Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей6Благодарности
  • 4 Сообщение от RAMM
  • 1 Сообщение от erazer
  • 1 Сообщение от Mihey
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 7 из 7.
    модератор
    World

Тимошенко погрожують, що вона буде "Харкати кров'ю"

Лідеру "Батьківщини" Юлії Тимошенко телефонував невідомий чоловік з погрозами.
    Про це повідомляє прес-служба БЮТ.
    "Я отримала телефонний дзвінок від невідомого чоловіка, який російською мовою наголосив, що ніхто не дозволить мені безкарно принижувати Віктора Федоровича за кордоном", - цитує Тимошенко її прес-служба.
    "Ця людина заявила, що я буду довго згадувати поїздку до Брюсселю і жалкуватиму, що Європейська народна партія ухвалила Резолюцію на замовлення з жорсткою критикою Януковича", - повідомила політик.
    Тимошенко також заявила, що невідомий пригрозив їй, що вона "буде харкати кров‘ю".
    "Розплатою за це буде арешт Олександра Турчинова і що це тільки початок. Цей чоловік також порадив наступного разу дуже сильно подумати перед тим, як щось подібне робити", - повідомила вона.

Українська правда

Пророк

Re: ТИМОШЕНКО ПОГРОЖУЮТЬ, ЩО ВОНА БУДЕ "ХАРКАТИ КРОВ‘Ю"

Ай-яй-яй!Нельзя телеф. номерком разбрасываться. Или ЮВ в вконтакте зарегилась, тогда нечего жаловацца.
    Пророк

и что? нахрена этот бред публиковать? или тимошенко чем-то настолько сильно отличается от других граждан, что надо про каждый ее пук писать?
    Пророк

Чем пук ЮВ хуже пука ВФ?
    Пророк

скажу иначе - эти пуки в принципе неинтересны
    Пророк

А вот ВФ занюхал...тьфу, заинтересовался пуком ЮВ:

Янукович доручив перевірити, хто змусить Тимошенко харкати кров'ю

Президент Віктор Янукович доручив перевірити інформацію прес-служби БЮТ стосовно погроз на адресу Юлії Тимошенко.

Відповідне доручення дано Управлінню державної охорони та іншим правоохоронним органам.

На час розслідування президент дав розпорядження у разі необхідності посилити охорону Тимошенко.

Зранку прес-служба БЮТ повідомила, що лідеру "Батьківщини" Юлії Тимошенко телефонував невідомий чоловік з погрозами.

"Я отримала телефонний дзвінок від невідомого чоловіка, який російською мовою наголосив, що ніхто не дозволить мені безкарно принижувати Віктора Федоровича за кордоном", - цитує Тимошенко її прес-служба.

Тимошенко також заявила, що невідомий пригрозив їй, що вона "буде харкати кров‘ю".

http://www.pravda.com.ua/news/2010/09/17/5392003/
    модератор

Re: Тимошенко погрожують, що вона буде "Харкати кров'ю"

СБУ розцінює як самопіар заяви Юлії Тимошенко про погрози їй від невідомого чоловіка.

Про це йдеться в заяві Служби безпеки.

"СБУ так і не дочекалась від Тимошенко інформації стосовно телефонних погроз, які начебто були здійснені щодо неї невідомою особою. Натомість ми отримали низку звинувачень на адресу СБУ у нібито неправомірних діях", - зазначають у заяві.

У відомстві вказують, що без цієї інформації СБУ не може ані порушити кримінальну справу, ані розпочати відповідне розслідування.

"У разі, якщо Тимошенко знову відмовиться надати номер, на який їй телефонував невідомий, а також вказати час і деталі розмови, СБ України розцінюватиме заяви про погрози як самопіар і намагання ввести в оману суспільство", - зазначили у спецслужбі.

"СБУ діє виключно в межах законодавчого поля і не може порушувати кримінальні справи тільки через фантазії навіть такої поважної особи як Тимошенко", - йдеться в заяві.

Як відомо, минулого тижня Тимошенко заявила, що їй дзвонив невідомий і погрожував, що вона буде "харкати кров'ю", якщо ще раз очорнить президента Януковича за кордоном.

Президент доручив СБУ перевірити цю інформацію, і якщо треба, посилити охорону Тимошенко.

Українська правда
+ Ответить в теме