Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей469Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 51
Показано с 21 по 30 из 506.
    23q
    23-й участник

Re: Міський голова Олександр Мамай.

Ответ Сообщение от Rinka Посмотреть сообщение
    Но нам жеж не давали подарунків
    ах вот почему вы такие злые))

Нервова, курррва

Офтоп:
    Ответ Сообщение от avarikom Посмотреть сообщение
    работу оплатила организация "Хесед"
    Шо це? Де це? Хто це?
    Яке відношення має дєдушка до цього? Це шось благодійне і допомагає всім? Якшо я десь закриюсь, мені їм теж дзвонити можна?
    Внятніше, будь ласка! Хто ясно мисліт, тот ясно ізлагаєцца!

Це від Фрагова: Відповідь, будь ласка, тільки в приват або в нову тему.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Концерт. Конферансьє оголошує: Увага! Зустрічайте шаааа-лееее-нииии-мии оплескааа-миспіває Наталіііяяя Маааа-мааай ))))
    Rinka, у нього дочка Наталка )))

sharasha, де ти таке викопав? ))
    Пророк

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Почнемо обговорення з пісні!))))
    ...
    Глядя на фоторяд, подумалось что с пом.фотошопа из фоток убрали Матковского и вставили Мамая. Все тот же стандартный пиарный комплект - деточки, благодарные обыватели, детские площадки...
    Руда, з хвостом

23q, дуже прогнозоване зауваження.
    Неоригінальні Ви((

Офтоп:
    RAMM, як людина тямуща, погодьтеся, що можна було для піару фото і кращої якості використати.
    Взагалі було досить неприємно під час передвиборчих баталій спостерігати наше (думаю не лише наше) місто, обвішане недостойної якості фотографіями. Вибачте, але невже пані, в якої вистачає гроше і, припустимо мізків, цілитися на керівні посади, не може для власної ж вигоди зробити 1 (одне) нормальне професійне фото, щоб не лякати людей /біля корпусного зліва висіла/. І не лише вона. А зелений Мартенс і всі його підопічні з тієї серії??? Чи вже пробний друк відмінили???? Вибачте, але мені то дуже різало око. Тут варто напевно говорити про культуру фотографії чи нехай - культуру реклами. Це ж те саме, що орфографічні помилки на вивісках і рекламних плакатах.
    2.0

Офтоп:
    Rinka, до речі, мамаяча передвиборна макулатура була на тлі інших досить таки пристойною, доводиться констатувати. навіть ригіанали через раз фолили з якістю і кривим фотошопом. Валерій Михалич розстроїв, таке враження, що то був контрпіар )))
    Нервова, курррва

Ріночко, стосовно таких зауважень я з тобою повністю згодна.
    Якось дивно увалити таке бабло в гречку, в першовересневі подарунки, і не забезпечити себе власним фотографом!!! Правда?
    Оті фотки із "кліпу" в спортзалі - абзац. Таке, наче 10-класник фоткав на Скіну!
    Взяв би собі штатного фотографа. Бач, переміг, із зараз би пригодився.
    Шось Ісаєв не до кінця там продумав кампанію!
    Кста, не тільки бабусі та дідусі люблять його.
    А й тьолки молоді висловлюються дуже улесливо: "Отета мужик, я панімаю!"))) Думаю, навряд, вони взагалі голосували. Але палюбілі.))))
    Так шо не гречкою єдиною..))))
    23q
    23-й участник

)))..
    модератор

сахар опять будут давать) уже принесли приглашение) почему молодежи ничего не дает? получили б сертификат на боулинг например, на несколько часов, уже б нормально было)))

А й тьолки молоді висловлюються дуже улесливо: "Отета мужик, я панімаю!"))) Думаю, навряд, вони взагалі голосували. Але палюбілі.))))
    а щас некоторые видят его фотку в газете "Коло" и говорят, что-то он сильно на бандита мне похож.....
    Пророк

Офтоп:
    [b]

RAMM, як людина тямуща, погодьтеся, що можна було для піару фото і кращої якості використати.
    Взагалі було досить неприємно під час передвиборчих баталій спостерігати наше (думаю не лише наше) місто, обвішане недостойної якості фотографіями....Тут варто напевно говорити про культуру фотографії чи нехай - культуру реклами. Це ж те саме, що орфографічні помилки на вивісках і рекламних плакатах.
    Rinka, Деньги на фото выделяются по остаточному принципу. Дело в том что и для кандидатов и для обывателей и для персонала рекл.агенств (это те же обыватели), фотографии, сделанные на уровне домашего фото вполне очень даже. Это мир в котором они живут, и как его видят. Потому большинству эти фото глаз не режут.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 51