриотизм по украински от национализма?
    Із задоволенням відповідаю (вдесяте на цьому форумі, мабуть). Український, як і будь-який патріот, прагне робити свою країну та націю краще - працювати заради цієї мети ти чимось жертвувати. Крайні націоналісти, націонал-шовіністи тощо, вже апріорі вважають себе кращими і лише різними оригінальними способами вишукують підтвердження. При цьому шовінізм зневажає інші нації та культури, а патріотизм - жодним чином.
    Та й справа, звичайно не у назвах. Мені здається Ви не бачите за постами на цьому форумі конкретних людей, а як наслідок, приписуєте їм зовсім не властиві для них насправді думки та погляди.

з.ы.а " факт того, що видаються і видавалися державним коштом підручники з російської мови, методичні посібники з вивчення російської мови та т.і" как то ушемляет украинскую патриотическую идею?
    Ні, я навів це як позитивний приклад. І сам приймав скромну участь у підготовці цих посібників. Це для тих, хто вважає, що російська мова пригнічується і зникає зі шкіл. В мого сина - обов"язковий предмет. Знати більше мов - це ж добре.
    p.s. Повторююсь, як папуга. Це вже досить нудно і не цікаво.
    Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Із задоволенням відповідаю (вдесяте на цьому форумі, мабуть). Український, як і будь-який патріот, прагне робити свою країну та націю краще - працювати заради цієї мети ти чимось жертвувати. Крайні націоналісти, націонал-шовіністи тощо, вже апріорі вважають себе кращими і лише різними оригінальними способами вишукують підтвердження. При цьому шовінізм зневажає інші нації та культури, а патріотизм - жодним чином.
    Та й справа, звичайно не у назвах. Мені здається Ви не бачите за постами на цьому форумі конкретних людей, а як наслідок, приписуєте їм зовсім не властиві для них насправді думки та погляди.
    зато я прекрасно вижу и понимаю тех,кто при малейшем несогласии с их точкой зрения по любому вопросу начинает клеить ярлыки а-ля "оккупант","москаль"и т.д. и т.п.и кто они после этого:патриоты или ,используя вашу терминологию,национал-шовинисты/крайние шовинисты?
    и ещё ,создается ощущение,что вы выделяете национал-шовинистов/крайних-националистов в какую то отдельную особую подгруппу отличных от "обыкновенных" "нормальных" националистов.
    по сути дела,разделеяте националистов на хороших и плохих.а по факту ,приравниваете понятие "украинский патриот" к "хороший националист".вот что больше меня всего в украинской патриотической идее и напрягает:патриот=националист

Ні, я навів це як позитивний приклад. І сам приймав скромну участь у підготовці цих посібників. Це для тих, хто вважає, що російська мова пригнічується і зникає зі шкіл. В мого сина - обов"язковий предмет. Знати більше мов - це ж добре.
    p.s. Повторююсь, як папуга. Це вже досить нудно і не цікаво.
    сколько русских школ в полтаве?и получается что "кто то считает ,что русский язык подавляется" или всё таки есть факты и статистика?
    п.с.с вами интересно беседовать,но арканом в тему затаскивать не буду.
    Дивиться хто на форумі ^^

Дивно, як ще євреїв сюди не приплели... Чи вже приплели? Бо, даруйте, 2-ї сторінки "нечетал".
    Инвалид умственного труда

Наверно им таки стыдно за погромы
    Зануда

создается ощущение,что вы выделяете национал-шовинистов/крайних-националистов в какую то отдельную особую подгруппу отличных от "обыкновенных" "нормальных" националистов.
    Хохо..правду кажучи, ніколи не був знатоком цієї термінології. І себе до певних "-істів" не зараховував з пори, коли минув юнацький максималізм. Узагальнення, розподіл по групам та інша "систематизація" людей мене ніяким чином не цікавить. Тобто є люди, чиї думки я поділяю а дії - підтримую. І також існують люди, яких мені зрозуміти важко, а погодитися з ними - неможливо. Іноді вони дивують мене, міняючись місцями тимчасово або назавжди. Хто вони є - націоналісти, шовіністи, пофігісти...однаково. Здається, я досить ясно висловлюю свою власну позицію по окремим питанням.
    сколько русских школ в полтаве?
    нєєєє....школа, де навчається мій син, саме українська. Але російську мову там викладають як окремий обов"язковий предмет.
    Пророк

