Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1317Благодарности

Результаты опроса: Чи підтримуєте Ви введення в Україні другої державної мови - російської?

Голосовавшие
112. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, підтримую

29 25.89%
  • Ні, не підтримую

79 70.54%
  • Не визначився.

4 3.57%
+ Ответить в теме
Страница 87 из 143
Показано с 861 по 870 из 1421.
    Пророк

Re: Друга державна мова

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Помітьте не всі, а саме українці. Якщо ви вважаєте себе росіянином, то вибачайте.
    Да нет, Украинцам (с большой) это неважно, украинские националисты хотят, чтобы все говорили на украинском.

Офтоп:
    спілкуюся на одній з милозвучніших мов світу
    я может и хреново знаю украинский, как сказала нервова, но правильно было бы "спілкуюся однією з..." и тд, или я не прав?
    В этом и проблема - учим то, сами не знаем что...

Инвалид умственного труда

Аргументи скінчилися, тепер будемо переходити на сарказм?
    А правда я могу считать себя украинцем если меня зовут Руслан? Меня крестили даж другим именем...
    Пророк

Ось ще один приклад вашої "незангажованості", ви підхопили витівку однієї пані і тепер носитесь з нею як з прапором.
    самая горячая тема..
    горячей неё токо:
    ЗАЯВА
    Центрального проводу ВО „Тризуб” ім. С.Бандери з приводу голосування в так званому Європарламенті..
    хотите?
    Пророк

Ответ Сообщение от МедведьЗлой Посмотреть сообщение
    хотите?
    жгите
    part of me

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    В этом и проблема - учим то, сами не знаем что...
    Sir_2006, знаєм-знаєм. Купіть правопис і вчіть. В мене трійка була з обох мов, тому так, не можу користуватися на повну. Вибачте, але ніколи не було тяги до вивчення гуманітарних наук, кажуть математичний склад розуму.
    я может и хреново знаю украинский, как сказала нервова, но правильно было бы "спілкуюся однією з..."
    Вірно, дякую, що поправили.
    Пророк

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    А правда я могу считать себя украинцем если меня зовут Руслан? Меня крестили даж другим именем...
    дружище,..я плакал...
    точно крестили?,..а не какую другую процедуру?....
    part of me

МедведьЗлой, вас взагалі тільки цей розділ цікавить. Тому я не дивуюсь вашим "гарячим" темам.
    Пророк

жгите
    по просьбам трудящихся...:
    ЗАЯВА
    Центрального проводу ВО „Тризуб” ім. С.Бандери з приводу голосування в так званому Європарламенті
    Внаслідок проведених в Україні президентських виборів, режим внутрішньої окупації, шляхом обману, політичної облуди та фальсифікацій, закріпив владу кримінально-олігархічних антиукраїнських кланів на чолі з Януковичем.
    Звертає на себе увагу той факт, що результати цих „чесних і справедливих” виборів без вибору отримали повну й беззастережну підтримку різного роду європейських та заокеанських ліберастів-інтеграстів, промосковських „об’єдінітєлєй та собіратєлєй” і їхніх холуїв-лизоблюдів.
    Окрім цього, послідовники Ротшильда та Рокфеллера із так званого Європарламенту сподіваються на скасування рішення про присвоєння Степану Бандері звання Героя України.
    У зв’язку з цим, ВО „Тризуб” імені Степана Бандери заявляє:
    Провідник Степан Бандера – є Символом Української Нації, вірним сином своєї землі. Його героїчне життя, боротьба до останнього подиху – є прикладом і життєвим дороговказом для кожного українця. Тому, для українського народу немає ніякого значення істеричний вереск як європейських, так і азійських українофобів. Собаки брешуть, а караван іде…
    Бандерівський „Тризуб” звертається до всіх українців як в Україні, так і в світі: настав час згуртуватися для відсічі світовому злу! Творіть і зміцнюйте українські громади, гартуйте свій дух і тіло, готуйте молодь до активного спротиву і перемог! Протиставляйтеся злу всіма доступними методами і засобами! Національно-визвольна боротьба не завершена – вона триває! Пам’ятайте – Україна потребує Вас, Вашу силу і відвагу, Вашу витривалість у вірі й самопожертву!

Ніхто крім нас не захистить нашої рідної землі!

Якщо не я – то хто? Якщо не тепер – то коли? Якщо потрібно – то можливо!

Слава Національній революції! Слава Україні!

26.02.2010р.Б.
    Головний командир ВО „Тризуб” ім.. С.Бандери
    полковник Дмитро Ярош

п.с.блиииин,теперь знаю откуда тут по форуму кое-какие цитаты гуляют:)
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от МедведьЗлой Посмотреть сообщение
    дружище,..я плакал...
    точно крестили?,..а не какую другую процедуру?....
    Попа привозили вечером шоб соседи не видели.... махровая совдепия тогда была....
    Ниче не отрезали точно....
    я бы запомнил...
    да и в наличии все есть

Ребят а чем Вам не нравится русский язык?
    Мне украинский нравится...
    Пророк

МедведьЗлой, вас взагалі тільки цей розділ цікавить. Тому я не дивуюсь вашим "гарячим" темам.
    Да полноте вам!

Это же "Hitler returns"!
+ Ответить в теме
Страница 87 из 143

Теги для этой темы