Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей126Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 13
Показано с 61 по 70 из 122.
    Def
    .

Re: Святкуймо день української мови разом!

Ответ Сообщение от DVI Посмотреть сообщение
    ( DVI весело пересмикнув затвор кулемета )
    Ты кулемета не попорти. Много дрочить вредно.))))

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    ой щас угадаю какая будет оценка у пана!...
    мінус два бала. До речі, цьому святу вже 13 років. І чомусь 10 років тому його ніхто не називав націоналістичним.
    День української писемності та мови — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця.

Історія встановлення

Свято встановлено 9 листопада 1997 року, коли Президент України Леонід Кучма на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства видав Указ № 1241/97 «Про День української писемності та мови». В Указі зазначено: «Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця».
    Джерело: Традиції і свята українського народу. — Донецьк, 2007. — С. 166
    Banned

Ничего необычного: песни , проповеди, песни, проповеди (как в церкви), песни, проповеди...
    Ну, там периодически "Слава Украини"...
    Это ужасно. Единственный плюс - пъянка после проповеди!
    Ксю не даст соврать, говорю:
    - Смотри, вот остался костяк самый, - может и не костяк, но те, кто всё собирал и погружал в четверку, кстати, там есть девочка Таня Панасенко?, - давай с тобой поспорим на то, что я буду пить пиво, если они пойдут в "100 дорог", - таки-да, пиво я выйграл в честном споре!!!
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    мінус два бала. До речі, цьому святу вже 13 років. І чомусь 10 років тому його ніхто не називав націоналістичним.
    вам показалось...
    Пророк

цьому святу вже 13 років. І чомусь 10 років тому його ніхто не називав націоналістичним
    Sky, тогда не было насильственой украинизации. Процесс спокойно шел в правильном направлении. Но как только людей начали заставлять, ситуация изменилась
    Banned

Насильственная украинизация была в 1920-х годах, сейчас все намного проще: людям просто дают повод почувствовать некоторое единение, объединение единой целью, что-ли... это классно, правда, это вызывает эйфорию, как наркотик, важно понимать, что есть иные отрасли духовного объединения не менее эйфорические, если так сильно хочется коммунизма!
    ------------
    Вопрос риторический с просторов интернета:
    Если честно, то просто обидно, сужу по себе, что ты даёшь повод себе льстить, это обман (самообман), и это, видимо, видят все, кроме тебя, как ты думаешь, тебе от этого не одиноко?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

МедведьЗлой, то вам здалося.
    rasta-koy, завжди задаюсь питанням - чого ти не хочеш повернутися на історичєскую родіну? В Рассєю?
    Пророк

МедведьЗлой, то вам здалося.
    в таких случаях я крещусь и сразу всё развеивается как туман.а вот вы-пруууууууув(дитя моё).усильте свою аргументацию
    и тогда будем карать:)))))
    rasta-koy, завжди задаюсь питанням - чого ти не хочеш повернутися на історичєскую родіну? В Рассєю?
    и заняться что ли больше нечем,как думать о жизненном пути Расты?:)))
    Banned

чого ти не хочеш повернутися на історичєскую родіну? В Рассєю?
    Там также справедливо, как и тут, просто тут более привычно, что-ли (что я тут больше половины жизни прожил)...
    Кстати, когда я последний раз был в России, то немного поссорился с пареньком, который, когда сказал мне, что Ющенко поц, я ему сказал, что Ющенко тоже поц, как и Путин, какая разница, он предложил мне выйти разобраться, а я сказал ему, что я пошутил, что, конечно, Путин крутой пацан, который вывел страну из 90-х, а у нас на Украине Кучма такой же крутой, потому что тоже вывел страну из 90-х был
    2.0

rasta-koy, хто така Таня Панасенко? Ви проспорили.. оргкомітет поїхав розвозити апаратуру. Якшо хтось після такого ще бухає - удачі. А в сто доріг ще й кавярня єсть. і шпіонить не харашо. а за кількість людей "плюс один шпіон рассякой" спасіба. і не полінилося ж задницю припхать! Народ, ви поняли, як робить нада? )))

Sir_2006, помойму навпаки, зараз йдеться про насильну русифікацію. ха, до слова, така вот інфа:

Поверніть нам мову!
    Уперше одна з найбільших одеських кінокомпаній стала на захист українського дубляжу

Одеські кінопрокатники готують спільного листа–звернення на адресу Прем’єр–міністра та міністра культури з приводу обов’язкового дублювання фільмів державною мовою. Таку заяву оприлюднив Артем Вознюк, засновник мережі кінотеатрів компанії «Альфа», а також єдиного поки що в Україні чотиризального кінотеатру «Одеса–Кіно» в Києві.

При цьому пан Вознюк уточнив, що «його позицію поділяють усі одеські кінотеатри», чиї керівники вважають: скасування українського дубляжу і зобов’язання дублювати фільми російською мовою тільки в Україні не відповідає інтересам кінотеатрів. «Жодна студія не платитиме двічі за одну й ту саму роботу, щоб продублювати фільм російською у Росії і в нас, — наголосив Вознюк, зауваживши, що «через це українські прокатники вже втратили близько 30 відсотків фільмів». — Якщо глядачі Західної України хочуть дивитися фільми українською, це їхнє право, і його їм потрібно забезпечити!».

Нагадаємо, 21 червня поточного року Кабмін ухвалив постанову, згідно з якою дистриб’юторські компанії в умовах вільного ринку можуть самостійно обирати мову дубляжу чи озвучування, якщо роботи з дублювання або озвучення іноземної картини буде виконано винятково на території України. Раніше прокатники зобов’язувалися дублювати або озвучувати іноземні фільми тільки українською мовою або показувати їх мовою оригіналу з українськими субтитрами. Компанія «Альфа», що об’єднує в Одесі три великі кінотеатри, вперше виступила на захист українського дубляжу фільмів.
+ Ответить в теме
Страница 7 из 13