Хохо..правду кажучи, ніколи не був знатоком цієї термінології. І себе до певних "-істів" не зараховував з пори, коли минув юнацький максималізм. Узагальнення, розподіл по групам та інша "систематизація" людей мене ніяким чином не цікавить. Тобто є люди, чиї думки я поділяю а дії - підтримую. І також існують люди, яких мені зрозуміти важко, а погодитися з ними - неможливо. Іноді вони дивують мене, міняючись місцями тимчасово або назавжди. Хто вони є - націоналісти, шовіністи, пофігісти...однаково. Здається, я досить ясно висловлюю свою власну позицію по окремим питанням
    .
    жаль,а ведь только затеплилась у меня слабая надежда,что хоть кто то мне разъяснит теорию сего увлекательного течения.ан,нет.
    значит,не судьба
    нєєєє....школа, де навчається мій син, саме українська. Але російську мову там викладають як окремий обов"язковий предмет.
    так и запишем,русских школ нет?
    Зануда

жаль,а ведь только затеплилась у меня слабая надежда,что хоть кто то мне разъяснит теорию сего увлекательного течения.
    Ну, щоб не мати марних надій, не варто було зачисляти мене до лав якоїсь певної...хм...течії. Якщо я щось і пояснюю, то лише власну позицію. А Ви до якоїсь певної течії належите? І як воно?
    так и запишем,русских школ нет?
    Я просто не володію інформацією. Думаю, хто переймається наявністю таких шкіл, той би і мав володіти питанням. Чи якось опікуватися їх появою, коли вже все так погано. Так і запишем - насправді Вам однаково.
    Хтось, принаймні, посібники допомагає видавати...а Ви що ж? Точно однаково, вже записали ж.
    Пророк

Ну, щоб не мати марних надій, не варто було зачисляти мене до лав якоїсь певної...хм...течії. Якщо я щось і пояснюю, то лише власну позицію. А Ви до якоїсь певної течії належите? І як воно?
    "патриотом" вы уже обозвались:),хотя и :
    Я просто не володію інформацією....
    правду кажучи, ніколи не був знатоком цієї термінології...
    ну да ладно.как говориться-это дело десятое.ваше мнение вы озвучили и я его услышал
    переубедить же ,что можно быть "украинским патриотом" не являясь при этом русофобом или националистом у вас не получилось.да и откровенно говоря ,вы и не пытались:))
    з.ы.у меня есть давно устоявшиеся жизненная позиция ,которую можно охарактеризовать несколькими словами:социалист-монархист:) и ещё я за мир во всём мире
    Я просто не володію інформацією. Думаю, хто переймається наявністю таких шкіл, той би і мав володіти питанням. Чи якось опікуватися їх появою, коли вже все так погано. Так і запишем - насправді Вам однаково.
    Хтось, принаймні, посібники допомагає видавати...а Ви що ж? Точно однаково, вже записали ж.
    в таких случаях принято добавлять имхо.что и где я делаю ,кому помогаю своими делами или финансами Вы не имеете ни малейшего представления.поэтому,право,не стоит торопитья с выводами
    Зануда

МедведьЗлой,
    "патриотом" вы уже обозвались:),хотя и :
    Не бачу тут ніякого протиріччя. Я можу назватися і патріотом і націоналістом. Але якщо існує певний "устав українських патріотів" або "кодекс українського націоналіста", то мені принаймні про них нічого невідомо. Я сам по собі, не належу ні до яких "течій" і відповідаю, таким чином, лише за себе. Ви ж що питали? Ось що:
    кто то мне разъяснит теорию сего увлекательного течения
    Відповідаю - не знаю про "тєчеєнія".
    Але навіщо ці слова у даному контексті? Адже Ви почуєте - "патріот" і відразу бачите особу, яка однією рукою палить примірник Пушкіна, а іншою катує москаля (може, подумки). На цьому форумі, як і будь-де я озвучую свої власні думки і висновки, а не ідеологію певної організації або тєчєнія. Що ж тут не зрозумілого?
    Тепер це...я писав:
    Я просто не володію інформацією.
    Про те, що не володію інформацією щодо кіль-кос-ті ро-сійсь-ких шкіл. Бо мене насамперед цікавлять українські.
    А у словах:
    Так і запишем - насправді Вам однаково.
    Присутня певною мірою іронія, бо мені справді дивно, чому Ви адресуєте це питання мені. Ви ж наче вболіваєте за їх наявність. От і мали б знати достеменно. ІМХО. ІМХО. ІМХО <= це ще й за минулі рази.
    p.s. Я думаю, наш специфічний діалог не дуже цікавий широкому загалу, то давайте перенесемо подібні речі у приват. Бо про себе якось писати не дуже... Давайте про щось інше.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 8