Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1339Благодарности

Результаты опроса: Чи підтримуєте Ви введення в Україні другої державної мови - російської?

Голосовавшие
112. Вы ещё не голосовали в этом опросе
 • Так, підтримую

  29 25.89%
 • Ні, не підтримую

  79 70.54%
 • Не визначився.

  4 3.57%
+ Ответить в теме
Страница 93 из 145
Показано с 921 по 930 из 1448.
 1. #921
  Offline
  Новачок

  Re: Друга державна мова


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  Я знову звертаю вашу увагу на брак логіки в ваших дописах. Національність - об'єктивно існує, навіть якщо ви це заперечуєте.
  А я знову звертаю Вашу увагу на те, що я не відмовляю національності в об'єктивному існувані. Я вже вкотре питаю: У чому сенс національності? Так, національність об'єктивно існує, але у чому її сенс?

  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  Може ви не помітили, але Катерина ІІ, Сталін, Путін, Янукович, Азаров і Табачник просувають в Україні не атеїзм і не мову есперанто, а російську церкву і російську мову. тобто не дослухаються до ваших благань. але вас це чомусь не засмучує.
  Церковь не может быть "русской", "украинской", японской" и т.д. Потому что Церковь НАДнациональна. Церковь может быть поместной, но никак не национальной. Поэтому Ваши слова: "просувають в Україні ... російську церкву...." только показывают Ваше непонимание темы религии и церкви.

  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  пункт два: шановний Xianon, не намагайтесь розідилити український народ і нацькувати "східняків" на "західняків". наш народ єдиний своєю культурою - піснями, Шевченком, Лесею, Лисенком, Івасюком, Чубаєм і тисячами інших - навіть музику гімну нашої країни написав греко-католик з Перемишлянщини Вербицький, а слова - православний з Київщини Чубинський. І нас в одну державу з'єднав не Сталін, а наша воля, яка дала і Хмельниччину, і Коліївщину, і Акт злуки УНР і ЗУНР, і Карпатську Україну, і Холодний Яр, і сучасну державу. такі як ви провокатори робили свою гидку справу в 1988-1991, поширюючи плітки про те, що "западенці хочуть розділити Україну і приєднати захід до Польщі", і намовляли не сіяти хліб (sic!), і казали, що українські націоналісти жидів вішатимуть... як я бачу, ви не порозумнішали.
  Вы действительно думаете что я в силах разделить Украину?
  Я всего лишь констатирую факт уже случившегося разделения.
  И пожалуйста, не приписывайте мне Ваши фантазии.

  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  пункт три: в Україні живе 8 мільйонів етнічних росіян і ще зо 2 мільйони інших меншин. багато неукраїнців серед моїх друзів і знайомих. у своїй більшості це нормальні адекватні люди, які розуміють, що вони живуть в Україні і серед українців, поважають нашу мову і культуру; їхні діти вчаться в українських школах, і вони поводяться як порядні люди. при цьому вони зберігають свою ідентичність. якщо ваша мета - посіяти ворожнечу до них, а серед них - до українців, то ви марно стараєтесь. і запам'ятайте, що за будь-якого, не дай боже, загострення першими постраждають провокатори.
  Опять я Вам про Ивана, а Вы мне про Петра...
  Я всего лишь пытаюсь выяснить у националистов вопрос о смысле национальности, а Вы мне приписываете какую-то подрывную деятельность.
  Меня интересует разумный ответ на вопрос:
  В чём смысл национальности?
  Если Вы не в силах на него ответить, то так и скажите. И не надо обвинять меня в Ваших фантазиях.

 2. #922
  Offline
  Новачок

  Re: Друга державна мова


  Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
  Xianon, я тобі відповідав, та ти читаєш виборочно і мабуть туго доходить.
  Скорее наоборот. Я внимательно разобрал Ваш ответ, но Вы в следующем своём сообщении просто пропустили это. Почему? Не нашлось аргументов?
 3. #923
  Offline
  Пророк

  Re: Друга державна мова


  Ответ Сообщение от Xianon Посмотреть сообщение
  ...
  Меня интересует разумный ответ на вопрос:
  В чём смысл национальности?
  Если Вы не в силах на него ответить, то так и скажите. И не надо обвинять меня в Ваших фантазиях.
  Xianon, вопрос то из разряда детских. На них иногда, действительно, трудно ответить. Но дети вырастают и вопросы уже такие не задают...
 4. #924
  Offline
  Новачок

  Re: Друга державна мова


  Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
  Xianon, я не відповіла, бо Ваше питання абсолютно безглузде. Хочете приклад такого запитання? В чому смисл того, що Ви народилися хлопцем? От в чому??
  І я зараз поясню, чому воно безглузде. Тому що Ви, шановний, дуже сильно заплуталися. І дуже сильно плутаєте два поняття: національності і націоналізму. Було б добре, аби Ви зрозуміли нарешті - це різні речі.
  Радила б Вам почитати яку-небуть літературу і розібратися з визначеннями)
  По Вашему национализм имеет смысл даже несмотря на то, что национальность смысла не имеет?
  И в чём же смысл национализма?

