Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1317Благодарности

Результаты опроса: Чи підтримуєте Ви введення в Україні другої державної мови - російської?

Голосовавшие
112. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, підтримую

29 25.89%
  • Ні, не підтримую

79 70.54%
  • Не визначився.

4 3.57%
+ Ответить в теме
Страница 83 из 143
Показано с 821 по 830 из 1421.
    Новачок

Re: Друга державна мова

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    Типа сострил? На русском он говорит
    В каждой шутке есть доля шутки
    Например, сначала Русь полонизировали (взяли в полон, т.е. в плен), изменили разговорный язык населения (полонизировали речь, наполнив её полонизмами - польскими словами, например, канвалії (пол. и укр.) - ландыши (рус.)), потом назвали территорию Украиной, а людей - украинцами. Так вот с таким же успехом киевлянин может сказать, что его национальность - киевская. По принципу - название территории -> название нации.

Xianon, прочитайте источник и меняйте назад свою цитату
    Спасибо за подсказку - уже исправил.

Пророк

Типа сострил? На русском он говорит

Офтоп:
    это типа если бы Викториус назвал украинский "свинячим"
    хлопці, частіше дивіться на свою політичну силу - як у здеркало:
    "Від українізації вас врятує Добкін
    яка це була мова?...
    Новачок

В першу чергу мене дивує використання виразу "російська мова", тому що у цьому виразі змішуються два поняття: назва мови і назва держави. Держава називається "Росія", але мова "руська". Мабуть не всім відомо що "Росія" це та сама "Русь" тільки грецькою. А мова залишилася "руською". Тому надалі замість висліва "російська мова" я буду використовувати вислів "руська мова".
    По-друге, особисто мене всі балачкі про мови та національність, особливо коли це доводить до бійки між опонентами, навіть словесної, не кажучі про фізичне використання зброї, тільки обурюють. Мені це нагадує "Пригоди Гуллівера":
    "...виявляється, що в Ліліпутії є дві ворогуючі партії, відомі під назвами Тремексенів і Слемексенів, які відрізняються одна від одної тим, що прибічники однієї з них "дуже полюбляють низькі підбори, а іншої — високі. Причому останні стверджують, що саме високі підбори більше за все відповідають давньому державному устрою Ліліпутії. І на цьому ґрунті між ними відбуваються «найжорстокіші сварки». Проте імператор наказав, що в державних установах слід носити лише низькі підбори. Ще більш «важливі» обставини викликали жорстоку війну, що ведуть між собою дві великі імперії — Ліліпутія і Блефуску: з якого ж таки боку треба розбивати яйця — з тупого кінця чи, навпаки, з гострого?"
    Навіщо штучно шукати причину протистояння? Невже ми не розуміємо, що найбільш цінується у будь-якої людини не її національність і мова, а її становлення до оточуючих її людей. Яка різниця якою мовою спілкуватися, яку одежу одягати, яке взуття носити? Перш за все треба бути Людиною з великої літери! А злодій національності не має, тобто людина будь-якої національності може бути злодієм. Так навіщо штучно робити людину злодієм тільки за те, що вона іншої національності? Національність - це соціальна ознака людина, така сама як колір волосся, зріст або вага є ознаками фізичними. Ніяка людина не обирає власно рідну мову, як не обирає батьків, стать, габітус тощо. Зрозуміло, що мову можна змінити, як і стать (наприклад). Але це повиння вирішувати кожна людина сама для себе. Без сторонього втручання та примушення. Як би вам сподобалося, якщо Янукович пообіцяв зробити всіх людей чоловіками, а Тимошенко пообіцяла всіх зробити жінками? І тоді, наприклад, якщо президентом України стане Тимошенко, вона скаже: "Всі чоловіки робіть операцію зміни статі, або геть з України!" Жінкам може це сподобалося б. Деяки чоловіки може були б не проти. Але що робити тим, хто бажає залишитись чоловіком і при цьому залишитись жити там, де він родився й виріс? На цьому прикладі можна побачити, що причиною протистояння між чоловіками й жінками буде лише безглузде гасло президента.
    Так і в протистоянні між двома мовами в Україні - причиною є національна ідея відірвана від справжнього життя.
    Яким же є справжнє життя? А таким: "Українською мовою в Україні розмовляють лише 20% населення – «Переважна більшість населення вибирає російську мову – в Україні це 83%», – цитують соціологи (О. Кравець та інші) дані Інституту Ґеллапа (Gallup, Inc) за серпень минулого року. (Група дослідників-соціологів цього американського інституту вивчала вживання російської мови в країнах колишнього СРСР).
    Майже три роки тому вперше в Україні було проведено незвичайне дослідження щодо вживання і статусу російської мови в Україні – за допомогою SMS-голосувань. Тривало воно з січня по березень 2006 року, проводилось Партією регіонів, проголосували 314 тисяч 629 учасників. Із них, згідно з інформацією організаторів, 81,55% виступають за надання російській мові в Україні статусу другої державної, 18,45% проголосували проти.
    "
    Тобто що я бачу? Що україномовна частина населення України є меньшою частиною, але заради національної ідеї змушує владу держави провести українізацію руськомовного населення, тільки тому, що вони проживають на території держави, не зважаючи на те, що руськомовного населення значно більше, а також не звертаючи уваги й на те, що формування території держави завершилося тільки років 65 тому.
    На мій погляд - це загарбництво методами холодної війни!
    У фільмі "Аватар" головний герой висловився так: "Якщо у когось є те, що тобі потрібно - оголошуєш його ворогом, а потім спокійно пограбуєш". В нашому випадку - це територія. З цього приводу напам'ятаю, що "Російська Імперія" оголошена ворогом. Висновки робіть самойстійно.

А для найбільш національно-свідомих в мене є такі питання: Що саме ви вважаєте найціннішим у нашому земному житті? Якщо національність, то яку саме (якщо ви прихильні до нацизму)? А якщо не прихильні до нацизму, то що саме дає людині національність? Чи можна заради національної ідеї стратити частину населення будь-якої країни (в нашому випадку - України)? Якщо національна ідея важливіше життя будь-якої людини, то навіщо така ідея? Бо живуть не ідеї, а люди. А якщо життя людини все ж таки важливіше національної ідеї, то може краще замислится над тим, що треба зробити для вирішування питань реального життя реальних людей замість проштовхування відірванних від реального життя ідей під гаслом: "Це повинно бути тому, що це повинно бути!"? Яка користь від ідеї, якщо від неї страждатимуть деякі люди? Яка користь від національної ідеї, крім самопишання - "Я - українець, росіянин, француз, японець тощо! (необхідне підкреслити)"?
    І питання вищого рівня: Як співвідносяться національність та христіянство (або інша віра)? Не приходила думка, що чим більше людина є віруючою, тим менше вона замислюється над національністю, і навпаки, чим більше людина національносвідома, тим менше вона є віруючою? Якщо на вашу думку Церква повинна бути національною, то може й Бог повинен бути національним? А якщо Бог національний, і в кожній націїї свій Бог (тобто Богів багато), то який же Він після цього Бог? А якщо Бог-Творець Світу один, то яке значення для Нього має національність якщо Він "...хоче, щоб усі люди спаслися і прийшли до пізнання правди "(1 Тим. 2:4)?

І останнє: Може фіксування історичної двомовністі в Україні на державному рівні - це адекватне реальним умовам рішення національного питання?

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    хлопці, частіше дивіться на свою політичну силу - як у здеркало:
    "Від українізації вас врятує Добкін
    яка це була мова?...
    Благодарю за интересный ролик.
    К сожалению, это та самая что ни на есть реальность.
    Но! Использование нецензурщины - это проблема не русскоязычного населения, а вообще постсоветского населения.
    Работаю в сфере образования, естественно на украинском языке, но этой самой нецензурщины, хоть и не в таком масштабе, там тоже хватает. Только выговаривают её с соответствующим украинским акцентом. Это проблема культуры всего населения, а не только русскоязычного. Кстати, в Латвии изучение нецензурщины внесли в учебники.
    http://www.mixnews.lv/ru/kaleidoscop...2010-01-29/710
    Как расценивать этот ужас?
    Пророк

