Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1317Благодарности

Результаты опроса: Чи підтримуєте Ви введення в Україні другої державної мови - російської?

Голосовавшие
112. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, підтримую

29 25.89%
  • Ні, не підтримую

79 70.54%
  • Не визначився.

4 3.57%
+ Ответить в теме
Страница 74 из 143
Показано с 731 по 740 из 1421.
    ри?

Re: Друга державна мова

Ответ Сообщение от МедведьЗлой Посмотреть сообщение
    хм,..няйтекс,мида те праегу соовит'э мейле ёёлда ээсти кеелес?воймалус он олемас.ёелге мейле,милал те олит'э ээстис,я миссугусесес кеелес те рягисите сеал?
    Хм,... наскільки я бачу, Вікторіус казав за десяток слів, а не за переклад з естонської. Та нічого, не страшно, коли нема чим крити, треба хоч якось викручуватися з положення, еге?
    Маю пропозицію. Якщо Ви такий розумний і знавець естонської, чом би Вам не повправлятися українською так само завзято, м? От зі сьогодні і почніть. Розмовляйте українською! "Дайош "мову" в маси!!" буде персональним лозунгом :)

П.С. Попереджуючи Вашу відповідь (я нє хачу, мне нєудобна, мой радной язик - рускій et cetera), скажу - не трудіться видумувати такий-едакий допис. Мені вже смішно це все читати, от чесне слово

Пророк

дык смех-полезная штука..продлевает жизнь ,..и всё такое..поэтому,можно читать,смеяться ну и ..долгих вам лет жизни..:)а можно и не читать.
    вы ,laithemmer, прям как дитё неразумное,в теме "Друга державна мова" ,где я отстаиваю позицию о получении русским языком статуса государственного или как минимум официального/регионального пытаетесь устроить мне экзамен по украинскому языку,мммм?....
    да и не особо понятно как вы меня хотите "пристыдить"..это в век то нанотехнологий:))и нереальных возможностей и-нета
    ну а с господином викториусом в знании эстонского мы примерно на одинаковом уровне.я знаю пару десятков слов,он с десяток,вот и поболтаем таким макаром.а то он выступает большим специалистом по знанию жизни в прибалтике(а также большим любителем приписывать свои фобии и проблемы "перу" других форумчан)вот мы с ним и поделимся опытом :куй илус он ээстис...
    Пророк

МедведьЗлой, не маєте на клавіатурі латинських буковок, що намагаєтесь передати естонські слова кирилицею? ilus, ilus. тільки навіщо тут ці ліричні відступи? вас чекають на естонських російськомовних форумах, там купа плакальщиків по пригнобленій російській мові. вас там зрозуміють. а тут інша тема.
    laithemmer цілком слушно звертає вашу увагу на те, що ви, вимагаючи якихось привілеїв, хотіли б ігнорувати українську - не двомовність вам потрібна, а російська одномовність (і ваша згода з Ihor в пості про Естонію - тому підтвердження). Зрештою, це ваше право - не знати української, жити поза українським суспільством, хоч вдягати фофудью на урочисті події. У нас досить демократична держава. Але не чекайте від оточуючих більшої поваги до ваших інтересів, ніж ви виявляєте до їхніх. Такі закони людського співжиття.
    Пророк

ага,отрубило,..как и у вас поисковик при поисках хартии,"знаток " вы наш...
    Пророк

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    не маєте на клавіатурі латинських буковок, що намагаєтесь передати естонські слова кирилицею?
    Это чтобы вы не смогли воспользоваться переводчиком, наверное
    part of me

І взагалі, собака гавкає - караван йде. Суспільство вже змінено і вже підростає покоління школярів, які навчалися українською мовою. І ще російська мова - це дуже зручна і потрібна кістка в руках Партії регіонів, нею вони махають перед голодними малоросами, і за допомогою неї отримають голоси на виборах, тому будемо надіятися, що торопитися з другою державною вони не будуть. А скоро потреба в другій державній зовсім відпаде.
    Пророк

вы fragov,прям кашпировский.."на счёт один вас закачает,на счёт два у вас рассосёться,на счёт три зазвонит "будильник"":)говорят,самовнушение-великая вещь...:)
    а "скоро" это когда?ваши прогнозы?..когда в полтавских книжных магазинах перестанут продавать книги на русском из-за отсутствия спроса на них???
    Серега...

Офтоп:
    Медведь, вы чего такой Злой????)))) Кто вас обидел?
    Пророк

Як, в магазинах Полтави ще продають книжки російською?
    Я думав, їх давно всі спалили - адже ваш плач по російській мові чути аж до Києва.
    part of me

Ответ Сообщение от МедведьЗлой Посмотреть сообщение
    а "скоро" это когда?ваши прогнозы?..когда в полтавских книжных магазинах перестанут продавать книги на русском из-за отсутствия спроса на них???
    Надіюсь, що ніколи. Я, наприклад, свою б дитину російській мові навчав.
+ Ответить в теме
Страница 74 из 143

Теги для этой темы