Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей58Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 6
Показано с 31 по 40 из 54.
    ри?

Re: Як полтавці Холодним Яром каталися

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Ты перепутала причину и следствие, это так!
    Мгг, ти Бог? Це твоє останнє слово?
    На жаль для тебе ( якщо вже ти так хочеш перейти на мою особистість) у мене зовсім інше поняття простого чєловєчєского счастья. І от ти тільки уяви! Є такі жінки, що можуть ПОЄДНУВАТИ турботу про сім’ю з турботою про державу. Це ж нада?! Шотакоєяспрашую?! Шо за нах? Такого бить нє можєт в прінципє!
    Я ще раз кажу, просто для мене є люди, які думають тільки в одному руслі. Слава всім святим, я знайшла таких, для кого життя (щастя?) не обмежується власною сім’єю і хавкою.
    На цьому хочу відкланятися.

Здібна учениця

Ты знаешь, что единое мерило других - ты сам, ты никогда не сможешь узреть то о чем думает другой, если не проведешь параллель с собою. Понимаешь?
    ее-ееех, а на себе слабо приміряти? провести паралель, узрєть і т.д.? сонечко, у цілісної, зрілої людини завжди існує дві думки: моя і неправильна, справа лише в гнучкості сприйняття інших позицій, але з цим, як правило, дуже, вибач на слові, хрєново (це не бан, нє?). Тож твоє світосприйняття лишається виключно твоїм, і нічого ти з цим не поробиш ТУТ, бо твоя аудиторія для промивання мізків сидить перед екранами телевізорів, колише десять дітей і готує вечерю/обід/сніданок.
    Banned

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    Тож твоє світосприйняття лишається виключно твоїм, і нічого ти з цим не поробиш
    Ну-ну, впрочем как и вы, только с одним отличием, я был в вашей шкуре, когда на митинге возле белого дома в микрофон орал перед тысячной толпой, что поддерживаю Юща, а Янукович - макдак, а вы в моей не были :- )) Гы-гы... Ото был драйв!!!
    бо твоя аудиторія для промивання мізків сидить перед екранами телевізорів, колише десять дітей і готує вечерю/обід/сніданок
    Впрочем, ваше сообщение попахивает заангажированностью мысли, что намекает...
    Может быть имелось ввиду не ТВ, а какой-нить другой раздел форума, про семью например, зачем вы так семейных людей обижаете, ставя их (по своей собственной мысли, ибо иной нима) на одну ступень с вашим мировосприятием, где одно не может соприкосаться с другим, уверяю, с этими словами Лайтмер не согласна:
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    І от ти тільки уяви! Є такі жінки, що можуть ПОЄДНУВАТИ турботу про сім’ю з турботою про державу. Це ж нада?!

Слава всім святим, я знайшла таких, для кого життя (щастя?) не обмежується власною сім’єю і хавкою.
    Они все это заменили хождениями с прапрцями строенными рядами, нагнетая страх на окружающих, только флаги с красного на жовто-блакитный сменили, смысл тотже :- ))
    Интересно, как будет функционировать долго и счастливо мой организм, если его клетки кишечника подумают, что им необходимо петь песенки рядом с клетками пятки и туда все переберутся за ради поддержания какой-то идеи, которую згенерирует раковая опухоль в мозге, или еще хуже наоборот. Я рад, что ты думаешь, что отсутствие семьи способствует процветанию государства и я еще больше рад, как ты представляешь себе современную семью (свиноматка мама и папка жирный свин, только жэрет и епт...), что заставило тебя в это поверить - непонятно, не личный опыт детства, я надеюсь...
    -------------------
    Я на личность, Лайтмер и Никлер, особенно, Лайтмер, не переходил, вы каждая что-то свое узрели в моих словах, заметим...
    Я ще раз кажу, просто для мене є люди, які думають тільки в одному руслі.
    а ты разве нет? Точно? В каком русле думаю я?
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    і ще: тобі про українське, ти мені про зарплату. я вишкребла копійки, аби поїхати на автопробіг. мені це треба було, пунімаєш?
    Я прощаю вам ваши грехи дочь моя. Только подумайте, правы ли вы, утверждая, что поедание икры - залог благополучия семьи и человеческого счастья...
    ри?

Дадада, ми заангажовані злі патріотично налаштовані феміністичні сучки, яким до сраки всі сімейні цінності (дитбудинок, залізні іграшки, голодне дєцтво і надзірушніки - про шо ми говоримо?!)!! Аум!!
    Раста, ти зріш в корєнь!
    *Пішли шукать достойного мужика і рожать 10 дітей. А потом будем плакать, шо дєнєх нєт і хавки нєт.

П.С. На особистості переходили всі, тому зараз це закінчимо і не будемо зачіпати гідність одне одного.
    Banned

Кстати:
    і ще: тобі про українське, ти мені про зарплату. я вишкребла копійки, аби поїхати на автопробіг. мені це треба було, пунімаєш?
    Ответ:
    Срочно нужна помощь учителю 17 школы - Мельник Ирине Витальевне!
    патріоти люблять свій край, свою родину, співвітчизників, друзів...
    Вот такие патриоты...
    Здібна учениця

rasta-koy, .... як би Вам (тобі? ми ж ніби знайомі...) пояснити, дорогенький... сперечатися я не збираюся, просто той ентузіазм, з яким ти відстоюєш свої переконання викликає, не сказала б повагу, скоріш здивування: ти ж доросла людина, ти ж сам написав (ліньки цитати вишукувати, вибач), що у кожного своя думка, нє? так чого ж ти намагаєшся знайти СВІЙ сенс в словах співрозмовника? чого тобі здається, що він мав на увазі саме ТЕ, що ти так активно намагаєшся спростувати? ти бачиш білий колір, я бачу світло-світло сірий, в когось проблеми? не думаю...
    Banned

чого тобі здається, що він мав на увазі саме ТЕ, що ти так активно намагаєшся спростувати?
    Отмазка засчитана :- )
    Здібна учениця

Отмазка засчитана :- )
    якщо я вірно зрозуміла твою іронію, то посипаю голову попелом....
    Новачок

Хлопець тролює форум http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%...96%D0%BD%D0%B3 - не заважайте... Краще на ФБ реєструйтесь та гуртуйтесь... З повагою до всих учасників бесіди
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Люди добрі, до чого ці прєнія? Воно ж як то кажуть "ти йому сци міжиочі, а воно каже Божа роса" або "не трогай, ну ви поняли шо, хай не воняє". Звиняйте що грублю, але тут щось доказувати немає сенсу. Тут просто треба діяти і все. А вони хай хоч і повсираються, раз самі ні на що не здатні, тілько язиками теліпати.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 6