Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей6Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 25.
    модератор

Губернатори вирішили скинутися на подарунок Януковичу

Губернатори подарують президенту Віктору Януковичу на день народження картину.
    Про це заявив на прес-конференції у понеділок голова Донецької облдержадміністрації Анатолій Близнюк, повідомляє УНІАН.
    За словами Близнюка, цей подарунок буде спільний від усіх губернаторів.
    "Подаруємо ми... Ну, так ми домовилися з губернаторами, що... Ну, кожен якщо зі своїм подарунком там буде чогось... Тому це буде картина", - сказав він.
    Як відомо, 9 липня Януковичу виповнюється 60 років.
    а что б подарили вы Якуновичу?
    Я подарил бы ему моск или сборник стихов Анны Ахматовой))))

23q
    23-й участник

Re: Губернатори вирішили скинутися на подарунок Януковичу

я б подарил ему постановление о заключении Ю. Тимошенко в тюрьму, желательно пендоскую, за финансовые махинации. Мне не жалко, а ему наверное приятно будет.
    Пророк

Ответ Сообщение от Mihey Посмотреть сообщение
    ...
    Я подарил бы ему моск ...
    И не жалко? Вин бы його зъЇв!

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    .... желательно пендоскую, за финансовые махинации...
    А вот этого не надо. Мы уже видим как там Лазаренко живеть. В руськую ее, в руськую...
    модератор

продолжая тему...
    резидент Віктор Янукович святкуватиме своє 60-річчя три дні.
    Про це пише газета "Сегодня", посилаючись на свої джерела на Банковій.
    Святкувати будуть 9 липня в Києві, а 10-11-го - у Криму.
    "У п'ятницю в столиці відбудеться зустріч із президентом Євросоюзу Германом ван Ромпеєм, а увечері Янукович святкуватиме день народження в колі родини в Межигір'ї. А наступного дня буде в Криму", - розповіло джерело.
    Список гостей поки точно не відомий. Український політбомонд, швидше за все, буде вітати Януковича на Банковій 9 липня. А от перші особи сусідніх країн повинні приїхати до ювіляра в Крим, відзначає видання.
    "Президент зараз вилітає на саміт у Казахстан. Ця поїздка збігається з днем народження Нурсултана Назарбаєва - 6 липня. Швидше за все, Назарбаєв зробить відповідний візит в Україну. Поздоровлять президента і російські сусіди. Поки незрозуміло, хто буде: можливо, Медведєв з Путіним або хтось один з них", - повідомило джерело на Банковій.
    Торжества з нагоди дня народження, за даними джерел у Криму, пройдуть на держдачі №11 "Зоря" у Форосі - вона найновіша.
    "Неподалік там знаходиться пансіонат "Південний" (2-місний номер "люкс" коштує близько 1000 грн. на добу. ), де можуть розміститися українські VIP-и, пише видання.
    Політбомонд уже готує подарунки президентові: Фракція Партії Регіонів зібрала гроші на срібний чайний сервіз вітчизняного виробництва. Як заявив голова Донецької ОДА Анатолій Близнюк, губернатори теж підготували загальний подарунок - картину.
    23q
    23-й участник

держдачі №11
    а нафигище их столько?
    Пророк

Картины, чайники, мозги...мелковато. Вот что Ганнуся будет дарить:

Герман хочет подарить Януковичу лавровую ветвь

Заместитель главы Администрации президента Анна Герман намерена подарить Януковичу лавровую ветвь. Об этом она сказала на пресс-конференции.
    "Я много думала о том, что хотела бы подарить президенту. Если бы имела несколько часов времени, я бы купила себе билет на самолет в Кутаиси и привезла бы оттуда лавровую ветвь. Я думаю, что президент заслужил лавра. Если я найду несколько часов, то так и сделаю", - сказала Герман.

http://podrobnosti.ua/power/2010/07/06/698603.html
    модератор

У суботу, 10 липня, в Криму відбудеться неформальний саміт глав держав СНД.

Про це повідомив глава адміністрації президента Сергій Льовочкін.

"Точний склад учасників визначиться найближчими днями, проте президент РФ Дмитро Медведєв свою участь підтвердив", - сказав він журналістам у середу в Києві.

У ході саміту, зазначив Льовочкін, відбудеться "презентація Криму з точки зору його інвестиційних можливостей і як унікальної рекреаційної території".

Главам держав СНД також будуть представлені досягнення України в галузі авіабудування.

Як відомо, 9 липня президент Віктор Янукович відзначає 60-річний ювілей.

У цей день, за словами Льовочкіна, Янукович проведе робочу зустріч, прес-конференцію і ланч з президентом Європейського Союзу Херманом ван Ромпейем.
    Пророк

Очень разумно. За счет налогоплательщиков устраиваем себе празднование ДР.
    модератор

Председатель Верховной Рады Украины Владимир Литвин утверждает, что уже приготовил подарок на юбилей Президенту Украины Виктору Януковичу, но расскажет о нем только после дня рождения.
    Литвин расскажет о подарке только после дня рождения Януковича
    Об этом Литвин сообщил сегодня в интервью журналистам.
    Председатель ВР заметил, что он обязательно поздравит Президента Украины и приготовил уже подарок.
    "Но давайте договоримся, что я вам скажу уже после дня рождения о нем", - сказал Литвин.
    При этом он отметил, что подарок "для него дорогой" в плане того, что это связано с духовностью.
    Как сообщалось, власти Донецка подарят Януковичу его портрет с флагом Украины и иконой Божьей Матери.
    Главы областей намерены подарить Президенту картину, но еще не решили какую.
    Парламентская фракция Партии регионов подарит главе государства чайный сервиз из серебра отечественного производства.
    Между тем, патриарх Московский и всея Руси Кирилл уже поздравил Януковича с юбилеем.

По материалам УНИАН
    Пророк

...
    Литвин расскажет о подарке только после дня рождения Януковича
    ...
    Боже, яка скромняжка.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя