Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей25Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 30.
    2.0

Заходи народного самозахисту

Прийшло сьогодні на пошту.

ПРОСИМО МАКСИМАЛЬНО ПОШИРИТИ

Заходи народного самозахисту

Імовірно, коток нової влади посуне на основні громадянські свободи. Служба
    безпеки України і адміністрації вузів уже долучилися до ”зачистки”
    студентів, міліція викликає на допити учасників мирних акцій протесту,
    губернатори на нарадах зневажливо спілкуються з мерами. У таких умовах
    завжди були ефективні колективні форми протидії.

1. Головне — зупинити репресивну машину на початку. Найдієвішими стануть
    організації самозахисту, створені за ”цеховим” принципом — без відриву від
    робочого місця. Найменші утиски мають призводити до акцій протесту колег
    по роботі. Вертикаль такого самозахисту може починатися навіть із
    нечисленних трудових колективів чи студентів однієї групи. Актуальним стає
    правило: один за всіх і всі за одного. У влади має зникнути навіть думка,
    що когось можна переслідувати.

2. Важливо забезпечити обмін інформацією між організаціями самозахисту.
    Найефективнішим майданчиком буде Інтернет. Сайти, блоги, інформагенції та
    постійна розсилка електронних і смс-повідомлень — це той інформаційний
    кисень, що живитиме рух самозахисту. Повідомлення про акції та
    переслідування потрібно систематично розсилати у всі ЗМІ, дипломатичні
    представництва, українські та зарубіжні правозахисні організації.

3. Невідкладно та якнайголосніше тиражуйте прізвища виконавців та
    замовників репресивних дій. Досвід показує, що значна частина цих людей
    боятимуться оприлюднення імен. Багатьох це стримає від виконання вказівок,
    або ж їх виконають ”для галочки”.

4. Усі заходи самозахисту повинні бути максимально публічними.
    Повідомляйте всіма можливими засобами масових комунікацій про кожен крок.
    Згодяться прес-релізи, відкриті листи, публічні звернення тощо.

5. Налагодьте у своєму населеному пункті зв’язки з іншими організаціями
    самозахисту. Попервах ефективним буде об’єднання з колегами по професії із
    сусідніх і навіть конкуруючих організацій. Варто шукати зв’язків зі
    спорідненими організаціями країн розвиненої демократії. Це відкриє
    додаткові шляхи поширення інформації та збільшить громадський тиск на
    українську владу з-за кордону.

6. Наступним етапом має стати розширення колективного самозахисту на
    міжгалузевому рівні. Наприклад, на захист переслідуваних студентів мають
    виступити журналісти, підприємці, викладачі. Спочатку міжгалузева
    співпраця буде ефективною в межах населеного пункту. Далі — у більших
    масштабах.

7. Треба діяти на випередження. Припустимо, створити публічні ”чорні
    списки” осіб, які порушуватимуть громадянські права. Такі списки можна
    формувати від найменших населених пунктів до всеукраїнського рівня. Для
    суспільства ”списки” стануть сигналом, що порушники свобод відповідатимуть
    морально або за кримінальним кодексом. Багатьох це утримає від
    протиправних дій.

Михайло БАСАРАБ, політолог

Пророк

Re: Заходи народного самозахисту

собственно говоря, уже прозвучали призывы во власти вернуть на дороги украины "кобру". имхо уже становится хужее...
    2.0

erazer, слухайте, мене просто усміхають заклики "іди і роби"
    а ви тоді нашо? чи чужими руками фекалії загрібать хочеться? слід уяснити, що національна ідентифікація - це наше спільне діло. ті, кому це не подобається мають "битий" софт в бошці, або вірусню since USSR. це типу як про секс - його не було, і про нього не говорили. але ж люди не з капусти народжувалися. памятник ромашці - це по нашому ))) бабло витратили - одмили - нахріна поставили незрозуміло.
    тоді давайте не ставити і таблички та памятники на могилах померлих...нафіга? давайте там ставить постаменти опаришим, наприклад.
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    erazer, слухайте, мене просто усміхають заклики "іди і роби"
    а ви тоді нашо?
    а я работаю

чи чужими руками фекалії загрібать хочеться?
    я кого-то призывал разгребать фекалии? я лишь высказал мысль: "патриот - делай что-то полезное вместо того чтобы трепаться и провоцировать очередные бестолковые конфликты на идеологической и национальной почве"

слід уяснити, що національна ідентифікація - це наше спільне діло.
    я родился в городе Булгане. хотя по национальности я украинец. в итоге я не считаю вопрос национальной идентификации настолько важным, чтобы ставить его выше остального.

в принципе, мне вообще пофигу как называется моя национальность.

ті, кому це не подобається мають "битий" софт в бошці, або вірусню since USSR.
    а на мой скромный взгляд, глюки в голове имеют как раз те, кто сдвинутые на всем украинском и на своей национальности.

"купуй свое ридне" - да сделайте вы сначала то что можно покупать. и будут люди покупать. вместо этого мы слышим тупейшие призывы и лозунги.

це типу як про секс - його не було, і про нього не говорили. але ж люди не з капусти народжувалися.
    вы оригинала не смотрели, поэтому не в курсе. секса не было на телевидении - именно в таком контексте звучала фраза, которую потом возвели в псевдо-лозунг. а на ТВ его как раз и не было в те времена. и рождаемость к этому не имеет никакого отношения. видите как просто - если перестать мыслить как щирый украинец и думать только о своей идентификации - то многие вещи выглядт вполне логичными :)

памятник ромашці - це по нашому ))) бабло витратили - одмили - нахріна поставили незрозуміло.
    ну да. зато поставить монумент жертвам голодомора, петлюре и прочим борцам за нэньку - это ж, конечно, наше все.

