Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей17Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 13.
 1. #1
  Offline
  Частий гість

  Про виставку Волинська різанина (л)


  Олександр Палій
  Фарисейство і колода в оці

  Діячі Партії регіонів, що спеціалізуються на українофобському «культуртрегерстві» неодноразово заявляли, що виступають проти «фальсифікації історії». При цьому не приминали її фальсифікувати.
  Показовою стала історія з фотовиставкою “Волинська різанина: польські та єврейські жертви ОУН-УПА”.
  Фальсифікація починалася з назви: до чого євреї до польсько-українського конфлікту на Волині 1943-44 років, якщо фашисти на той час уже вбили євреїв Волині або відправили їх концтабори.

  Робота з фотодокументами – дуже складна справа, що вимагає тривалих переірок. Але хіба провокаторам до перевірок?
  Саме тому на фото виставки були зображені жертви погрому у Львові 1941 року, підписані як жертви ОУН-УПА. Між тим, погроми в липні 1941 року у Львові здійснювалися в той час, як близько 300 чільних членів ОУН були заарештовані німцями за оголошення Акту відновлення Державності 30 червня 1941 року. А крім того – яка УПА в 1941 році, коли винкла вона в 42-му, і до чого Львів до конфлікту на Волині?

  Як фото «жертв ОУН-УПА» фальсифікатори представили польських професорів, хоча в самій Польщі історики довели неучасть українців у цьому злочині.

  За «жертв ОУН-УПА» видали відому фотографію розстріляних енкаведистами у Львівській тюрмі 1941 року. В 1941 році німецькі окупаційні війська, заставши сліди злочинів, з пропагандистською метою відчинили в’язниці і дозволили громадянам серед вимордуваних до невпізнання тіл розшукувати і хоронити своїх близьких. Тіла із слідами жахливих мордувань виносили з камер, підвалів, виймали зі свіжозасипаних ям на подвір’ях в’язниць, розкладали рядами. Тепер новітні «гебельси» видають фото цих жертв радянських карателів за жертв ОУН. При тому що серед тисяч замордованих, вочевидь, були й оунівці. На фотовиставці історики зафіксували прямі фальсифікації чисел жертв, коли дані Колесниченка перевищували тут же наведені дані польської організації.

  Примітно, що у Польщі провокація не пройшла. Фотовиставка «Волинська рiзанина: польськi та єврейськi жертви ОУН-УПА» в Українському домі в Києві є «гострою маніпуляцією», заявила аташе з питань науки і культури посольства Польщі в Україні Ольга Гнатюк: «Не можна все без розбору вкидати під таке гасло «Волинська різанина», просто заради цього слова «різанина». Це робиться задля того, щоб викликати гострі емоції».

  Тож, тепер ця виставка демонструватиметься по всій Україні, зокрема в жовтні в Севастополі. Щоправда, автори змушені були змінити початкову назву виставки – тепер вона називатиметься «Украинские праведники. «Волынская резня»: жертвы ОУН-УПА». Однак, навряд це зніме «гостро-маніпулятивний» характер цієї виставки.

  Крім того, на виставці вочевидь не буде фото жертв замордованих поляками українців, яких теж були тисячі в 1943-44 роках.

  Між тим, і українцям, і полякам потрібна правда про цей конфлікт, як і взагалі про всю історію. Адже, як сказав один мудрець, хто знає історію свого народу, вже не може бути дурнем.

  Правда, яку сьогодні визнає і польська, і українська сторона, полягає в тому, що в липні 1943 року на Волині почався кривавий міжетнічний конфлікт. У сутички польських та українських повстанців було втягнуто цивільне населення сіл, у яких базувалися ті й інші повстанські загони, а також саме цивільне населення з «загонів самооборони».

  І вояки УПА, і польської Армії Крайової брали участь як у захисті «своїх» сіл, так і в нападах на ворогуючі, хоча були й загони, що самоусувалися від сутичок. Усе це супроводжувалося убивствами не лише озброєних ворогів, а й цивільних з обох сторін.

  За польськими підрахунками, під час цієї трагедії з польського боку загинуло щонайменше 35 тисяч осіб, з українського боку загинуло до кількох тисяч осіб.
  Відомо, що СРСР і Німеччина через своїх агентів розпалювали національні суперечності та заохочували взаємну різанину українців і поляків. І СРСР, і Німеччина, які вели між собою запеклу боротьбу, були одночасно зацікавлені у взаємному ослабленні українського і польського народів.

  Звичайно, українці можуть згадати, що трагедія відбувалася на споконвічних стародавніх українських землях Волині, щодо яких польскі організації прямо заявляли про намір після війни приєднати їх до Польщі. Крім того, німці на Волині ставили на поляків, діючи за принципом «розділяй і володарюй», і формували з них поліцію, яку самі поляки розглядали як засіб приєднання Волині. У міжвоєнний період на Волинь почали масово завозити польських «осадників» - колоністів, серед яких солдатів у відставці, офіцерів польської армії, які відзначилися в польсько-українській та радянсько-польській війнах, цивільних добровольців-переселенців з числа поляків, яким польська влада безкоштовно роздавала землі, всіляко підкреслюючи вищість колоністів над місцевим населенням. Зрештою, чи багато знайдеться святих людей серед будь-якої національності, які стійко і щиро стримаються від помсти, коли більшості їхніх братів і сестер навколо здається, що підстав мститися більше ніж досить?

  Проте, мусимо визнати. Це може бути лише поясненням, а не виправданням. Каятися є за що і українцям, і полякам. І вони каються.

  Під час одного телеефіру польський режисер Кшиштоф Зануссі у приватній бесіді сказав, що визнає, скільки несправедливостей зробили поляки українцям і від них просить вибачення. У відповідь я теж попросив вибачення за ті несправедливості, які вчинили українці полякам.

 2. #2
  Offline
  Частий гість

  Re: Про виставку Волинська різанина (л)


  Українці й поляки каються за гріхи, бо спільний погляд у майбутнє будується на взаємному прощенні.

  А дехто за свої не кається. Зокрема, Вадим Колесниченко, один з організаторів виставки, виправдовує «радянського партизана» Кононова, якого латвійський і європейський суд засудили за геноцид і злочини проти людства. «Радянський партизан» з друзями убив 9 латишів, за те, що вони нібито були німецькими поліцаями. Причому зі страчених 3 були жінками. Коли одна жінка («поліцай» на 9-му місяці вагітності) намагалася вибратися з палаючого будинку, люди Кононова заштовхали її всередину. А нардеп-регіонал тим часом «выразил глубокое сожаление по поводу такого решения Европейского суда и назвал его политизированным и предвзятым. На фоне того, что нацизм во многих странах Европы снова поднимает голову, такой вердикт выглядит, по крайней мере, странно». Воістину, не те називають нацизмом.

  Поляків і українців на Волині загинули кількадесят тисяч. Це дуже багато – десь стільки ж, скільки щодня гинуло українців в голодний 1933 рік. Якби організатори провокації хотіли задокументувати жертв Голодомору, вчиненого СРСР в Україні, для самого паперу на таку виставку довелося б вирубати чималий ліс.

  З тієї ж серії провокацій і заява архиєпископа Тульчинського і Брацлавського Московського патріархату Йонафана, який нещодавно заявив, що «нам, потомкам і спадкоємецям українським козаків варто покаятися за свою далеку і тяжку історію», мабючи на увазі єврейські погроми під час Визвольної війни Богдана Хмельницького. При цьому сам архиєпископ – «потомок і спадкоємець» – родом з Росії.

  Пропозиція може б і нічого, тим більше, що каятися корисно – навіть коли твій опонент більш грішний за тебе. Питання в одному: ви десь чули заклики Московського патріархату до російського народу покаятися за всі ті злочини й геноциди, до яких причетна Росія і російський народ? Не кажу про ХVII століття, але хоча б за ХХ? Чи, може, злочинці прилетіли з інших планет?

  Справжня мета таких провокацій – спровокувати міжетнічні конфлікти, розпалити міжнаціональну ворожнечу, загострити українсько-польські та українсько-єврейські стосунки, ізолювати й дискредитувати Україну, позбавити її міжнародної підтримки й погіршити перспективи її інтеграції у світ.

  «Блаженні миротворці»… Іноді здається, що діячі в рясах і без, які за першим порухом з Кремля організовують провокації проти тієї землі, яка їх прийняла й годує, ще більше, ніж України бояться того, що Бог справді є.

  На щастя, на міжнародному рівні усе це не зажди діє. Дурних не так багато. Щойно в Ялті президент Польщі Броніслав Коморовський, заявив: "Ми не можемо прийняти ідею про те, що Європа втомилася від розширення, що їй не треба продовжувати розширення, що потрібно не поспішати, почекати".

  Не розміщувалось за один раз...

  http://ukrlife.org/main/tribuna/paliy.html
 3. #3
  Def
  Offline
  .

  Re: Про виставку Волинська різанина (л)


  Робота з фотодокументами – дуже складна справа, що вимагає тривалих переірок. Але хіба провокаторам до перевірок?
  Саме тому на фото виставки були зображені жертви погрому у Львові 1941 року, підписані як жертви ОУН-УПА.
  И ...
  В частности, за фотографию Голодомора выдавался снимок, сделанный в 1936 году Доротеей Ланг в Оклахоме. Автором еще одной фотографии, представленной на выставке, является Бен Шан. Свой кадр он сделал в 1935 году в Арканзасе.
 4. #4
  Пророк

  Re: Про виставку Волинська різанина (л)


  Def, лучше не трогай,..
 5. #5
  Def
  Offline
  .

  Re: Про виставку Волинська різанина (л)


  Ты прав .
  Не трогай гавно. А то вонять будет.
 6. #6
  Offline
  Banned

  Re: Про виставку Волинська різанина (л)


  Меня кумарит, что одно и тоже, вот заходишь на форум, а там всё завалено вот этими вот тавровскими темами, которые никто не читает и так и хочется запостить тут какую-то гадость, жаль, что уже надоело. Вот Тавр - эгоист, он не понимает, что исходя из рейтингов его статьи нафиг никому не нужны, а из-за того, что они все время появляются в топе, то даже начинает раздрожать, да Тавр, согласись, смерть жидам и москалям, вас жеж так учили?
  Притом, что самое любопытное, что такие темы, например, как корренизация всяческое национально-свидомое общество старается обходить 25 дорогой и экспансия русского языка просто на лицо, его Янукович так продвигает (русяз т.е.), что аж ни одной русской школы не осталось, а историю Украины начинают учить со второго класса. Обыдливание национально свидомых масс очевидно :- ))
  ---
  И еще, Тавр, ты себя видишь мессией во плоти несущим свет разума?
  Если ты такой националист и так паришься за свет своей нации со всеми ее атрибутами, то почему бы тебе не сделать хотя бы самого элементарного, например, родить 10 детей. Один фиг волна эммиграции уже подкатилась и к Украине, так что, если тебе будет легче от осознания того, что в твоей стране проживают национально-свидомые нигры, узкоглазые и арабы, то какой ты в хрена националист, так, посмешище... Кухонный революционер...
 7. #7
  Offline
  Banned

  Re: Про виставку Волинська різанина (л)


  А меня кумарят эти горе националисты потому что они вспоминают СТАРОЕ, льют потоки желчи,рвут на куски, показывают какие они крутые, но!!!! в то же время забивают на настоящее, их почему то не волнует то что сейчас ситуация на Украине немногим лучше чем была в те времена о которых они пишут свои статейки.
  Так и хочется их спросить, эй Батенька а вам не все равно то что было 100 лет назад? Мы вроде живем не тогда, мы живем сейчас, и именно сейчас нужно что то предпринимать.
  Но в том то и дело что господа националисты являются ИДЕЙНЫМИ ИМПОТЕНТАМИ, или же "ВЕРТУАЛЬНЫМИ СЕЙЛОРМУНАМИ"они хотят что то изменить но не могут, потому что им в облом и они бояться,так как при настоящей борьбе нужно оторвать задницу от стула, а заместо нажимания клавиш надо нажимать курок пистолета, а это чревато не виртуальными последствиями.Но ведь легче вспоминать о боевых подвигах своих предков чем самим эти подвиги совершать,правда?
 8. #8
  Offline
  Banned

  Re: Про виставку Волинська різанина (л)


  Ответ Сообщение от Alex_Tee_ Посмотреть сообщение
  надо нажимать курок пистолета
  Или родить детей и попытаться их вырастить, что несколько сложнее и ответственнее, чем даже нажимать на курок, а ведь носителями культуры националистически-свидомого аборигена этой страны могут быть лишь его дети, а кто еще? Дети китайцев или турок?
  А так кто он - пустышка, батарейка, что он изменит от того, что наплодит ненависти, только гнобит народ, призывая его поверить, что вообще детей рожать не надо, пока культурную страну не создим, а понять, что в этом процессе должны все учавствовать возрастные категории - слишком многа букаф, ниасилил... Или он хочет, чтобы мы его считали мессией, который дает нам силу просвещения, а сам собрался паразитировать на наших делах, не не годится, фэйл!
 9. #9
  Offline
  Инвалид умственного труда

  Re: Про виставку Волинська різанина (л)


  Ребят... ну не могут они жить без сознания того что они чмошники... Исходя из их знаний их гнибили все кому не лень... а теперь они пытаются этим гордиться.
 10. #10
  Offline
  Пророк

  Re: Про виставку Волинська різанина (л)


  Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
  а теперь они пытаются этим гордиться
  Блин, вот именно это меня больше всего убивает. Обычно люди стараются опустить те факты, за которые стыдно. А тут только об этом и кричат
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя