Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1338Благодарности

Результаты опроса: Чи підтримуєте Ви введення в Україні другої державної мови - російської?

Голосовавшие
112. Вы ещё не голосовали в этом опросе
 • Так, підтримую

  29 25.89%
 • Ні, не підтримую

  79 70.54%
 • Не визначився.

  4 3.57%
+ Ответить в теме
Страница 80 из 145
Показано с 791 по 800 из 1447.
 1. #791
  Offline
  Инвалид умственного труда

  Re: Друга державна мова


  Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
  rust, я думаю, англійською інфи однозначно більше. а якшо чесно, це до спєцов, бо я даже не знаю шо це таке СУБД Oracle, MySQL, Perl, Pyton....
  Я 12 летнего ребенка сначала должен научить англицкому, а потом учить программированию?
  Ибо Украинских книг нет?
  Да если у кого есть ссылки на сопромат на украинском. тож почитаю...
  Камасутру тож ссылку скиньте...

 2. #792
  Offline
  2.0

  Re: Друга державна мова


  знаєте шо, шановні українофоби, а з вами тіки так і треба - насильно заливати через лєйку потрібно інфу. а то дуже багато хєрні думаєте, поки в нашій же державі притісняють державну жеж мову

  Дискримінація у «Будмайстрі»
  Конфліктом довкола 18 працівників павлоградського підприємства, звільнених за «надмірне українство», зацікавилися Президент і депутати

  Пристрасті довкола цієї справді неординарної як для Сходу України ситуації, здавалося б, пішли на спад. Особливо після того, як «Громадянський актив Дніпра» («ГрАД») оголосив про пікетування офісу Блоку Юлії Тимошенко у зв’язку з тим, що власник підприємств торговельної марки «Будмайстер» Ігор Слюньков є керівником фракції БЮТ у Павлоградській міській раді. Але після дводенних переговорів від пікетування відмовилися, оскільки досягнули принципової домовленості про відновлення на роботі звільнених людей відразу після завершення президентських виборів. Як писала «УМ», їх звільнили за використання на робочому місці державної мови.

  Тим часом знімальна група телеканалу ICTV завітала до Павлограда і провела власне розслідування. Показаний цього тижня у «Надзвичайних новинах» відеоматеріал викликав резонанс всеукраїнського масштабу. Особливо слова Слюнькова про перетворення використання української мови з гасла у самоціль. Відтак народний депутат із групи «За Україну!» Андрій Парубій звернувся із запитом до Генеральної прокуратури. Йдеться про переслідування людей за те, що послідовно користувалися українською мовою у своїй професійній діяльності (а це були керівники різних підрозділів — менеджмент, серед яких і голова спостережної ради ВАТ «Павлограджитлобуд» Юрій Щербак та генеральний директор фабрики будівельних сумішей Володимир Піпа).

  Учора прес–секретар Президента Ірина Ванникова повідомила на брифінгу, що Віктор Ющенко звернувся до Генпрокурора із власною відозвою щодо дискримінації за мовною ознакою в Павлограді. «Фактично, професіонали опинилися на вулиці за те, що були патріотами своєї країни і не соромилися цього. Такі дії прямо суперечать частині 2 ст. 24 Конституції України, яка не допускає привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками», — констатує прес–секретар Президента. На думку глави держави, цей виробничий, на перший погляд, конфлікт містить усі ознаки кричущого порушення основоположних норм Конституції, коли під виглядом нібито «корпоративних норм» у трудовому колективі впроваджуються нетолерантність та дискримінація за мовною ознакою.

  Як повідомив Юрій Щербак, органи прокуратури вже порушували кримінальні справи не тільки за фактом незаконного звільнення людей, а й щодо приниження національної гідності, але суди їх скасовували. Президент Ющенко вважає за потрібне, аби Генпрокуратура порушила ще одну справу за ознаками статті 161 КК України.
  Іван ВЛАСЕНКО
  тут


  rust, ти ж сам прекрасно знаєш, якшо твоя дитина захоче бути офігенним прграмером, англійську доведеться вивчити. бо навіть те шо мають москалі, зазвичай менше аніж світовий досвід. і аби буть "впереді планєти всей" тре читать ісходніки, а не переклади... це так, на всякий случай, якшо ти не знав.