тоді давайте не ставити і таблички та памятники на могилах померлих...нафіга? давайте там ставить постаменти опаришим, наприклад.
    ставьте
    2.0

в итоге я не считаю вопрос национальной идентификации настолько важным, чтобы ставить его выше остального
    ну шо тоді з вами говорити... імхо бестолку.
    а я работаю
    а я тоже. один-один. а кроме "работаю" вам ще шось цікаве? кроме тьолок і відпочинку, бо це більшості нормальних людей цікаво.
    "купуй свое ридне" - да сделайте вы сначала то что можно покупать.
    а ви мабуть жерете сир і молоко від австралійських корів, а хліб вам печуть німці... ну-ну...
    вы оригинала не смотрели
    типу ви "смотрєлі"...але ж батьки мої пам"ятають, що про це було стидно говорити на людях і всьо такоє. целібат до весілля був в пошані. хоча це не є гарантом того, що народ не порушував ці табу. одне слово, ставлення було інше, і пихався народ під трьома одіялами без свєта, шоб не дай бог сусіди не бачили ))))
    ставьте
    я вам пропоную! ви ж ромашкофіл. а я якраз за меморіал Бандері, Петлюрі, Мазепі... як втілення вічною памяті про цих людей, які поклали себе за наше майбутнє. а ми тут бадляємося в псевдодемократію...
    а то панімаєш, гамадріли з луганська собі звели "камяного довбо...ба" - памятник жертвам УПА! зовсім кришею поїхали.
    Banned

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    а я работаю
    С ними бестолку общаться:
    они за свободу слова - похерили столько тем интересных и комментов поудаляли
    они за самоидентификацию - чтят предателей родины
    они за украинское - поразрушали все заводы под предлогом неконкурентноспсобности и чтят все западное
    короче, это люди с взаимоисключающими параграфами в голове :- ))
    Они за Нэньку - поголовно проповедуют доктрину чайлдфри (это же нашим детям надо будет на ихнюю пенсию пахать). Вообщем, не думаю, что этот коммент долго проживет...
    Ну и еще они за мир - призывают всех к беспорядку, а ихний национализм - это тупо фашизм настоящий
    part of me

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    они за свободу слова
    Так, але не за маячню комунофілів.
    они за самоидентификацию - чтят предателей родины
    Для будь-якого ворога України, її герої - зрадники. А ти навіть Батьківщина з маленької пишеш, що тобі ще сказать...
    Они за Нэньку - поголовно проповедуют доктрину чайлдфри
    А ти вже багато дітей наробив? Жодного? Ну і Слава Богу.
    2.0

rasta-koy, по кожному пункту - статистичну вибірку, пліз. тоді і поговоримо.
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    ну шо тоді з вами говорити... імхо бестолку.
    взаимно

а я тоже. один-один.
    т.е. теперь можно петь трели про тяжелую судьбу украины?

а кроме "работаю" вам ще шось цікаве? кроме тьолок і відпочинку, бо це більшості нормальних людей цікаво.
    неужели вы достигли такого уровня саморазвития, самопознания и просветления - что считаете возможным проявлять такую заботу о правильном времяпровождении остальных своих сопланетников?

расскажите, пожалуйста, о своих достижениях в данных областях.

а ви мабуть жерете сир і молоко від австралійських корів, а хліб вам печуть німці... ну-ну...
    а вы из принципа ездите на "таврии"?

про це було стидно говорити на людях і всьо такоє.
    нет, ну здорово, конечно. теперь вы без стыда можете на улице вголос обсуждать особенности строения половых органов проходящих мимо дам. это за это вот вы боролись, что ли? теперь все украинцы могут жить счастливо?

целібат до весілля був в пошані. хоча це не є гарантом того, що народ не порушував ці табу. одне слово, ставлення було інше, і пихався народ під трьома одіялами без свєта, шоб не дай бог сусіди не бачили ))))
    ну вообще-то сейчас ничего не изменилось. и государственный строй здесь ни при чем. многчисленные религии мира до сих пор не рекомендуют вступать в интимные отношения до свадьбы.

я вам пропоную! ви ж ромашкофіл.
    да. я хочу чтобы вместо уродливых истуканов многчисленным вождям с сомнительными достиженями в парках и на улицах стояли памятники ромашкам, птичкам, белкам и т.п. можно абстракцию еще.

а я якраз за меморіал Бандері, Петлюрі, Мазепі... як втілення вічною памяті про цих людей, які поклали себе за наше майбутнє. а ми тут бадляємося в псевдодемократію...
    за мое майбутне эти люди ничего никуда не клали. за ваше тоже, кстати - хотя вы можете быть и другого мнения.

и вечная память отдельно взятым персонажам - это уже слишком. что бы там они не сотворили хорошего или плохого. безотносительно их достижений. нравится вам очередной вождь или герой - ну возведите на его могиле памятник (скромный). расскажите потомкам. но не надо во его имя называть улицы, города и строить повсеместно уродливые сооружения в его честь.
    part of me

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    и вечная память отдельно взятым персонажам - это уже слишком
    В країні в якій не цінують, і не шанують героїв - чекати від людей патріотизма, любові до своєї Батьківщини, самовідачі - не варто. Просто можна прославляти тоталітарних вождів, чиї пам'ятники стоять на могилах і людських залишках, тоді діти будуть знати на кого рівнятися і що робити, щоб попасти на скрижалі історії.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя