Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1317Благодарности

Результаты опроса: Чи підтримуєте Ви введення в Україні другої державної мови - російської?

Голосовавшие
112. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, підтримую

29 25.89%
  • Ні, не підтримую

79 70.54%
  • Не визначився.

4 3.57%
+ Ответить в теме
Страница 78 из 143
Показано с 771 по 780 из 1421.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Друга державна мова

nickeler, просто бісяться. бо сказали дяді з тілівізора, шо їхня мова зазнає утисків. аби мовчали провокатори то і настовбурчені фуха українофобів залишалися б глухими. а то ж демократію дехто вважає за анархію. шо хачу, то ворочу, у совок назад хочу.

Пророк

Офтоп:
    Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    ... шо хачу, то ворочу, у совок назад хочу.
    Добрячі віршики
    Инвалид умственного труда

Лень перезаливать поэтому просто почитайте статью... И видео посмотрите.

http://kp.ua/daily/230210/216335/
    Пророк

rust,уже где то была ссылка..вот и ответ на все вопросы.для чего нужен официальный статус де-юре русскому языку ,чтобы исключить подобные националистические закидоны
    2.0

rust, ти ж блін, сірйозний дядька, посилання на КП - це жесть как она єсть. а нема ссилки на Бульвар Гордона?

блін, і знову ви коми не там ставите, таваріщі

- Лиза… Лиза… (задумчиво) Елизавета! А знаете, был такой ужасный женский журнал с названием «Лиза»… Меня ребенок спрашивал, мама, что такое «лиза»? Это от слова «лизать»? - це дитина питає, а не фахівець відповідає К сожалению… - як асоціація

а шо, журнал Ліза хіба не ужасний????
    Инвалид умственного труда

Сори за боян, если что
    Gодскажет кто-то список литературы на украинском языке по следующим тематикам:
    СУБД Oracle
    MySQL
    Объектно-ориентированное програмирование.
    Perl, Pyton.
    С, С++, С#
    Матанализ.
    Мат.методы моделирования.
    Linux, FreeBSD
    Мне по работе надо?
    2.0

rust, я думаю, англійською інфи однозначно більше. а якшо чесно, це до спєцов, бо я даже не знаю шо це таке СУБД Oracle, MySQL, Perl, Pyton....
    Пророк

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    иметь право выбора на то, на каком языке учиться и учить своих детей, на каком языке говорить официально
    В Росії вимагатимете право вибору. Дитячі садки - школи - університети українською (китайською, татарською тощо).
    а ми вже якось після них.
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    rust, ти ж блін, сірйозний дядька, посилання на КП - це жесть как она єсть. а нема ссилки на Бульвар Гордона?

- Лиза… Лиза… (задумчиво) Елизавета! А знаете, был такой ужасный женский журнал с названием «Лиза»… Меня ребенок спрашивал, мама, что такое «лиза»? Это от слова «лизать»? - це дитина питає, а не фахівець відповідає К сожалению… - як асоціація

а шо, журнал Ліза хіба не ужасний????
    Взагалі не зрозуміла твоєї позиції що до цього випадку, Нік. До чого тут КП? Ця стаття і відео вже скрізь, не тільки там. І не в тому справа чи журнал "Ліза" ужасний чи класний...Навіть якшо припустити, що все це якісь провокації, наклепи і неправда, то дітям однозначно не позаздриш. Жахливо, коли схиблені люди, як ота депутатша, при владі.
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение

Якшо вже розбиратися в тому, хто саме це сказав, і як розставляли коми... то на відео все чітко: жінка розказує, як її дочка запитаю, що таке лиза. І мама їй відповідає: "доню, лиза - це слово, утворене від інфінітиву лизати".
    В текстовому варіанті - художнє викладення матеріалу.
    Не думаю, шо це принципово важливо, але раз ти вже за це згадала, то отак.
    Подивіться таки відео, хто не бачив.
+ Ответить в теме
Страница 78 из 143

Теги для этой темы