Xianon, це ви самі напиcали? у тексті багато внутрішніх суперечностей.
    Ответ Сообщение от Xianon Посмотреть сообщение
    В першу чергу мене дивує використання виразу "російська мова", тому що ...
    до кого ця претензія?
    По-друге, особисто мене всі балачкі про мови та національність ... тільки обурюють.
    так нащо ви їх ведете?
    Яка різниця якою мовою спілкуватися, яку одежу одягати, яке взуття носити?
    ну як вам нема різниці, то про що ми сперечаємось? лишається тільки потиснути вам руку і відпустити з миром.
    Так навіщо штучно робити людину злодієм тільки за те, що вона іншої національності?
    я вас умоляю...що за візії у вас?
    Як би вам сподобалося, якщо Янукович пообіцяв зробити всіх людей чоловіками, а Тимошенко пообіцяла всіх зробити жінками? І тоді, наприклад, якщо президентом України стане Тимошенко, вона скаже: "Всі чоловіки робіть операцію зміни статі, або геть з України!" Жінкам може це сподобалося б. Деяки чоловіки може були б не проти.
    мені це важко коментувати. Фройд би плакав (с)
    Майже три роки тому вперше в Україні було проведено незвичайне дослідження щодо вживання і статусу російської мови в Україні – за допомогою SMS-голосувань. Тривало воно з січня по березень 2006 року, проводилось Партією регіонів, проголосували 314 тисяч 629 учасників. Із них, згідно з інформацією організаторів, ...
    яке глибоко наукове і, головне, неупереджене дослідження!
    взяти дані перепису населення не прийшло на думку?
    напам'ятаю, що "Російська Імперія" оголошена ворогом.
    Може ви вважаєте, що імперія - це добро; на мою думку, кожна імерія - зло. Проте, хотілося б докладніше - хто її оголосив, як саме, і чому всі інші мають до цього прислухатись, а тo виглядає як посилання на постанову пленума ЦК КПРС.
    Чи можна заради національної ідеї стратити частину населення будь-якої країни (в нашому випадку - України)?
    ну, у нас в Україні тут була сила, яка страчувала. На околиці Полтави є урочище Триби, там, здається, поховано щось близько 15 000 закатованих НКВС полтавців.
    але яке непомітне переведення стрілок!
    Яка користь від національної ідеї, крім самопишання - "Я - українець, росіянин, француз, японець тощо! (необхідне підкреслити)"?
    от що мені подобається, так це намагання прикласти цю тезу саме до українців, залишивши фрацузів та японцівза дужками. про росіян уже не згадую.
    І питання вищого рівня: ... Якщо на вашу думку Церква повинна бути національною, то може й Бог повинен бути національним? А якщо Бог національний, і в кожній націїї свій Бог (тобто Богів багато), то який же Він після цього Бог? ....
    так влаштована Православна церква: в кожній православній країні - своя (Константинопольська (Вселенська), Олександрійська, Антіохійська, Єрусалимська, Російська, Сербська, Румунська, Болгарська, Грузинська, Кіпрська, Елладська, Польська, Албанська, Чехословацька). Якщо це вам не подобається, то можете домагатись ліквідації автокефалії православних церков. Раджу почати з Російської.
    Або переходьте до лав адвентистів, у них такого нема.
    Або лишайтесь атеїстом і не морочте голову. всі дорогі вам відкриті!

мій висновок: боян.

PS Відео Добкіна (на мій хлопський розсуд) ілюструє мораль і культуру тієї політичної сили, яка пхається до влади під прапором двомовності.
    Я його тут поставив для наочності. Щоб коли в дупу встромліють паяльник, не виникало здивування, що ці люді кажуть на "кохфе" - "воно". Не маю на увазі персонально Добкіна. Але у того чувака, що йому краватку поправляє, ходка на зону є.
    Новачок

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Xianon, це ви самі напиcали? у тексті багато внутрішніх суперечностей..
    Скопировал с другого форума где обсуждалась такая же тема

до кого ця претензія?

Претензия к тем, кто называет русский язык названием государства Россия - российский, забывая, может даже специально, что сами русские люди называют свой язык русским, а не российским.

так нащо ви їх ведете?

Чтобы всё же попробовать объяснить людям, в них участвующих, что нужно думать не столько о языке и национальности, сколько о других, более насущных проблемах. Зачем отделяться друг от друга по национальному признаку если учёными доказано, что все люди произошли от одной женщины, которую назвали "митохондриальная Ева", а значит мы ВСЕ - братья и сестры в разных поколениях. Так зачем же нам выдумывать причины для разделения?

ну як вам нема різниці, то про що ми сперечаємось? лишається тільки потиснути вам руку і відпустити з миром.

Мы спорим о том, какое решение будет правильным по отношению к языкам на Украине. Вы, если я правильно понял, желаете видеть государственным только украинский. Это идеология оторванная от реальной жизни. Вот я и спрашиваю: зачем искусственно поднимать вопрос, когда совершенно ясно, что ситуация на Украине уникальная, а значит надо подходить к решению вопроса исходя не из идеологии, а из текущей обстановки. Лично мне всё равно как этот вопрос решится - как-нибудь да решится без моего участия. А зависит это в первую очередь от власти, а не от народа и уж не от меня тем более. Тогда зачем простые люди ссорятся между собой из-за того, на что они повлиять не могут? Точнее могут, но очень косвенно. Ссорятся по причине национальной идеологии. Откажитесь от идеологии ради мира и давайте просто дружно жить!

я вас умоляю...що за візії у вас?

Простите, не знаю этого слова...

мені це важко коментувати. Фройд би плакав (с)

А всё же надо было бы. Этот пример - гипербола действия идеологии в отрыве от реальной жизни. Специально показан абсурд такой идеологии смены пола, чтобы на этом примере понять также абсурдность национальной идеологии.

яке глибоко наукове і, головне, неупереджене дослідження!
    взяти дані перепису населення не прийшло на думку?

Это затевал и делал не я, так что претензии не ко мне.

Може ви вважаєте, що імперія - це добро; на мою думку, кожна імерія - зло. Проте, хотілося б докладніше - хто її оголосив, як саме, і чому всі інші мають до цього прислухатись, а тo виглядає як посилання на постанову пленума ЦК КПРС.

Так я специально взял выражение в кавычки. Во-первых это не моё выражение, а во-вторых может когда-то Россия и была империей, но сейчас я в этом глубоко сомневаюсь. В третьих, Россия объявлена врагом негласно - действиями, политикой, пропагандой. Кто же велегласно объявляет о холодной войне?

ну, у нас в Україні тут була сила, яка страчувала. На околиці Полтави є урочище Триби, там, здається, поховано щось близько 15 000 закатованих НКВС полтавців.
    але яке непомітне переведення стрілок!

А про слова Романа Шухевича о том, что ради чистоты нации можно уничтожить половину населения Украины Вы помните?

от що мені подобається, так це намагання прикласти цю тезу саме до українців, залишивши фрацузів та японцівза дужками. про росіян уже не згадую.

А Вам не кажется, что перечисление некоторых национальностей было сделано для того, чтобы показать отсутствие смысла ЛЮБОЙ национальности? Вы же так на вопрос и не ответили: Какая польза человеку от национальной идеи? А какой нации - это совершенно неважно. Так в чём польза национальности?

так влаштована Православна церква: в кожній православній країні - своя (Константинопольська (Вселенська), Олександрійська, Антіохійська, Єрусалимська, Російська, Сербська, Румунська, Болгарська, Грузинська, Кіпрська, Елладська, Польська, Албанська, Чехословацька). Якщо це вам не подобається, то можете домагатись ліквідації автокефалії православних церков. Раджу почати з Російської.
    Або переходьте до лав адвентистів, у них такого нема.
    Або лишайтесь атеїстом і не морочте голову. всі дорогі вам відкриті!

Вы не поняли смысл вопроса. А вопрос был таков: Что важнее и ценнее - национальность или Бог?
    Однажды я услышал такую фразу: "Сначала Украина, а потом Бог!" И тогда задумался над тем, что первично, а что вторично. Если Бог всего лишь фантазия людей, то конечно же каждая нация может выдумать своего национального бога и сделать самим себе национальную церковь. Но если Бог-Творец реально существует, то какое значение имеет национальность для Него?
    А поднимаю я этот вопрос именно потому, что практически никто не связывает веру и национальность, хотя на самом деле взаимосвязь есть. И если с атеистами всё понятно в этом вопросе - надо же им хоть что-то поставить на вершину своей системы ценностей, то не все верующие понимают эту взаимосвязь. Хотя совершенно ясно, что для верующего человека вершину его системы ценностей должен занимать Бог. Но тогда возникает проблема - люди, называющие себя верующими, не понимают, что Церковь - установление Божие и человек не может переделывать Церковь по своему усмотрению, по потребностям какого-либо народа, какой-либо национальности. Как будто Церковь просто атрибут национальной культуры, как национальная одежда или национальная кухня.
    Поэтому и делается такой вывод - человек тем сильнее ценит национальную идею, чем меньше у него веры в Бога. Дальше рассуждая приходим к выводу, что национальная идея на Украине ведёт к унии, не зная о том, что это раскол и ересь. Вот и получается, что так как движение националистов ведётся в сторону унии и окатоличивания Украины (не сразу, конечно, пройдут года... но всё же), то вопрос о государственном языке и национализации населения Украины вплотную касается религиозной сферы. Проблема в том, что хоть государство и отделило себя от Церкви, всё же оно вмешивается в церковные дела, чего совсем-совсем не должно делать. Церковь - наднациональна и вопрос о национальности Церкви не имеет смысла. То, что Вы перечислили - это Поместные Церкви, а не национальные. И на Украине тоже есть Поместная Церковь - это Украинская Православная Церковь. И называется она так не потому, что она национальная, а потому что находится в местности, которая (местность) называется украинской.

Вы всё-таки не ответили на самые важные вопросы:
    1. Национальная идея, хотя сама по себе и правильная (в идеале), всё же оторвана от реальной обстановки в стране. Так? Нет? И почему?
    2. Украинизация русскоязычного населения - это захват территории методами холодной войны. Так? Нет? И почему?
    3. Може фіксування історичної двомовністі в Україні на державному рівні - це адекватне реальним умовам рішення національного питання?
    Пророк

Спробую відповісти.
    1. Национальная идея, хотя сама по себе и правильная (в идеале), всё же оторвана от реальной обстановки в стране. Так? Нет? И почему?
    Мені важко відповісти, не знаючи, що ви вкладаєте в поняття "національна ідея", але я виходжу із загальноприйнятого розуміння політичної нації. у світі нація = державі (пор. United Nations). Держави створювались націями, з їх мовами і культурами. Україна в цьому сенсі не виняток. А хто там що від кого відірвав, мені важко сказати, бо я ще не бачив системих зусиль з державного будівництва. Але деякі кроки - нормальне викладання національної історії, запровадження зовнішнього тестування, дубляж фільмів - правильні і корисні.
    2. Украинизация русскоязычного населения - это захват территории методами холодной войны. Так? Нет? И почему?
    питання видається мені абсурдним. Хто і чию територію захопив? українці? захопили Харківську область? може, Запорізьку? це не українська земля, там не українці живуть? (ті, кого не депортували, як запорізьких козаків, і не виморили голодом).
    Мій батько був свідком переведення українських шкіл на російську мову в Донецьку в 1950-ті роки. Тоді на батьківських зборах батькам розповідали, що якщо ви хочете, щоб ваші діти вчилися і працювали, вони повинні все вчити російською, а ви, батьки, маєте з ними розмовляти російською навіть вдома, бо інакше ваші діти говоритимуть неправильно. Оце було захоплення території - української, Москвою. А якщо зараз в Донбасі потроху відкривать все-таки українські школи, то це лише повернення крихти історичної справедливості.
    В Криму 7 українських шкіл при 25% українського населення. це нормально, по-вашому?
    3. Може фіксування історичної двомовністі в Україні на державному рівні - це адекватне реальним умовам рішення національного питання?
    фіксування - це згода і продовження русифікації. реального засилля російської мови в пресі, ТБ, книговидавництві. сподіваюсь, ви не станете цього заперечувати. Чи адекватна це політика? дивлячись які задачи перед собої ставити. В очах Затуліна, Маркова і інших великих "друзів" України - так, бо вона веде до зникнення українського етносу. В моїх очах - це антиукраїнська політика, якій не місце на наших теренах. з тих самих причин.
    Я не відокремлюю Україну від світових і європейських процесів. Український народ розвивається за тими ж законами, що сербський, чеський, румунський, фінський тощо. у нас проходять ті самі процеси державотворення (nation-building), тільки іноді з запізненням на десятки років. Але саме цы процеси приносли результат - освічене населення, повноцынна культура (в Чехії, Польщі, Греції, Ізраїлі, Фінляндії, Сербії, Болгарії, яке на захотіла болгаро-турецької двомовності, і таке інше). Так буде і в Україні.

ну і два слова про Вашу аргументацію. ви пишете, що хочете
    "объяснить людям, в них участвующих, что нужно думать не столько о языке и национальности, сколько о других, более насущных проблемах"
    . Я зовсім не вважаю мову головною проблемою в Україні. Але я не вірю в Вашу щирість - бо Ви звертаєтесь саме до нас, українців, щоб ми сиділи тихо і на подавали голосу. Якби ви були щирі, Ви би звернулись до місцевих українофобів з тими самими словами - хлопці і дівчата, яка вам різниця, якою мовою, "откажитесь от идеологии ради мира и давайте просто дружно жить". ви цього не робите, тому я вам не вірю.

Однажды я услышал такую фразу: "Сначала Украина, а потом Бог!"
    Я вам навіть можу підказати цитату: "Я так її люблю, мою Україну убогу, що прокляну самого бога, за нею душу погублю!" Це Тарас Шевченко сказав. Не то щоби я підписався, але це сильні слова. У вас, звичайно, може бути інша думка..
    Дальше рассуждая приходим к выводу, что национальная идея на Украине ведёт к унии, не зная о том, что это раскол и ересь. Вот и получается, что так как движение националистов ведётся в сторону унии и окатоличивания Украины
    Ну це ваші особисті міркування. Мені вони здаються мракобісними. Для мене слова "католик" чи "греко-католик" (в вашій редакції - "уніат") не є лайливими. І "єретиками", до речі, були Ян Гус, і Галілей. І Льва Толстого від церкви відлучили. Ви не з тих, що ходять за попами московського патріархату і співають "Боже царя храни"?
    Проблема в том, что хоть государство и отделило себя от Церкви, всё же оно вмешивается в церковные дела, чего совсем-совсем не должно делать.
    ну так скажить йому про це. Якого рожна Путін прислав до нас Кирила, а Янукович удає із себе помазаника божого? ви переплутали цільову авдиторію.
    Во-первых это не моё выражение ... Это затевал и делал не я, так что претензии не ко мне.
    а до кого ж? ви запостили тут Регіоновську агітку, от я вас і питаю.
    В третьих, Россия объявлена врагом негласно - действиями, политикой, пропагандой.
    жидомасонська змова? шпигунів російських місяць тому хто, Ющенко направив? на Тузлу хто ліз, не Росія? все їм невістка винувата...
    ...що за візії у вас?
    Простите, не знаю этого слова...
    слово нескладне. якщо не знаєте, не соромно подивитись і в словник.

ну і нарешті:
    А про слова Романа Шухевича о том, что ради чистоты нации можно уничтожить половину населения Украины Вы помните?
    мені не так багато років, і я не належу до оточення Шухевича. не помлю.
    зато я вивчав ленінський спадок. осьо, наприклад:
    "...Именно теперь и только теперь, когда в голодных местностях едят людей и на дорогах валяются сотни, если не тысячи трупов, мы можем (и поэтому должны!) провести изъятие церковных ценностей с самой бешеной и беспощадной энергией и не останавливаясь перед подавлением какого угодно сопротивления. Именно теперь и только теперь громадное большинство крестьянской массы будет либо за нас, либо во всяком случае будет не в состоянии поддержать сколько-нибудь решительно ту горстку черносотенного духовенства и реакционного городского мещанства, которые могут и хотят испытать политику насильственного сопротивления советскому декрету.
    Нам во что бы то ни стало необходимо провести изъятие церковных ценностей самым решительным и самым быстрым образом, чем мы можем обеспечить себе фонд в несколько сотен миллионов золотых рублей (надо вспомнить гигантские богатства некоторых монастырей и лавр). Без этого фонда никакая государственная работа вообще, никакое хозяйственное строительство в частности, и никакое отстаивание своей позиции в Генуе в особенности, совершенно немыслимо... "
    (РЦХИДНИ. Ф. 2. Оп. 1. Д. 22947)
    таких документів в одного лише Леніна - десятки, і найцікавіше, що так воно і робилося.
    Серега...

Xianon
    вконтактный!!!
    по темам пробежался)))))))))
    убого!!!
    Но круто!
    part of me

Гарна і розвернута відповідь, але вони не будуть її навіть читати, а знову просто наведуть якесь кліше з анти-оранжа. Точно, як Шевченко писав: "А тим часом нехай перевертні підростають, та поможуть москалеві господарювати, та з матері полатану сорочку знімати".

Візьміть і подивіться на себе в дзеркало і побачите там саме отой електорат, який обрав зека до влади, бо йому по-обіцяли знову зробити малим братом і чужинську мову повернути.

І як ви можете заявляти, що мова Київською русі була те, що ми зараз називаємо російською? Це просто свідчить про вашу обмеженість. З тих часів мало, що залишилося правдивого. Україна 300 років була під владою Московською імперії, за той час можна було не тільки минуле (історію), а і майбутнє переписати.

Сліпці.
    Новачок

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Гарна і розвернута відповідь, але вони не будуть її навіть читати, а знову просто наведуть якесь кліше з анти-оранжа.
    Ну почему не буду? Ещё как буду! Мне же очень интересно выяснить правду про историю Руси, Украины и России, про образование и русской, и украинской нации. Я читаю, слушаю, смотрю, обсуждаю практически всё, что попадается на эту тему. Мне действительно хочется во всём разобраться!

Точно, як Шевченко писав: "А тим часом нехай перевертні підростають, та поможуть москалеві господарювати, та з матері полатану сорочку знімати".

И потихоньку разбираясь, читая и рассуждая, прихожу к выводу, что для ненависти украинских националистов к русским были объективные причины. Но, к сожалению, как в выражении: "Когда бьют собаку, собака кусает палку вместо обидчика", так и украинские националисты видят только палку - Московию и москалей. Совершенно не замечая, что русских и украинцев натравливают друг на друга другие - те, кому это очень выгодно. Но также вижу, что если русские это всё же понимают (то, что они являются палкой в чужих руках для украинцев), то украинцы видят только палку. При этом палку кусают, а потом лижут руки тому, кто их же этой палкой бил.
    Слова Шевченко только в очередной раз подтверждают это...

Візьміть і подивіться на себе в дзеркало і побачите там саме отой електорат, який обрав зека до влади, бо йому по-обіцяли знову зробити малим братом і чужинську мову повернути.

Ещё раз убеждаюсь в том, что русские больше отдают себе отчёта в том, что происходит на самом деле.

І як ви можете заявляти, що мова Київською русі була те, що ми зараз називаємо російською? Це просто свідчить про вашу обмеженість.

С чего Вы это взяли? Я сказал, что сами русские называют свой язык русским, а вот украинцы, игнорируя сей факт, называют современный русский язык по названию государства - российским. Но я не говорил, что современный русский язык то же самое что и старославянский язык Киевской Руси.

З тих часів мало, що залишилося правдивого.

Правду вообще очень сложно искать...

Україна 300 років була під владою Московською імперії, за той час можна було не тільки минуле (історію), а і майбутнє переписати.

Историю переписывают всегда и все кому это выгодно. И разобраться какая из историй выдумана очень сложно... В таких случаях я обычно подвергаю сомнению обе истории...
    Например, сейчас я не уверен ни в той истории, которую рассказывают русские, ни в той истории, которую рассказывают украинцы. Но пытаясь во всём честно разобраться, всё же постепенно склоняюсь к русским - более убедительные документальные аргументы.

Сліпці.

Слепцы мы все! И русские, и украинцы. Потому что ни те, ни другие так и не поняли что с ними делают...
    part of me

Совершенно не замечая, что русских и украинцев натравливают друг на друга другие - те, кому это очень выгодно. Но также вижу, что если русские это всё же понимают (то, что они являются палкой в чужих руках для украинцев), то украинцы видят только палку.
    Завжди нації сталкували лбами. Але мені подобається як ви пишите "то украинцы видят только палку", це ви за себе кажите?
    русские больше отдают себе отчёта в том, что происходит на самом деле
    Так ви визначтесь хто такі "рускіє". Бо ви то кажете, що мова "русская", то є слов'янська. То під словом "рускіє", маєте на увазі росіян.
    более убедительные документальные аргументы
    Яких років ці документальні аргументи? Україна під владою Росії вже більше 300 років, тому всі документи, які тепер є в нас стосовно походження мови та іншого, могли та й були змінені.

І цікаво було б почути вашу відповідь на допис Вікторіуса. Дякую.
+ Ответить в теме
Страница 83 из 143

Теги для этой темы