Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2.
 1. #1
  Offline
  модератор
  Lol

  У Могильова бояться, що в Януковича знову "щось кинуть"


  Мітингувальників на заходах із президентом Віктором Януковичем відтискали тому, що вони могли щось кинути в главу держави.
  Таке припущення висловив головний радник міністра внутрішніх справ Костянтин Стогній в інтерв'ю ЛІГАБізнесінформ.
  На запитання, чому в Києві та Львові під час заходів із президентом співробітники міліції витісняли опозиційних мітингувальників, запускаючи на їхнє місце представників Партії регіонів, Стогній сказав: "Я цю тезу зустрічав у матеріалах. Я запитував начальника київської міліції про це. Зрозуміло, що він може бути заангажований і відповість інакше. Але в кожному випадку потрібно розбиратися на місці".
  "Ось Ви говорите, що бачили, як відтискали мітингувальників, - а я не бачив, наприклад. Може, це мій недогляд. Я бачив, що створюють оточення, щоб сторони, які мітингують, між собою не воювали", - зазначив Стогній.
  На репліку журналіста, що коли Янукович був у "Українському домі", мітингувальників відігнали до стадіону "Динамо", головний радник голови МВС сказав:
  "Одні кажуть, що так і було, як говорите ви. В УДО (Управління держохорони) говорять, що є, наприклад, підозра на те, що люди з натовпу якимсь предметом кинути хочуть, а тому їх потрібно відтіснити. Інші лояльно налаштовані: немає даних, що в них є якісь предмети. Але мені складно про це говорити, бо охороною глави держави займається УДО".
  Стогній наголосив, що саме УДО виконує основну функцію в заходах із президентом, а міліція лише підкоряється наказам. "І якщо міліції говорять, що потрібно забезпечити коридор, то міліція повинна виконувати", - сказав він.
  Стогній відзначив, що для нього "головне, щоб був громадський порядок".
  "Пам'ятаєте випадок із протестами проти продовження перебування російського флоту в Україні під Верховною Радою? Коли я дивлюся, що міліціонера б'ють порожніми пляшками по голові, то в мене внутрішньо з'являється протест. Міліціонери стоять, а їх б'ють. Так не можна!", - обурився він.
  УП

 2. #2
  Offline
  Пророк

  Re: У Могильова бояться, що в Януковича знову "щось кинуть"


  Ответ Сообщение от Mihey Посмотреть сообщение
  Мітингувальників на заходах із президентом Віктором Януковичем відтискали тому, що вони могли щось кинути в главу держави.

  ...
  тяжелый тупой предмет? ЯЙЦО?ААААА!!!
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Ответов: 24
  Последнее сообщение: 28.04.2010, 07:00
 2. Ответов: 9
  Последнее сообщение: 06.04.2010, 14:00
 3. Ответов: 5
  Последнее сообщение: 27.02.2010, 09:32
 4. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 17.06.2009, 18:20
 5. Ответов: 8
  Последнее сообщение: 27.06.2007, 23:38