  достали вже. всі, кому не подобається, вкотре питаю - чого ви тут сидите? Батьківщина? Так і рахуйтеся, будь ласка, з її правилами.
 3. #793
  Пророк

  Re: Друга державна мова


  Особливо після того, як «Громадянський актив Дніпра» («ГрАД») оголосив про пікетування офісу Блоку Юлії Тимошенко у зв’язку з тим, що власник підприємств торговельної марки «Будмайстер» Ігор Слюньков є керівником фракції БЮТ у Павлоградській міській раді.

  опять "донецкие" строят свои козни...

  п.с.nickeler,державы-это мы...все абсолютно.
  вы сами даете выдержку из статьи 24 Конституции Украины,где чёрным по белым прописано:Не може бути привілеїв чи обмежень ...політичних, релігійних та інших переконань...за мовними або іншими ознаками...и двумя строчками ниже "заламывая руки":"Так і рахуйтеся, будь ласка, з її правилами."..так мы и соблюдаем.Основной Закон называется...
 4. #794
  Offline
  2.0

  Re: Друга державна мова


  МедведьЗлой, а інша стаття основного закону говрить, що державна мова - українська. питання?
 5. #795
  Offline
  part of me

  Re: Друга державна мова


  rust, ідіотські питання. Саме тому, що вони виникають, таких книжок на українській і немає. Бачив кириличну мову програмування? Я бачив - бльовотиння. Якщо ти не забув, то яку люську мову використовують PHP, C і більше інших мов програмування? Російську? Ну, так зможе людина нормально вчити програмування без хоча б базових знань англійської? Ні. А без базових знань російської. Ну ти зрозумів.
 6. #796
  Offline
  Серега...

  Re: Друга державна мова


  Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
  Да если у кого есть ссылки на сопромат на украинском. тож почитаю...
  Камасутру тож ссылку скиньте...
  Если сопромата и камасутры нет ,например, на киргизском языке- это не факт, что киргизского языка не существует.
  А это свидетельствует о том , что это упущение и следует стремиться к переводу на данный язык.
 7. #797
  Offline
  Філософф

  Re: Друга державна мова


  Раст, зараз взагалі-то англійській і з 2-х років вчать, нарівні з вмінням балакати. Якби я гарно знала англійську, то вчила б дитину хоч і зараз. До речі мій малий знає і українську, і російську, і в цьому проблеми не бачу, бо я зможу навчити його цим мовам. Іноді навіть трохи і англійську розказую.


  До речі, в мене є сопромат конспекти на українській, купа методичок по сопромату на українській, і я думаю, що в бібліотеці строяка є і матаналіз методички на українській, і посібники, можуть бути і книги, якщо написані нинішніми викладачами. По іншим названим вами не вкурсі, так як не цікавилась.
 8. #798
  Пророк

  Re: Друга державна мова


  Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
  МедведьЗлой, а інша стаття основного закону говрить, що державна мова - українська. питання?
  а еще таже статья гарантирует свободное развитие, использование и
  защита русского, других языков национальных меньшинств Украины....

  и также толкование положений этой же статьи,как спорные, после подписания "хартии о региональных языках" находиться в рассмотрении конституционного суда,

  а вопрос в том:насколько корректны ссылки на статьи конституции ,легитимность которой находится в рассмотрении судом...

  и другой вопрос:насколько новоизбранный президент уважает своих избирателей и не забудет ли свои предвыборные обещания...
 9. #799
  Offline
  part of me

  Re: Друга державна мова


  Ответ Сообщение от МедведьЗлой Посмотреть сообщение
  и другой вопрос:насколько новоизбранный президент уважает своих избирателей и не забудет ли свои предвыборные обещания...
  МедведьЗлой, знаючи його і людей з його партії... Вони відповідають тільки за базар на сходках. Тому варто запастися валер'янкою.
 10. #800
  Пророк

  Re: Друга державна мова


  Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
  МедведьЗлой, знаючи його і людей з його партії... Вони відповідають тільки за базар на сходках. Тому варто запастися валер'янкою.
  даааа.а валерьянку будет тяжело найти после 5 лет "пчеловодческих" обіцянок и второго тура 7 февраля:))

  поживём ,увидим...надеюсь,такой маленький разрыв между первым и вторым кандидатом подстегнёт новую команду к работе,перво-наперво в экономической сфере...
+ Ответить в теме
Страница 80 из 145

Теги для этой темы