Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей126Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 12 из 13
Показано с 111 по 120 из 122.
    ри?

Re: Святкуймо день української мови разом!

МедведьЗлой, я не Шустера окремо розглядаю, а аудиторію, яка присутня в залі і яка в більшості могла б відповісти на запитання про мову. Те, що він веде передачу не означає абсолют нічого. Спокійний, врівноважений на вигляд дядічка приємної зовнішності, в очочках - і все.

П.С. Про хорошість і всякоєтакоє Савіка начулася вже, дякую.

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    А зомбоящик пробоапл кто не смотреть?
    Пробувала. Кажу ж, не "хаваю" я Шустера... взагалі стараюсь не "хавать", бо потім волосся дибом ще довго стоїть, а в голові думки про незавідную участь в ентом міркє і місце на скотомогильнику

Ответ Сообщение от МедведьЗлой Посмотреть сообщение
    з.ы.короче laithemmer,не смотря на все наши взаимные симпатии, давайте не забалтывайте тему:)))))))
    Не нада мене короче - короче дальше нікуди!

Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    МедведьЗлой, я не Шустера окремо розглядаю, а аудиторію, яка присутня в залі ......!
    по тому как обычно голосует шустерская аудитория,можно подумать что там сидят одни "западенцы":)
    потому и злы на него донецкие:
    "И как окончательный штрих пропагандистского проекта - специально подобранная публика в зале, которая якобы объективно реагирует на выступления политиков, одобряет их или не одобряет. Мэтр Шустер неоднократно твердил, глядя своим честным лицом в телекамеру, что публика в зале представляет все регионы Украины, все слои общества, то есть является мини-моделью украинского общества.

Вот это, конечно, промашка. Шустер, при всем своем могучем интеллекте американского пропагандиста, мог бы и сообразить, что все украинское общество вряд ли голосует за американские ценности, вряд ли голосует за Ющенко и его «оранжевых» подручных. Вот этот фокус получился слишком уж топорным.

За наши же деньги нас хают!":::::)))))))))))

Не нада мене короче - короче дальше нікуди!
    Офтоп:
    штирлиц знал,что всегда запоминается последняя фраза????

да и не в росте счастье.кто то короче,я за 190,как говорится,стерпимся...
    ри?

Ууууу, залізли в дєбрі. Так і буть, послєдую просьбє і не забалтиватиму тему Шустером і онимі. Свято відбулося. Ми посвяткували. Хтось не посвяткував. Це ж таке.
    У кожного свої пріорітети в житті.

Ответ Сообщение от МедведьЗлой Посмотреть сообщение
    штирлиц знал,что всегда запоминается последняя фраза????
    Ето шоби розрядіть обстановку )))))

Ех, мущини. З вами добре, ...а без вас отлічно спиться :)
    Пророк

Ех, мущини. З вами добре, ...а без вас отлічно спиться :)
    Офтоп:
    ну значит,спокойной ночи
    Banned

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Не рівняйте всіх по собі. Люди далекоглядні розуміють, що реверса вже не буде,
    Далекоглядные люди всегда дают второй шанс, но под большие проценты!
    Если честно, то далекоглядные люди специально не дают тебе первого шанса, чтобы на втором срубить много больше!
    2.0

rust, остриш, да? ти думаєш, шо оцей весь двіж від того, шо хтось комусь шось насадить хоче? слухай, ну ти ж ніби розумний чел, але вот мабуть математичний склад ума не дозволяє осягнути, що таке коли це йде від серця - бажання того, щоб твою націю поважали, в першу чергу ті, хто живе на цій землі. те що люди жрать хочуть - правда звісно. але коли в тебе є шо жрать, ти хочеш шось інше. Хтось - в Аланію попу гріть, хтось супер-сучасний АйПод, а от такі як я - шоб вдома ти почував себе як вдома, а не як в гостях. І шоб гості твоєї країни не хамили, і шоб сусіди не лізли з рекомендаціями.
    До чого тут "русскій запрєтілі"? Забудьте просто про статусність мови, і ніхто нікому слова не скаже. В мене є кілька знайомих російськомовних, то вони проти узаконення двомовності - їм нічим не заважає нинішня ситуація. Навіщо вам спецстатус для російської мови? Тіки не починайте розказувати "мої дєті хатять учіть язик", а шо як чиїсь хочуть вчить польську мову, або он сусідську, білоруську? де її можна вивчити? з іншого боку, якшо реально хочеться, береться підручник і вчиться, короткий курс з носієм мови або репетитором.
    Инвалид умственного труда

шоб вдома ти почував себе як вдома, а не як в гостях.
    В том то и дело что я себя начинаю чуствовать в гостях
    2.0

rust, і я так почуваюся, розумієш. але я не оглядуюся в бік Росії. в мене є лише Україна. І я буду обстоювати лише її. А судячи з твоєї логіки, ти ні,ні та й зазираєш москалю до рота. ти відчуваєш якісь конкретні, реальні проблеми без закона про мови?
    Инвалид умственного труда

але я не оглядуюся в бік Росії. в мене є лише Україна.
    Я не оглядываюсь. Когда я вернулся из армии (1991 г) у меня было два варианта: Москва или Полтава. Я Остался в Полтаве. Насколько я себя чувствую выбор был правильным.
    Объясните мне почему я родившийся и выросший на Украине чувствую себя изгоем, потому что говорю и думаю на русском языке?
    2.0

rust, проблеми питаю, конкретні проблеми? а відчуття штука суб"єктивна
+ Ответить в теме
Страница 12 из 13