Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей133Благодарности

Результаты опроса: Кто станет новым мэром Полтавы?

Голосовавшие
48. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Мамай

32 66.67%
  • Асадчев

7 14.58%
  • Матковский

6 12.50%
  • Баранов

0 0%
  • Другой

3 6.25%
+ Ответить в теме
Страница 15 из 18
Показано с 141 по 150 из 174.
    Пророк

Re: Кто станет полтавским мэром?

Ответ Сообщение от Дон Педро Посмотреть сообщение
    https://www.facebook.com/alexandr.kazansky

бог

Ответ Сообщение от Дон Педро Посмотреть сообщение
    только что забанили! Задолбали
    ...

...навеяло про "шоу для слабаков" poltavaforum перестал быть интересен...он реально стал клубом по интересам...

Пророк

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    Игорь сам дорогу пробил или по накатанной дорожке пошел? Тебя забрали или ты забрал? Расту б забрали, я думаю он не хуже б устроился.
    А насчет клонов, так он не виноват, устроили тут закрытый клуб.
    Офтоп:
    може за мене ще мову вивчили, 2 ВО отримали, із 17ти років ходять на роботу, міняють місця роботи, кар'єрно зростають?:) ще за мене хтось в армію ходить?:) а "устроился" я тут краще ніж багато хто з представників корінного населення, і місцеві аборігени у мене зараз у підлеглих:)
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    только что забанили! Задолбали
    Стоп. Дорогенький, з твого акаунту ніхто не знімав бану. Ти починаєш плодити нові, чим ще порушуєш правила. Ти матюкаєшся, чим ще додаєш собі порушень. Супермодератор блокує твоїх клонів. І в результаті висновок "Полтавафорум - клуб за інтересами". Мега-висновок.
    Пророк

я не хочу шоб мамай був мером, але якщо буде вибір між мамаєм та матьковським то я буду голусувать за мамая. а вибори вабче нада проводить кожні два роки, тоді у нас шото робить будуть
    Пророк

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    я не хочу шоб мамай був мером, але якщо буде вибір між мамаєм та матьковським то я буду голусувать за мамая
    Виння Пых, проблема нашої сучасної країни полягає в тому, що на банковій уже "підрахували" і "ухвалили" хто саме стане чільником нашого рідного міста.
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    От в том то и дело, что я о нем не то, что нифига не знаю - я о нем нифига и не слышал за всю свою жизнь. Так с какого мне голосовать за человека, который появляется перед выборами и говорит: Я очень классный чувак, идеи у меня супер прогрессивные и партия моя самая мудрая в мире.
    А где ты был все это время? Где твои действия, где твои позиции, взгляды, проекты, опыт работы, которые ты должен мне, как избирателю, демонстрировать и желательно не за месяц до выборов. Так что мимо.
    за него ни разу не агитирую, но как вы предлагаете "ему" доносить до вас свои идеи? непосредственно перед выборами... в межвыборный период... не суть
    Пророк

Треба ж знати якусь міру. Щороку у нас вибори, а такого напору не пам'ятаю, як оце в Матковського. І все якесь таке неприємне він генерує. То він віднєкується від Порошенка , то від нього виступає. "Викликає Мамая на дебати" - (огромний банер в центрі міста), потім сам не являється. Поштовий ящик завалений спамом від Половинки. Ну і те, як він поливає брудом опонента не додає Матковському балів. Викреслити обох? Чи сприятиме це вибору кращого із гірших? На другому турі впевнено поставлю галочку за Мамая.
    المزيد من النفط

На другому турі впевнено поставлю галочку за Мамая.
    Я теж поставлю за Мамая. Але гадаю, що всі наші "галочки" комусь до одного місця.
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Я теж поставлю за Мамая. Але гадаю, що всі наші "галочки" комусь до одного місця.
    А я от думав-думав... не збирався йти, але все більше схиляюся, що треба піти поставить ганебну галку за Мотю, бо Мамай - сепар, в смислі він не визнавав агресію москалів, він завалив закон про декомунізацію, він взагалі-то ригом був. А при Моті були й плюси, хоч і мало, і тільки спочатку, але вони були... хоча вибір, звичайно, капєц...
+ Ответить в теме
Страница 15 из 18