Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1331Благодарности

Результаты опроса: Чи підтримуєте Ви введення в Україні другої державної мови - російської?

Голосовавшие
112. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, підтримую

29 25.89%
  • Ні, не підтримую

79 70.54%
  • Не визначився.

4 3.57%
+ Ответить в теме
Страница 93 из 144
Показано с 921 по 930 из 1440.
    Новачок

Re: Друга державна мова

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Я знову звертаю вашу увагу на брак логіки в ваших дописах. Національність - об'єктивно існує, навіть якщо ви це заперечуєте.
    А я знову звертаю Вашу увагу на те, що я не відмовляю національності в об'єктивному існувані. Я вже вкотре питаю: У чому сенс національності? Так, національність об'єктивно існує, але у чому її сенс?

Може ви не помітили, але Катерина ІІ, Сталін, Путін, Янукович, Азаров і Табачник просувають в Україні не атеїзм і не мову есперанто, а російську церкву і російську мову. тобто не дослухаються до ваших благань. але вас це чомусь не засмучує.
    Церковь не может быть "русской", "украинской", японской" и т.д. Потому что Церковь НАДнациональна. Церковь может быть поместной, но никак не национальной. Поэтому Ваши слова: "просувають в Україні ... російську церкву...." только показывают Ваше непонимание темы религии и церкви.

пункт два: шановний Xianon, не намагайтесь розідилити український народ і нацькувати "східняків" на "західняків". наш народ єдиний своєю культурою - піснями, Шевченком, Лесею, Лисенком, Івасюком, Чубаєм і тисячами інших - навіть музику гімну нашої країни написав греко-католик з Перемишлянщини Вербицький, а слова - православний з Київщини Чубинський. І нас в одну державу з'єднав не Сталін, а наша воля, яка дала і Хмельниччину, і Коліївщину, і Акт злуки УНР і ЗУНР, і Карпатську Україну, і Холодний Яр, і сучасну державу. такі як ви провокатори робили свою гидку справу в 1988-1991, поширюючи плітки про те, що "западенці хочуть розділити Україну і приєднати захід до Польщі", і намовляли не сіяти хліб (sic!), і казали, що українські націоналісти жидів вішатимуть... як я бачу, ви не порозумнішали.
    Вы действительно думаете что я в силах разделить Украину?
    Я всего лишь констатирую факт уже случившегося разделения.
    И пожалуйста, не приписывайте мне Ваши фантазии.

пункт три: в Україні живе 8 мільйонів етнічних росіян і ще зо 2 мільйони інших меншин. багато неукраїнців серед моїх друзів і знайомих. у своїй більшості це нормальні адекватні люди, які розуміють, що вони живуть в Україні і серед українців, поважають нашу мову і культуру; їхні діти вчаться в українських школах, і вони поводяться як порядні люди. при цьому вони зберігають свою ідентичність. якщо ваша мета - посіяти ворожнечу до них, а серед них - до українців, то ви марно стараєтесь. і запам'ятайте, що за будь-якого, не дай боже, загострення першими постраждають провокатори.
    Опять я Вам про Ивана, а Вы мне про Петра...
    Я всего лишь пытаюсь выяснить у националистов вопрос о смысле национальности, а Вы мне приписываете какую-то подрывную деятельность.
    Меня интересует разумный ответ на вопрос:
    В чём смысл национальности?
    Если Вы не в силах на него ответить, то так и скажите. И не надо обвинять меня в Ваших фантазиях.

Новачок

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Xianon, я тобі відповідав, та ти читаєш виборочно і мабуть туго доходить.
    Скорее наоборот. Я внимательно разобрал Ваш ответ, но Вы в следующем своём сообщении просто пропустили это. Почему? Не нашлось аргументов?
    Пророк

Ответ Сообщение от Xianon Посмотреть сообщение
    ...
    Меня интересует разумный ответ на вопрос:
    В чём смысл национальности?
    Если Вы не в силах на него ответить, то так и скажите. И не надо обвинять меня в Ваших фантазиях.
    Xianon, вопрос то из разряда детских. На них иногда, действительно, трудно ответить. Но дети вырастают и вопросы уже такие не задают...
    Новачок

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Xianon, я не відповіла, бо Ваше питання абсолютно безглузде. Хочете приклад такого запитання? В чому смисл того, що Ви народилися хлопцем? От в чому??
    І я зараз поясню, чому воно безглузде. Тому що Ви, шановний, дуже сильно заплуталися. І дуже сильно плутаєте два поняття: національності і націоналізму. Було б добре, аби Ви зрозуміли нарешті - це різні речі.
    Радила б Вам почитати яку-небуть літературу і розібратися з визначеннями)
    По Вашему национализм имеет смысл даже несмотря на то, что национальность смысла не имеет?
    И в чём же смысл национализма?

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Xianon, вопрос то из разряда детских. На них иногда, действительно, трудно ответить. Но дети вырастают и вопросы уже такие не задают...
    Трудно или невозможно?
    А может быть невозможно просто признать что национальность не имеет смысла?

Ответ Сообщение от Sir Посмотреть сообщение
    Сенс національності, в моєму розумінні, наступний: якщо не ми, то хто?
    Якщо не українці, то хто збереже українську мову?
    Якщо не в Україні, то де захистять права україномовного населення?
    Вы не путаете вопросы? Я задавал про смысл национальности, а не про то, кто сбережёт украинский язык и защитит права украиноязычного населения.
    ри?

Xianon, я бачу, Вам ліньки, то ось маєте:
    Національність — національна ідентичність, належність особи до певної нації (або іншої етнічної групи (спільності)) яка визначається як відмінними особливостями етнічної групи (мова, звичаї і традиції, культура, фізіологічні риси (належність до певного типу) тощо), яких дотримується особа, так і особистим почуттям належності до етнічної спільності - почуттям національної ідентичності.
    http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%...81%D1%82%D1%8C
    Націоналі́зм — специфічний стан свідомості етносу і соціально-психологічних орієнтацій людей, а також сполучені з ними ідеологія, теорія і соціальна практика.
    http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%...96%D0%B7%D0%BC

І ще. Я попрошу ще раз: про визначення термінів і сенсів національності/лізму в цій темі більше не писати. Як би Ви там не вважали і не думали, це дійсно тут недоречно і переобтяжує тему.
    змія болотяна ОЧКОва

от хочеться йому, шоб національність не мала змісту. хоча абстрактні поняття часто його поверхневого, начебто, не мають. і запитання справді із розряду риторично-дитячих.
    мені цікаво, шо буде, якшо припустимо, отримуєте Ви свою бажану відповідь "ні", ваші дії? з контексту теми, будете доводить, шо тоді і мова сенсу не має? так навіщо тоді їх дві, усі треба відмінити і хай живе хто з ким хоче. миж всі дєті сім’ї трудовой... космополіти безродні... без адреси з домом і уліцой ... чи як?
    далі шо?
    і яким чином у Вас мже не мати сенсу те, що об’єктивно існує, адже існування національностей Ви визнаєте. Це ж Лесь "Ніщо нізвідки не береться і нікуди не зникає". все, що існує, має сенс. якшо Вам більше нема чим збудувати ланцюга непотрібності, наприклад, якоїсь мови, то клепати його тре з тих речей, які можна відкинути. а у Вас виходить рівняння з усіма відомими. не видумуйте лісапєд!
    Новачок

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Я розумію, що Ваші роздуми не позбавлені сенсу.
    Щиро дякую за Ваше розуміння.

Але дуже прошу задуматися про різницю між тими, хто апріорі вважає свою націю виключно надзвичайною (це - шовінізм), і тими, хто прагне зробити свою націю та свою країну краще.
    Да, я понимаю разницу. Но вопроса это не снимает.

Можливо, для Вас і любов до Батьківщини не має сенсу, як і нація. А от я переконаний, що тільки людина, що любить Батьківщину, усвідомлює свою національність та поважає її культурні традиції може плідно працювати і сподіватися на краще життя для себе і своїх дітей.
    Когда меня спрашивают про национальность, я отвечаю, что я "землянин" и вся Земля моя Родина. Потому что я родился и вырос на этой Земле. И я не пойму смысла ограничиваться только кусочком территории. В наше время как никогда ясно, что вся Земля - наш общий дом. И заботиться о кусочке Земли всё равно что заботиться только об одном пальце на руке или ноге. Но, на мой взгляд, национализм приводит к разделению людей по национальному признаку, который и смысла-то не имеет, а значит не объединяет общие усилия по уходу за нашим домом, а разъединяет людей, ссорит их между собой и т. д., да ещё и на совершенно бессмысленной основе. Как при этом можно думать про светлое будущее детей? Какое может быть светлое будущее, если люди разделены?

Інтернаціоналізм це добре, але ж Ви по-різному відноситеся до сусідів і до членів власної родини? При всій повазі до сторонніх дітей, свої таки рідніші, чи не так?
    Родство и национальность - это, как говорят в Одессе, две большие разницы. К тому же моё личное отношение к окружающим людям строится на личных качествах этих конкретных людей и никак не зависит от их национальности.

Я помічаю ще певну закономірність у суперечках на форумі. Опоненти приписують якісь слова, переконання один одному, а потім з ними [власними фантазіями] запекло сперечаються. Може, варто не узагальнювати, навішуючи певні ярлики, а просто дослухатися до конкретних слів конкретних людей?
    Вы правы, такое очень часто случается. Поэтому я всегда стараюсь понять собеседника. И стараюсь как можно яснее выражать собственные мысли, чтобы собеседнику было понятнее, что именно я подразумеваю под своими словами.
    Пророк

...
    Трудно или невозможно?
    А может быть невозможно просто признать что национальность не имеет смысла?
    ...
    Ага, ясно, издалека заходите )... В природе того что не имеет смысла попросту не существует. Ну, так устроен мир.
    Новачок

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    І ще. Я попрошу ще раз: про визначення термінів і сенсів національності/лізму в цій темі більше не писати. Як би Ви там не вважали і не думали, це дійсно тут недоречно і переобтяжує тему.
    Ладно. Уговорили. Я Вам уступаю и больше не буду спрашивать ни Вас, ни других форумчан про смысл национальности и национализма. Я уже убедился в том, что никто не может дать вразумительный ответ, но все воспринимают данность национальности аксиоматично и не рассуждая. А если человек не рассуждает, то ожидать от него разумного ответа просто бессмысленно. Ваша фанатичная (без рассуждений) вера в национализм мне понятна. Просто хотел ещё раз в этом убедиться и убедился. А также убедился в том, что националисты, не все конечно, но в большинстве своём, в большей или меньшей степени страдают ксенофобией, хотя и не понимают этого. Так же как не понимают, что национализм - это остановка в развитии, потому что консервация культуры со временем приводит к вырождению.
    Буду надеяться, что конкретные люди, особенно участвовавшие в общении, со временем это поймут.

Благодарю всех за общение!
    part of me

Xianon, іди і розповідай це на російських форумах, подивишся куди тебе пошлють.
    Відповідь на питання: "В чому сенс національності" - дуже проста, до неї легко дійде будь-яка людина з IQ більше 60.
    Але для самих розумних поясню. Сенс її в тому самому, в чому є сенс сім'ї. Та маячня, яку ти несеш, фактично заявляє, що - сім'я теж не потрібна, бо що це за доісторична, основана на інстинктах фігня? Давайте здавати новонароджених дітей державі і поміщати на час дорослішання в соціальний вакуум, щоб в них не виникало прив'язаності до матері, батька, братів, сестер і інших родичів. Що тоді ми отримаємо? Правильно, людину, якій буде пофіг на всіх крім себе.
    Це так, для вступу.
    Я думаю, ти вже хлопчик дорослий, і чув байку про батька, який перед смертю зібрав своїх синів, і сказав їм принести віника. Він сказав, щоб вони вийняли з віника по прутику і ламали їх. З чим сини легко справилися, а потім він сказав, щоб вони зламали сам віник. Ніхто з синів цього зробити не зміг. Є ще схожа байка про пальці і кулак. Спробуй одним пальцем вдарити в стіну і спробуй кулаком, і відчуй різницю.
    Мораль обох байок така: поки ви разом, вас не ніщо не зламає, а ви зможете звернути гори, а по одному, вас зламають як ті прутики з вінику.
    Якщо ти людина розумна, то тобі вже повинно було дійти, який сенс має існування націй. Це групи людей, які мають щось спільне, і перед обличчям ворогу об'єднуються, щоб вистояти.
    І тепер переходим до твоїх проповідей - це маячня, така ж маячня, як і комунізм, і як будь-які утопії. Всі люди одночасно не відмовляться ні від національностей, ні від своїх мов, це по-перше. Тому якщо, наприклад, всі українці згодяться, що національність не потрібна, вони дуже швидко розчиняться в іншій(их) національностях, і Україна зникне взагалі (а ті люди, які після неї залишаться, і ще кілька поколінь, поки вони повністю не асимілюються, будуть все життя якщо не рабами, то другосортними людьми, для інших націй).
    І саме тому утопії так небезпечні, бо завжди знайдуться люди, які захочуть їх використати, щоб досягти своїх цілей.
    Тому, щоб не виникало питання про те, навіщо ж тобі так треба роз'єднати українців, як націю (який ще сенс може бути у твоєї писанини?), давай ти почнеш з наших сусідів росіян. От доведи їм, що Росія це тільки слово на мапі, і що вони повинні відмовитися від своєї мови, культури і побиту, щоб злитися в одну націю. А так як, наразі більше всього в світі китайців, а відповідна їх мова сама поширена, то й мовою світу оберемо китайську.
    І коли росіяни, американці (це взагалі якась фігня, а не нація, 200 років існує, а за свій прапор ладні пащу рвать), англійці, французи і інші нації згодяться, от тоді можеш повернутися і нам розповісти, що сенсу в національності немає.
    Благодарю всех за общение
    Бувай.
+ Ответить в теме
Страница 93 из 144

Теги для этой темы