Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей103Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 16
Показано с 41 по 50 из 156.
    ФЕЯ :)

Re: Создаем народного мэра

Полный бред!

rasta-koy, У Вас дети есть вообще?:))))))) О каких 200 грн в месяц Вы говорите?
    Наверное романтик настолько, что не платите коммунальных платежей....
    Хотя, возможно, Вам хватает...

escape_the_sofa

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    пайок у 8 кг цукру = 80 грн.
    Алле, у него фирма своя агрономическая сахар и грека своя. Он не по 8 грн ее у себя покупал, а просто наценил ту что в магазине продает. Вот и вся математика.
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    стосовно "услуг": хтось уміє замітать, хто робить сайти, хтось варить їсти, хтось веде піаркампанію. якшо ми беремо послуги двірника безкоштовно (тіпа громадська ініціатива), то на "варить їсти" треба бабки на продукти, плюс цей труд оплачується вище ніж двірника, а піар-менеджер захоче в десятки більше. де бум брать гроші на зарплату?
    Вот это уже мелочи. Главное идея.

Ответ Сообщение от Маузер Посмотреть сообщение
    Полный бред!
    А вы сразу этого не заметили?
    Зануда

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Создается фонд и каждый из нас отстегивает туда по 200 рубасов в месяц, а еще ходим и собираем подписи, правильно сказал Иразер, что это достижимо!
    нєєєєєєєєєєєєєє....що достіжимо? Партію зареєструвати? Та це просто. А яка в цієї партії буде програма? Як кожен з тих, хто "отстьогівал" зможе впливати на курс партії?
    Цей шлях від гарної ідеї до повного корита гімна пройшли вже багаааато ентузіастів. Ви все правильно придумали теоретично. Але цілком зрозуміло, що зареєстрована партія - це ще не мета. Мета це відома, впливова партія, представники якої мають шанс потрапити у органи влади.
    Поставивши рано чи пізно перед собою таке завдання, партія шукає капітал. А власники цього капіталу, у свою чергу, "обточують" та "зачісують" гарні ідеї, які були спочатку у ентузіастів. А потім і самі ентузіасти зникають...незамєнімих у нас нєт...а хто платить гроші, той і замовляє музику.
    Я особисто знайомий з народним депутатом України, який пару років тому створив свою партію. Це дуже заможна людина, але от вже два роки як кошти витрачаються, а потрапити у органи влади, щоб реально вплинути хоча б на дрібницю якусь...ну, не вдається. І Ви, я впевнений, про цю партію нічого не чули.
    Партія ж Вашої мрії повинна мати не один лише осередок, а ще міську, районні організації...кожна має бути ще й зареєстрована окремо. Добре б ще й по області районні осередки. А це все гроші, гроші, гроші...
    Я думаю, що приблизно 300 000$ на рік - ось більш-менш реальний бюджет, який забезпечить помітну діяльність партії протягом наступних 4 років, зробить з невідомої людини відому, та дасть шанс на перемогу у мерських виборах. Лише шанс.
    Але мене цікавить ще одне питання. Припустимо, що знайшлися якісь альтруїсти...ну став "представник з народу" мером. Далі що? Адже Полтава - це не окрема держава, не окрема планета. Кожен мер приходить не просто у керівне крісло, а приходить у вже створену систему. Що, власне, Ви порадили б робити меру?
    Пророк

Що ви напали на Растакого? Думаєте, якби Мамай був форумчанином, він би писав тут розумніше,чим Разедакий? Чи усі кандидати хоч чимось відрізняються від Рассякого? Я ось перед виборами бачила, як в рекламну агенцію влітали кандидати:
    - Ето.. ми цей.. кандідати в ето.. в діпутати, нам ето... вивіску, що ми мол ето..
    - На борд вас? А який у вас лозунг, шо писати будем? А фото оце в світері домашньому ставитимем, да?
    - Ага, на борд, да.. лозунг?! Так в мене другой фотографії і нема..
    - Ну ось вам рубашечка, а лозунг нехай буде: " Дорогою змін до кращого майбутнього!" Пайдьот?
    - Кльоооово!

Чим наш родімий Раскакой гірше? Та він кращий, в нього он язик як підвішений! Кого ж нам? Фрагова в мери? Так він не схоче, навіть оскорбиться, якщо запропонувати.
    Рас-та-кой ми с та-бой!
    23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Рас-та-кой ми с та-бой!
    пожалуйста без лишних слов, положите 200грн в фонд.
    Зануда

Рас-та-кой ми с та-бой!
    Принаймні лозунг вже є.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

черешня, спасіба за підняття настрою, паржав ))) Луччє ми тебе в мери.
    2.0

jamlife, емм.. а гречка канешно матеріалізується під час гідролізу нічого в ніщо? чи вам розказать скіки коштує комбайн, обробка поля, пальне, зберіганн на елеваторі. навіть якшо цукор він сам у себе купив по 5 грн, сума зменшується не набагато. а пакетіки фірменні! ой...

черешня, я за цей пост тебе люблю ))))
    ФЕЯ :)

Таки автор
    Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    романтик...
    Пророк

Що ви напали на Растакого? ...
    черешня, мы ж не напали. Токмо советы даем, и неплохие между прочим. Растакой еще молодой, способность к обучению и задор не утеряны, глядишь еще и Президентом станет.
+ Ответить в теме
Страница 5 из 16