  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  Xianon, вопрос то из разряда детских. На них иногда, действительно, трудно ответить. Но дети вырастают и вопросы уже такие не задают...
  Трудно или невозможно?
  А может быть невозможно просто признать что национальность не имеет смысла?

  Ответ Сообщение от Sir Посмотреть сообщение
  Сенс національності, в моєму розумінні, наступний: якщо не ми, то хто?
  Якщо не українці, то хто збереже українську мову?
  Якщо не в Україні, то де захистять права україномовного населення?
  Вы не путаете вопросы? Я задавал про смысл национальности, а не про то, кто сбережёт украинский язык и защитит права украиноязычного населения.
 5. #925
  Offline
  ри?

  Re: Друга державна мова


  Xianon, я бачу, Вам ліньки, то ось маєте:
  Національність — національна ідентичність, належність особи до певної нації (або іншої етнічної групи (спільності)) яка визначається як відмінними особливостями етнічної групи (мова, звичаї і традиції, культура, фізіологічні риси (належність до певного типу) тощо), яких дотримується особа, так і особистим почуттям належності до етнічної спільності - почуттям національної ідентичності.
  http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%...81%D1%82%D1%8C
  Націоналі́зм — специфічний стан свідомості етносу і соціально-психологічних орієнтацій людей, а також сполучені з ними ідеологія, теорія і соціальна практика.
  http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%...96%D0%B7%D0%BC

  І ще. Я попрошу ще раз: про визначення термінів і сенсів національності/лізму в цій темі більше не писати. Як би Ви там не вважали і не думали, це дійсно тут недоречно і переобтяжує тему.
 6. #926
  Offline
  змія болотяна ОЧКОва

  Re: Друга державна мова


  от хочеться йому, шоб національність не мала змісту. хоча абстрактні поняття часто його поверхневого, начебто, не мають. і запитання справді із розряду риторично-дитячих.
  мені цікаво, шо буде, якшо припустимо, отримуєте Ви свою бажану відповідь "ні", ваші дії? з контексту теми, будете доводить, шо тоді і мова сенсу не має? так навіщо тоді їх дві, усі треба відмінити і хай живе хто з ким хоче. миж всі дєті сім’ї трудовой... космополіти безродні... без адреси з домом і уліцой ... чи як?
  далі шо?
  і яким чином у Вас мже не мати сенсу те, що об’єктивно існує, адже існування національностей Ви визнаєте. Це ж Лесь "Ніщо нізвідки не береться і нікуди не зникає". все, що існує, має сенс. якшо Вам більше нема чим збудувати ланцюга непотрібності, наприклад, якоїсь мови, то клепати його тре з тих речей, які можна відкинути. а у Вас виходить рівняння з усіма відомими. не видумуйте лісапєд!
 7. #927
  Offline
  Новачок

  Re: Друга державна мова


  Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
  Я розумію, що Ваші роздуми не позбавлені сенсу.
  Щиро дякую за Ваше розуміння.

  Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
  Але дуже прошу задуматися про різницю між тими, хто апріорі вважає свою націю виключно надзвичайною (це - шовінізм), і тими, хто прагне зробити свою націю та свою країну краще.
  Да, я понимаю разницу. Но вопроса это не снимает.

  Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
  Можливо, для Вас і любов до Батьківщини не має сенсу, як і нація. А от я переконаний, що тільки людина, що любить Батьківщину, усвідомлює свою національність та поважає її культурні традиції може плідно працювати і сподіватися на краще життя для себе і своїх дітей.
  Когда меня спрашивают про национальность, я отвечаю, что я "землянин" и вся Земля моя Родина. Потому что я родился и вырос на этой Земле. И я не пойму смысла ограничиваться только кусочком территории. В наше время как никогда ясно, что вся Земля - наш общий дом. И заботиться о кусочке Земли всё равно что заботиться только об одном пальце на руке или ноге. Но, на мой взгляд, национализм приводит к разделению людей по национальному признаку, который и смысла-то не имеет, а значит не объединяет общие усилия по уходу за нашим домом, а разъединяет людей, ссорит их между собой и т. д., да ещё и на совершенно бессмысленной основе. Как при этом можно думать про светлое будущее детей? Какое может быть светлое будущее, если люди разделены?

  Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
  Інтернаціоналізм це добре, але ж Ви по-різному відноситеся до сусідів і до членів власної родини? При всій повазі до сторонніх дітей, свої таки рідніші, чи не так?
  Родство и национальность - это, как говорят в Одессе, две большие разницы. К тому же моё личное отношение к окружающим людям строится на личных качествах этих конкретных людей и никак не зависит от их национальности.

  Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
  Я помічаю ще певну закономірність у суперечках на форумі. Опоненти приписують якісь слова, переконання один одному, а потім з ними [власними фантазіями] запекло сперечаються. Може, варто не узагальнювати, навішуючи певні ярлики, а просто дослухатися до конкретних слів конкретних людей?
  Вы правы, такое очень часто случается. Поэтому я всегда стараюсь понять собеседника. И стараюсь как можно яснее выражать собственные мысли, чтобы собеседнику было понятнее, что именно я подразумеваю под своими словами.
 8. #928
  Offline
  Пророк

  Re: Друга державна мова


  Ответ Сообщение от Xianon Посмотреть сообщение
  ...
  Трудно или невозможно?
  А может быть невозможно просто признать что национальность не имеет смысла?
  ...
  Ага, ясно, издалека заходите )... В природе того что не имеет смысла попросту не существует. Ну, так устроен мир.
 9. #929
  Offline
  Новачок

  Re: Друга державна мова


  Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
  І ще. Я попрошу ще раз: про визначення термінів і сенсів національності/лізму в цій темі більше не писати. Як би Ви там не вважали і не думали, це дійсно тут недоречно і переобтяжує тему.
  Ладно. Уговорили. Я Вам уступаю и больше не буду спрашивать ни Вас, ни других форумчан про смысл национальности и национализма. Я уже убедился в том, что никто не может дать вразумительный ответ, но все воспринимают данность национальности аксиоматично и не рассуждая. А если человек не рассуждает, то ожидать от него разумного ответа просто бессмысленно. Ваша фанатичная (без рассуждений) вера в национализм мне понятна. Просто хотел ещё раз в этом убедиться и убедился. А также убедился в том, что националисты, не все конечно, но в большинстве своём, в большей или меньшей степени страдают ксенофобией, хотя и не понимают этого. Так же как не понимают, что национализм - это остановка в развитии, потому что консервация культуры со временем приводит к вырождению.
  Буду надеяться, что конкретные люди, особенно участвовавшие в общении, со временем это поймут.

  Благодарю всех за общение!
 10. #930
  Offline
  part of me

  Re: Друга державна мова


  Xianon, іди і розповідай це на російських форумах, подивишся куди тебе пошлють.
  Відповідь на питання: "В чому сенс національності" - дуже проста, до неї легко дійде будь-яка людина з IQ більше 60.
  Але для самих розумних поясню. Сенс її в тому самому, в чому є сенс сім'ї. Та маячня, яку ти несеш, фактично заявляє, що - сім'я теж не потрібна, бо що це за доісторична, основана на інстинктах фігня? Давайте здавати новонароджених дітей державі і поміщати на час дорослішання в соціальний вакуум, щоб в них не виникало прив'язаності до матері, батька, братів, сестер і інших родичів. Що тоді ми отримаємо? Правильно, людину, якій буде пофіг на всіх крім себе.
  Це так, для вступу.
  Я думаю, ти вже хлопчик дорослий, і чув байку про батька, який перед смертю зібрав своїх синів, і сказав їм принести віника. Він сказав, щоб вони вийняли з віника по прутику і ламали їх. З чим сини легко справилися, а потім він сказав, щоб вони зламали сам віник. Ніхто з синів цього зробити не зміг. Є ще схожа байка про пальці і кулак. Спробуй одним пальцем вдарити в стіну і спробуй кулаком, і відчуй різницю.
  Мораль обох байок така: поки ви разом, вас не ніщо не зламає, а ви зможете звернути гори, а по одному, вас зламають як ті прутики з вінику.
  Якщо ти людина розумна, то тобі вже повинно було дійти, який сенс має існування націй. Це групи людей, які мають щось спільне, і перед обличчям ворогу об'єднуються, щоб вистояти.
  І тепер переходим до твоїх проповідей - це маячня, така ж маячня, як і комунізм, і як будь-які утопії. Всі люди одночасно не відмовляться ні від національностей, ні від своїх мов, це по-перше. Тому якщо, наприклад, всі українці згодяться, що національність не потрібна, вони дуже швидко розчиняться в іншій(их) національностях, і Україна зникне взагалі (а ті люди, які після неї залишаться, і ще кілька поколінь, поки вони повністю не асимілюються, будуть все життя якщо не рабами, то другосортними людьми, для інших націй).
  І саме тому утопії так небезпечні, бо завжди знайдуться люди, які захочуть їх використати, щоб досягти своїх цілей.
  Тому, щоб не виникало питання про те, навіщо ж тобі так треба роз'єднати українців, як націю (який ще сенс може бути у твоєї писанини?), давай ти почнеш з наших сусідів росіян. От доведи їм, що Росія це тільки слово на мапі, і що вони повинні відмовитися від своєї мови, культури і побиту, щоб злитися в одну націю. А так як, наразі більше всього в світі китайців, а відповідна їх мова сама поширена, то й мовою світу оберемо китайську.
  І коли росіяни, американці (це взагалі якась фігня, а не нація, 200 років існує, а за свій прапор ладні пащу рвать), англійці, французи і інші нації згодяться, от тоді можеш повернутися і нам розповісти, що сенсу в національності немає.
  Ответ Сообщение от Xianon Посмотреть сообщение
  Благодарю всех за общение
  Бувай.
+ Ответить в теме
Страница 93 из 145

Теги для этой темы