Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей40Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 9 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 86.
    модератор
    Coffee

Українцям можуть заборонити палити у власних квартирах

Уже з вересня українцям можуть заборонити палити у своїх квартирах, авто і маршрутках. Інакше – штраф.
    Такий законопроект внесли депутати Тетяна Бахтєєва та Юрій Кармазін, повідомляє "Сегодня".
    "Покарані можуть бути навіть ті, хто палить на балконі у своїй квартирі, створюючи при цьому незручність сусідам, у яких відкриті вікна", - пояснив колишній курець Юрій Кармазін.
    "Крім таких курців, відповідно до законопроекту, оштрафованими можуть стати дорослі, які палять у своїй квартирі в присутності дітей", - додав він.
    Стосовно водіїв легкового та маршрутного транспорту, які палять під час поїздки, то їх автори законопроекту пропонують штрафувати на суму від 50 до 100 мінімумів - тобто від 850 до 1700 гривень.
    "Оскільки сигарета відволікає водія від дороги і може призвести до ДТП", - пояснює депутат.
    Правозахисники кажуть, що встановити порушника буде нереально. "Я стану першим, хто виступить проти цього закону. Цікаво, як будуть відслідковувати курців, якщо, наприклад, він вийшов на балкон о 3 годині ночі і закурив?", - запитує правозахисник Едуард Багіров.
    я за! только контролировать сразу всех нереально)))) Для начала надо искоренить из улиц)) больше всего табачные гиганты проплатят хорошо в раду и они этот законопроэкт не примут)

Пророк

Re: Українцям можуть заборонити палити у власних квартирах

Ответ Сообщение от Mihey Посмотреть сообщение
    ...
    Правозахисники кажуть, що встановити порушника буде нереально. "Я стану першим, хто виступить проти цього закону. Цікаво, як будуть відслідковувати курців, якщо, наприклад, він вийшов на балкон о 3 годині ночі і закурив?", - запитує правозахисник Едуард Багіров.
    ...
    Сразу видно что этот Багиров курильщик )))
    23q
    23-й участник

запретили б вообще курение да и дело с концом. А то хотят и невинность соблюсти, и капитал приобрести.
    Banned

Да потсаипали эти курильщики.
    На остановке стоишь и вся эта вонь на тебя цепляется, а если такой укурок над тобой в автобусе стоять будет и дышать на тебя зловонием из своего прокуренного рта, так это вообще жесть
    .

Табак нужно планомерно переводить в разряд наркотиков. Не хо, чтобы наши дети убивали свое здоровье. Повышать каждый год акциз на табак лет 15-20 по немногу, пока пачка стоить не будет гривен 100-150 и продаваться по рецепту врача, которые будут выдаваться курильщикам, которые будут стоять на учете в наркодиспансере + активная ПР-компания - "укурышем быть голимо". Я думаю, лет 15-20 достаточно, чтобы вывести деньги людям из этого бизнеса, а зависимым вылечиться.
    Def
    .

Во всём виноваты родители! Меня вот, как в детстве приучили кушать, никак отвыкнуть не могу. Штрафы магазинам , и цена мяса за кило как зарплата!
    2.0

Ответ Сообщение от Mihey Посмотреть сообщение
    Уже з вересня українцям можуть заборонити палити у своїх квартирах, авто і маршрутках. Інакше – штраф.
    а типу раніше палити в маршрутках можна було.... як на мене хибний шлях - робити щось через заборони. пиво он заборонили пити на вулиці, але ж п"ють! а стосовно квартир - це особиста територія родини. що хочуть - нехай роблять. це пряме посягання на права людини. а що коли людина неходяча, але палить? коли це заспокійливе для неї? чимало творчих людей озброюється пачкою папіндрос і пише собі, пише. або малює. абощо. от наприклад той самий Шкляр, він палить мегабагато, але можливо саме наодинці з файкою в нього народжуються такі образи.. коротше, цей законопроект пахне НацКомМор'ом - такийво самий дібільний.
    23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    хибний шлях - робити щось через заборони
    Сейчас почти каждый школьник пьет пиво, и две трети пробывали курить. И все это из-за того, что это есть в свободной продаже. Наркотики же употребляет или пробывали только очень малый процент школьников. Из-за того что их не в свободной продаже, и их сложнее достать. Значит это действует.
    Запрещение один из методов, который в компоновке с другими может дать результаты!
    2.0

і все те через те, що провтикують батьки. шо їм байдуже, хто що і як. бо я особисто маю двох знайомих дівчат, які в 16 років вже жили з хлопцями типу як родина. а одна з цих дівчат в 14 років ще й палила вдома, бо мамі краще було терпіти це, чим воювати. а наркотики вживати більшості таки страшно, бо мало лі..спід, гнилі руки...і взагалі у запеклих наріків не буває приємного побуту вдома, зони комфорту, з-поща якої більшість не хоче виходити. краще дорога мобілочка в кишені, ніж останні труси за ширку. - оце я думаю утримує, а не недоступність. хто хоче дозу - обовязково найде, повірте.
    підлітки набухуються вничку всі. це перший досвід і його не заміниш нічим. а от як вони далі поведеться з цим досвідом, залежить від моделі поведінки, закладеної батьками. і про вплив вулиці це всьо туфта, якшо людина гнила - її ніяка інтелігентна тусня не витягне з болота.
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    ...а стосовно квартир - це особиста територія родини. що хочуть - нехай роблять. ...
    Если квартира висит в абсолютном вакууме, где-то в галактике то да. В остальных случаях, при наличии социума, нет.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 9 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя