Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2.
 1. #1
  Offline
  Пророк

  Шкандаль!Комми закликали протестувати проти результатів виборів по всій Україні!


  Комуністи закликали протестувати проти результатів виборів по всій Україні

  Комуністи виступили за перерахування бюлетенів в усі органи влади по всіх виборчих і дільничних комісіях - насамперед, у Криму.

  Члени виборчої комісії Криму від КПУ заявили, що в Криму зафіксовані численні випадки погроз, підкупу й шантажу, і що вони не довіряють підсумковим протоколам по виборах депутатів Кримського парламенту, повідомляє ТСН.

  У заяві трьох членів ТВК говориться, що різні факти вказують на розроблену технологами Партії регіонів "цілу стратегію системної фальсифікації, яка й була покладена в основу проведення виборів".

  Комуністи вимагають перерахунку бюлетенів по голосуванню за кандидатів у депутати Верховної ради Криму по кожній виборчій дільниці, як по багатомандатному виборчому окрузі, так і по одномандатних мажоритарних округах.

  Лідер кримських комуністів Леонід Грач висловив підтримку луганським комуністам, які "повстали проти беззаконня регіоналів", і закликав українців до масового страйку.

  Грач назвав протестні акції комуністів у Луганську "єдиним правильним кроком, інакше ніхто цей шабаш не зупинить".

  Лідер кримських комуністів зазначив, що зараз у ході підрахунку голосів фіксується зростання подальших дій регіоналів щодо фальсифікації результатів, іде переписування протоколів.

  Грач також закликав українців до масового страйку. "Якщо не будуть почуті наш вимоги, закликаємо всіх до масового страйку - по всій Україні", - заявив він.

  Раніше комуністи заявили, що не визнають результати виборів у Луганську міськраду й на посаду мера Луганська, якщо навіть їхній кандидат виграє.

  "Ми не визнаємо виборів, навіть якщо виграємо. Такої кількості зухвалих і відвертих фальсифікацій ще не було", - заявив кандидат у мери Луганська від Компартії Спіридон Кілінкаров.

  За даними кандидата в депутати Луганської міськради Володимира Медяника, спостерігачами від КПУ складено близько 2 тисяч протоколів про порушення.

  http://www.pravda.com.ua/news/2010/11/3/5539121/

 2. #2
  Offline
  Пророк

  Re: Шкандаль!Комми закликали протестувати проти результатів виборів по всій Україні!


  Близько 20% дільничних комісій у Луганську затягують із процесом підрахунку голосів. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту ГолосUA заявив кандидат у мери Луганська від КПУ, народний депутат України Спірідон Кілінкаров.

  «Реально ситуація така, що на сьогоднішній день близько 20% дільничних комісій просто затягують підрахунок голосів з надією на те, щоб переписати процес голосування та замінити бюлетені», - сказав він.

  Спірідон Кілінкаров повідомив, що комуністами на відео був зафіксований молодий чоловік, що тримав у руках секретні пакети із бюлетенями. «У нас є також відео, як нам категорично відмовляються надавати первинні протоколи в дільничних комісіях. Тобто відбувається масштабна фальсифікація виборів з одним завданням: провести на посаду Луганського міського голови Сергія Кравченка», - наголосив він.

  Спірідон Кілінкаров зазначив, що підбиття підсумків голосування слід залишити виборчим комісіям. «На сьогоднішній день підведення підсумків ще не завершене. Поки що війна відбувається в комісіях. Я особисто виїжджатиму на кожен пік, де переписуються протоколи, щоб це контролювати», - сказав комуніст.
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 19.10.2010, 15:03
 2. Ответов: 1
  Последнее сообщение: 07.02.2008, 17:57
 3. Московитія проти України: політика... культура
  sevtavr в разделе Політика та Історія
  Ответов: 11
  Последнее сообщение: 14.07.2007, 10:04
 4. В разі дострокових виборів...
  wtf в разделе Політика та Історія
  Ответов: 94
  Последнее сообщение: 02.05.2007, 08:59