Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей469Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 11 из 51
Показано с 101 по 110 из 506.
    ри?

Re: Міський голова Олександр Мамай.

Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
    хотілосяб більше критики бачить з доказами
    Грєчка - 20 грн/кг.
    Война. Солі, спічок, грєчки.

Якбе не критика і не доказ, так, в магаз на днях сходила, випадково побачила, тіхо офігєла.

ТАК!

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Грєчка - 20 грн/кг.
    Война. Солі, спічок, грєчки.

Якбе не критика і не доказ, так, в магаз на днях сходила, випадково побачила, тіхо офігєла.
    бліііііііііііін! так в тунісі і в єипті це тоже мамай?
    Гуру

Вчора міською владою прийняте злочинне рішення про підвищення вартості проїзду відразу на 60%. Цим рішенням міська влада залізла глибоко в кишені громадян-мешканців Полтави. Рішенням міська влада вкрала у пересічного полтавця 100-150 гривень. Враховуючи те, що транспортні послуги-це невід'ємна частина життя громадян, добробут яких бажає кращого, влада пішла назустріч перевізникам - таким же підприємцям. Розуміючи, що полтавці не будуть влаштовувати акції протесту з вимогою відміни вказаного рішення, влада наповнює як свої, так і кишені підприємців, які будуть мати надприбутки. При середній зарплаті міського жителя 1200-1700 гривень вартість проїзду в 2 гривні є зависокою.

Якщо грабіжник витяген 150 грн. з кишені громадянина, його судять. Так давайте засудимо цих грабіжників, які методом підвищення вартості послуги транспорту фактично витягли з кишені кожного громадянина значну частину його доходу. Я особисто працюю чесно, отримую зарплатню, по Таїландах не їжджу і не плаваю вранці у великому басейні, бо я чесний громадянин, який не здатний за моральними переконаннями залізти в кишеню такого ж громадянина, як я. А багато полтавців отрмують 800-1100 гривень, і вони ВЗАГАЛІ не зможуть їздити. Як можна при зарплаті 800-1100 гривень платити за проїзд 2 гривні. ? Що, робітник тільки на проїзд повинен заробляти?

Навіть при середній зарплаті 2500 гривень тариф на проїзд 2 гривні є високим. Бажаю я одного - щоб наш мер, який так нахабно заліз в кишені пересічних полтавців, отримував в майбутньому 2000 гривень (середню зарплату Полтави) і їздив громадським транспортом. Тоді б він НІКОЛИ не підписав це розпорядження.
    ри?

Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
    бліііііііііііін! так в тунісі і в єипті це тоже мамай?
    А там тоже грєчка по 20 грн? Знач він, однозначно :)

Ответ Сообщение от s27501 Посмотреть сообщение
    Бажаю я одного - щоб наш мер, який так нахабно заліз в кишені пересічних полтавців, отримував в майбутньому 2000 гривень (середню зарплату Полтави) і їздив громадським транспортом.
    Ага!! Так не піде! Хай мінімалку отримує - хіба не краще??

П.С. Євгєній Нагорний, я дуже, дуже, дууужееее засмутилася, шо Ви, поважний муж, не розділяєте моєї точки зору відносно вартості грєчки! Може, давно в магазін ходили? Так сходіть))) І я сьодня сходю. Фотос здєлаю, а то мало лі, може це просто недовіра, а я ото так погано про Вас думаю.
    Пророк

А там тоже грєчка по 20 грн? Знач він, однозначно :)

Месяц назад от туда приехал,за гречку не узнавал,а продукты там не намного дороже наших,при том что зарплаты реально выше......
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Грєчка - 20 грн/кг.
    толі єщьо будєт. Сьогодні закупка вже була 18,60 грн. за кеге.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Полтавську міську раду підприємці засипали гречкою (фото) – Фотогалерея «Полтавщини»

http://video.yandex.ru/users/misto-tv/view/980
    Пророк

Місцева влада в Україні нагадує - місцевих царьків, з прототипом - Мішою Бродським!

Ноги ростуть, з Податкового кодексу України - у всіх галузях!

Ринки в Полтаві - не виняток! ПКУ - скасував ринковий збір в Україні! Місцева влада Полтави переводить ринки міста у комунальну власність (рішення сесії). Плата на комунальних ринках - регулюється рішенням сесії, підприємсці занепокоєні, в тому що з легкої руки Мамая - будь-яка сесія може піднімати розмір плати - узаконений РЕКЕТ по-українськи!!!!!
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    http://video.yandex.ru/users/misto-tv/view/980
    Русін та Нікіпєлов повеселили! "Борці за справедливість".
    Такі добрі та пухнасті, коли стали "екс-" (чиновниками). До корита, мабуть, дуже хочеться.
    От тільки "не можеЦЦя".

Як ніколи, нагально постає проблема "виборів без вибору":
    І ті "гарні", і ці "хороші"!

Та й той невідомий підприємець, який розказує про те, що через пару "неділь" залишиться без роботи в свою чергу уособлює "активну громадянську позицію" про:
    Я ж оце не в курсі всих оцих розборок.
    Я ж за своє робоче місце, ОТ І ВСЕ.
    От і сидить у нас кожен "у своєму кутку", бо він тільки "за своє".
    Маємо те, що маємо!
    Так чого "плакатись в хустинку"?
    Banned

Взаимоотношения Мамая и людей - это концентрированные отношения людей друг с другом
+ Ответить в теме
Страница 11 из 51