Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1317Благодарности

Результаты опроса: Чи підтримуєте Ви введення в Україні другої державної мови - російської?

Голосовавшие
112. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, підтримую

29 25.89%
  • Ні, не підтримую

79 70.54%
  • Не визначився.

4 3.57%
+ Ответить в теме
Страница 92 из 143
Показано с 911 по 920 из 1421.
    Зануда

Re: Друга державна мова

Ответ Сообщение от Xianon Посмотреть сообщение
    Вы уверены в слове "Більшість"? Если бы это была правда, то у меня было бы меньше опасений за будущее Украины. Но куда девать факты о растущем фашизме во Львове, например?
    Я щиро радив би Вам формувати своє відношення не на підставі сумнівних джерел, а самому проїхатися західною Україною. Тоді Вам стане зрозуміло, куди і які факти "дєвать".
    Я розумію, що Ваші роздуми не позбавлені сенсу. Але дуже прошу задуматися про різницю між тими, хто апріорі вважає свою націю виключно надзвичайною (це - шовінізм), і тими, хто прагне зробити свою націю та свою країну краще.
    Можливо, для Вас і любов до Батьківщини не має сенсу, як і нація. А от я переконаний, що тільки людина, що любить Батьківщину, усвідомлює свою національність та поважає її культурні традиції може плідно працювати і сподіватися на краще життя для себе і своїх дітей.
    Інтернаціоналізм це добре, але ж Ви по-різному відноситеся до сусідів і до членів власної родини? При всій повазі до сторонніх дітей, свої таки рідніші, чи не так?
    Я помічаю ще певну закономірність у суперечках на форумі. Опоненти приписують якісь слова, переконання один одному, а потім з ними [власними фантазіями] запекло сперечаються. Може, варто не узагальнювати, навішуючи певні ярлики, а просто дослухатися до конкретних слів конкретних людей?

Sir
    Новачок

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Языки Индии
    Куди поділася мова Бо?

P.S.: Уважаемые форумчане, очень прошу, прежде чем комментировать мои высказывания сначала ответьте на вопрос:

В чём смысл национальности?
    Сенс національності, в моєму розумінні, наступний: якщо не ми, то хто?
    Якщо не українці, то хто збереже українську мову?
    Якщо не в Україні, то де захистять права україномовного населення?

Всё очень просто - весь юго-восток Украины считает своим родным русский язык, поэтому Москве, наоборот, НЕ должно быть одинаково.
    Ти впевнений у слові "весь"?
    Пророк

Допис від Xianon
    Всё очень просто - весь юго-восток Украины считает своим родным русский язык, поэтому Москве, наоборот, НЕ должно быть одинаково.
    ой я пропустив. не кажучи вже про виссаний з пальця причинно-наслідковий зв'язок - ви продовжуєте поширювати якусь маячню. де ваше джерело? проведене ПР смс-голосування, як минулого разу?
    є дані всеукраїнського перепису - http://www.ukrcensus.gov.ua/regions
    У Дніпропетровській області ... Українську мову вважали рідною 67% населення області, російську мову визначили як рідну 32% населення.

У Запорізькій області... українську мову вважали рідною 50,2 % населення області, що на 0,9 відсоткового пункта більше, ніж за даними перепису 1989 року. Російську мову визначили як рідну 48,2 % населення, у порівнянні з минулим переписом цей показник знизився на 0,6 відсоткового пункта.

У Херсонській області...українську мову вважали рідною 73,2% населення області, що на 5,5 відсоткового пункта більше, ніж за даними перепису 1989 року. Російську мову визначили, як рідну, 24,9% населення, у порівнянні з минулим переписом населення цей показник зменшився на 5,5 відсоткового пункта.

У Харківській області... українську мову вважали рідною 53,8% населення області, що на 3,3 відсоткового пункта більше, ніж за даними перепису 1989 року. Російську мову визначили як рідну 44,3% населення, у порівнянні з минулим переписом населення цей показник зменшився на 3,8 відсоткового пункта.
    чорт забирай, ну чому ви такі брехливі???
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    П.С. Висновок:
    Чи підтримуєте Ви введення в Україні другої державної мови - російської?
    Так, підтримую - 19 чоловік
    Ні, не підтримую - 62 чоловік
    Не визначився - 3 чоловіка.
    Більшість за українську, і слава Богу.
    Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    опитування показує, що на Полтавафорумі "западенці", як ви їх називаєте, у значній більшості, а українофоби - у меншості
    Та, Полтавафорум и за Юлю в большинстве был, то есть это не показатель

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    є дані всеукраїнського перепису - http://www.ukrcensus.gov.ua/regions
    а Донецкую область-то не привели...
    Мовний склад населення Донецької області, за даними Всеукраїнського перепису населення, характеризується таким чином. Українську мову вважали рідною 24,1% населення Донецької області, що на 6,5 відсоткового пункта менше, ніж за даними перепису 1989 року. Російську мову визначили як рідну 74,9. У порівнянні з минулим переписом населення цей показник збільшився на 7,2 відсоткового пункта.
    Прикольно так, никто из ярых националистов уже страничек 10 не может объяснить, в чем же смысл национализма. Некоторые что-то изворотливо лепечут, некоторые тупо говорят - вам этого не понять!!! Хотя видно, что и сами не понимают...
    Пророк

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    Та, Полтавафорум и за Юлю в большинстве был, то есть это не показатель
    так вона і перемогла на Полтавщині. Ви не знали?
    Полтавська Тимошенко Ю.В. 54.20 816 534 100.00
    (сайт цвк, http://www.cvk.gov.ua/pls/vp2010/WP0011)
    а Донецкую область-то не привели...
    а що, хіба ситуація в Донецькій області підтверджує сказане вашим колегою?
    Xianon:весь юго-восток Украины считает своим родным русский язык
    Дані всеукраїнського перепису:Українську мову вважали рідною 24,1% населення Донецької області
    не бачите відмінності? я бачу.
    Прикольно так, никто из ярых националистов уже страничек 10 не может объяснить, в чем же смысл национализма. Некоторые что-то изворотливо лепечут, некоторые тупо говорят - вам этого не понять!!! Хотя видно, что и сами не понимают...
    якщо ви чогось не бачите, це ще не значить, що воно не існує. відсилаю вас до форуму за 20.09.2008 (http://www.poltavaforum.com/politika...ml#post64224):
    Nationalism 1 strong devotion to one's own nation; patriotic feelings, efforts, principles. 2 movement for political (economic, etc.) independence (in a country controlled by another).
    в перекладі:
    Націоналізм 1 сильна відданість своїй країні; патріотичні почуття, дії, принципи. 2 рух за політичну (економічну тощо) незалежність (в країні, контрольованій іншою країною)
    Джерело: Oxford advanced learner's dictionary of current English, Oxford University Press, 1978.
    нецікаво з вами, опоненти...
    Пророк

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    ...
    Смысл национализма? Или как спрашивал Xianon: "Я просил ответить на вопрос: В чём смысл национальности?" ? Что именно неясно?
    Зануда

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Смысл национализма? Или как спрашивал Xianon: "Я просил ответить на вопрос: В чём смысл национальности?" ? Что именно неясно?
    От і я про те - спочатку сформулюйте питання коректно.
    Новачок

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Xianon, я все розумію, але визначайте свої терміни, приналежності до національності і зв'язок національної ідеї з вірою у відповідній темі - якщо мені не зраджує пам'ять, вона є.
    Бо людині, яка зацікавиться темою двомовності, буде дуже важко продратися крізь хащі відгалуджень національного питання, які тут пустили свої пагони і більш того - цвітуть буйним цвітом.
    Я же объяснил, что тема национальности имеет прямое отношение к вопросу двуязычия. Поэтому не могу считать поднятый вопрос оффтопиком.
    Кстати, я просил всех пишущих комментарии к моим сообщениям ответить на вопрос о смысле национальности. Почему Вы не ответили? Вы тоже не знаете ответа и исповедуете национализм как религию?

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Почему не большинство? Как раз большинство жителей Украины и против 2го гос языка.
    Просто логика: большинство форумчан не то же самое что и большинство в Украине. И не более того.
    part of me
    Xianon, я тобі відповідав, та ти читаєш виборочно і мабуть туго доходить.

Просто логика: большинство форумчан не то же самое что и большинство в Украине. И не более того.
    Рахуй це як статистичну вибірку, дуже схоже, до речі, на стан речей в Україні.
    ри?

Xianon, я не відповіла, бо Ваше питання абсолютно безглузде. Хочете приклад такого запитання? В чому смисл того, що Ви народилися хлопцем? От в чому??
    І я зараз поясню, чому воно безглузде. Тому що Ви, шановний, дуже сильно заплуталися. І дуже сильно плутаєте два поняття: національності і націоналізму. Було б добре, аби Ви зрозуміли нарешті - це різні речі.
    Радила б Вам почитати яку-небуть літературу і розібратися з визначеннями)

Вы тоже не знаете ответа и исповедуете национализм как религию?
    Виглядає якось по-дитячому :) Ніби Ви - Бог і знаєте на все відповіді))))
+ Ответить в теме
Страница 92 из 143

Теги для этой темы