Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей469Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 9 из 51
Показано с 81 по 90 из 506.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Міський голова Олександр Мамай.

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    А снег-то раскидали, при чем качественно. На Леваде и в центре, во всяком случае. Молодец Мамай, не ожидал ))
    Я вчора вранці їхав на роботу, то був здивований як на повному ходу пронеслися три (чи чотири, бо дуже швидко це все сталося) снігоочисні машини, кожна з яких дочищала за попередньою. Не те що деякі минулого року. Добре, що його не обрали на новий термін.

JPM
    Пророк

Ответ Сообщение от Евгений Нагорный Посмотреть сообщение
    Даже во дворах тракторами чистят))))
    ну этого я не заметил у себя во дворе...хотя через двор даже дорога к больнице пролегает
    Пророк

Ответ Сообщение от JPM Посмотреть сообщение
    ну этого я не заметил у себя во дворе...хотя через двор даже дорога к больнице пролегает
    ну да. я вот у себя во дворе тоже лично лопатой убираю...
    Пророк

Чи й не "мега-здобутки", сніг на вулиці почистили.....!
    Як на мене, так нормальне функціонування комунальних служб міста вказує на те, що людина на своєму місці...не більше.
    А хіба повинно бути якось інакше?

От ти біда, вже дифірамби тоді давайте будемо співати і "лЬєкарю та пекарЮ", що прийшов на роботу та виконав її.
    Вчителям у школі та машиністу локомотива, адже теж робота відповідальна.
    Серега...

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Чи й не "мега-здобутки", сніг на вулиці почистили.....!
    Як на мене, так нормальне функціонування комунальних служб міста вказує на те, що людина на своєму місці...не більше.
    А хіба повинно бути якось інакше?

От ти біда, вже дифірамби тоді давайте будемо співати і "лЬєкарю та пекарЮ", що прийшов на роботу та виконав її.
    Вчителям у школі та машиністу локомотива, адже теж робота відповідальна.
    Все правильно на 100%. Просто все познается в сравнении....... после Тихоновича , Матковский показался "раздолбаем"(мягко сказано), а после Матковского, Мамай- Монте-Кристо!!!!
    Но это их работа и нечего восхвалять то, ради чего они пришли к власти (т.е. на работу), вот если бы он ребенка из огня спас и т.п. вот тогда- ГЭРОЙ!!!!!
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

vladd, а хто співав дифірамби? Лише порівняли з минулим роком. А порівнювати є з чим. Так сніг чистили лише при покійному Анатолію Тихоновичу.
    .

Вот сделал человек хорошее дело(мог бы нифига не делать и ничего бы ему за это не было), напряг зажравшиеся жэки, так нет же, нужно и тут его обосрать. Прикольные Вы ребята )))

Я не являюсь фанатом Мамая, не голосовал за него конечно. Был уверен, что будет хуже, чем при Матковском.

Но тем не менее снег убрали и убрали классно! Именно за это ему спасибо. Что будет дальше - посмотрим.
    Пророк

Да! Уборка снега в Полтаве пока на высоте! Сразу споминаеться Кукоба!
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    vladd, а хто співав дифірамби?
    Ну так дуже схоже, тому й було таке порівняння.
    Чиновника найняла громада на роботу - він її виконує (у певній мірі).
    То це є нормальний процес.

Окрім чищення снігу громада очікує й інших дій, зокрема програм тих же соціальних.....наприклад при вирішенні транспортної проблеми, яка на сьогодні існує.
    І мова йде не тільки, аби "нагнути" перевізника перевозити "на шару" ("а то не дам маршруту взагалі"), а про те, аби й перевезення проводились не з 6-ї ранку до 20-21-ї, а й у інший час.

З "чистим містом - справа кожного" - теж є проблеми, наприклад ситуація:
    привозить людина на звалище відходи особистим транспортом (наприклад прибравши присадибну ділянку від сміття після зимового періоду), а на в'їзді їй "впарюють" талон місячної давності і беруть собі за це гроші у кишеню.
    За керівництва того ж покійного Кукоби А.Т. всі, хто спромігся довезти сміття на звалище - завозили його туди вільно (мова не йде про промислові відходи).

З "лежачими поліцейськими" треба лад навести: або відремонтувати їх, забивши ті цвяхи, що повилізали з гумових накладок та пошкоджують автопокришки. Або взагалі їх прибрати, бо вже полтаські дороги взагалі майже суцільно нагадують "лежачого поліцейського".

Тому, можу тільки побажати Мамаю, аби він виправдав сподівання, покладені на нього, бо тоді може й гречка не допомогти.
    Лише порівняли з минулим роком. А порівнювати є з чим.
    На кращих треба рівнятися, а то так можна дойти до:
    "ЛішЬ би нЬє било войни"
    Так сніг чистили лише при покійному Анатолію Тихоновичу.
    Чистили й за Матковського....найчастіше біля міськвиконкому...А так, по-всякому було - але у цілому погано.
    Тільки давайте не будемо забувати, і порівнювати минули зиму і цьогорічну. Вже половина тривалості зими пройшла, а вона тільки ледь-ледь "показала своє обличчя".
    Якщо так буде і в наступні пару місяців, то можна буде сказати, що "пронесло"...
    А от у минулому році - зима показала "свої здібності" більш, ніж очікувалося.....І міських комунальників спасло лише настання весни.
    Серега...

Любой труд оплачиваем, а любая инициатива наказуема- это я вынес с детства....
    Стараюсь своих детей воспитать в другом "русле", но пока.....(((( ведь , сталкиваясь с ВЛАДОЙ (Полтавской) поборы с предпринимателей не уменьшились, а увеличились и в полтора раза, так что АВМ-ребенок ,по сравнению...............может простым людям (пенсионерам,инвалидам.....) стало жить и лучше........может...
    Но деньги из ниоткуда не берутся в т.ч. и на уборку снега. Единственное спасибо , что не скользко....
+ Ответить в теме
Страница 9 из 51