Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1317Благодарности

Результаты опроса: Чи підтримуєте Ви введення в Україні другої державної мови - російської?

Голосовавшие
112. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, підтримую

29 25.89%
  • Ні, не підтримую

79 70.54%
  • Не визначився.

4 3.57%
+ Ответить в теме
Страница 65 из 143
Показано с 641 по 650 из 1421.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Друга державна мова

Ihor,то шо Ви говорите російською, не означає, шо Фінляндії не потрібна фінська мова. це стосовно Естонії -України і рос. мови. в Німеччині тоже всі розуміють англійську, може їм німецька не потрібна? або фінам, Вашим сусідам, бо вони теж по агліцьки розуміють?
    хто і де працює - це зовсім інше питання. чи у Фінляднії мало незаможних людей, які працюють деінде?
    і тим не менш в Естонії тре скласти іспит з мови, аби отримати роботу. і Ви ж там для себе не вимагаєте другої державної мови, бо колись по тєліку нічо не розуміли? чи вимагаєте?

Пророк

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Ihor,то шо Ви говорите російською, не означає, шо Фінляндії не потрібна фінська мова. це стосовно Естонії -України і рос. мови. в Німеччині тоже всі розуміють англійську, може їм німецька не потрібна? або фінам, Вашим сусідам, бо вони теж по агліцьки розуміють?
    хто і де працює - це зовсім інше питання. чи у Фінляднії мало незаможних людей, які працюють деінде?
    і тим не менш в Естонії тре скласти іспит з мови, аби отримати роботу. і Ви ж там для себе не вимагаєте другої державної мови, бо колись по тєліку нічо не розуміли? чи вимагаєте?
    боюсь третий гос. язык эт слишком :) тут Алландские острова сказали что если финские политики будут плохо знать шведский язык и в государстве будет уделяться недостаточное внимание популяризации шведского языка, то они покинут состав Финляндии и примкнут к шведам
    нам хватает двух гос. языков

да эстонцы это не страна, это нищий кусок земли, они видно рассчитывали, что коли вступят в ЕС то начнется райская жизнь, ток вот ЕС ни кого тянуть не собирается
    а погавкав на Россию и перенеся памятник потеряли кучу рабочих мест которые обеспечивали рос. компании! ну жить то как то надо, и решили они поднимать цены на аренду недвижимости, посмотрели на это финские компании и поехали из Естонии домой, т.к. дома те же цены
    змія болотяна ОЧКОва

йолки тридцять, те як вони і за шо вони живуть - це нас не стосується.
    а так виражовуваться
    Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    не страна, это нищий кусок земли,
    не красіво.

нам хватает двух гос. языков
    а нам пока одного вистачає. бо наші політики, особливо ті, шо толкають сію ідєю, жодної мови нормально не знають. та навіть і не в політиках діло. Ви фінську знаєте? чого тоді громадяни України не знають української? не логічно, не відчуваєте?
    ЗІ.: Ви уже не громадянин України?
    2.0

aneisha, знаєш, шо я більше всього люблю? Це коли забавні звірушки сидять за тисячі ке.ме. від етнічної родіни і вчать, як нам жить. приїдьте,б..ь, і покажіть власним прикладом. а то канешна там в сєвєрній Мордовії ви маєте канєшна право зневажать вчительок укр. чи рос. мови, або хімії чи малювання, шо вони підтирають задниці фінам (навіть не вашим землякам)... давайте ви не будете казати шо нам робить, а ми не скажем куда вам іти. без обід, но дрочить жеж!
    Пророк

а нам пока одного вистачає. бо наші політики, особливо ті, шо толкають сію ідєю, жодної мови нормально не знають. та навіть і не в політиках діло. Ви фінську знаєте? чого тоді громадяни України не знають української? не логічно, не відчуваєте?
    ЗІ.: Ви уже не громадянин України?
    та знаю я українську :) і фінську знаю на достатньому рівні
    але особисто мені зручніше користуватися російською

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    aneisha, знаєш, шо я більше всього люблю? Це коли забавні звірушки сидять за тисячі ке.ме. від етнічної родіни і вчать, як нам жить. приїдьте,б..ь, і покажіть власним прикладом. а то канешна там в сєвєрній Мордовії ви маєте канєшна право зневажать вчительок укр. чи рос. мови, або хімії чи малювання, шо вони підтирають задниці фінам (навіть не вашим землякам)... давайте ви не будете казати шо нам робить, а ми не скажем куда вам іти. без обід, но дрочить жеж!
    а мені оце дуже подобається коли сідячі десь там, по той бік монітора ображають незнайомих людей
    змія болотяна ОЧКОва

Ihor, я не проти того, шоб користуватися хоть хінді - ніхто ж не забороняє.
    в силу того, тупая я, не розумію сенсу якоїсь іще мови в статусі офіційної чи державної поряд з українською.
    ЗІ.: я Вам про фінську написала не для того, шоб образити, якшо мене неправильно зрозуміли, а шоб проілюструвати. Ви знаєте - ви молодець, Ви повинні знати фінську, живучи у Фінляндії. чого ж тоді (повторююсь у 50-тий раз) українці в Україні не повинні знати української?
    Здібна учениця

да , и кстати не нужен в Эстонии эстонский язык, все по русски говорят прекрасно
    приїжджала якось знайома з Білорусії, мама-тато білоруси, рідною мовою володіють, та дітей віддали в школу російську, в сім'ї спілкувалися виключно російською, в результаті донька навіть речення білоруською побудувати не може. Їм теж не потрібна рідна мова , бо
    зручніше користуватися російською
    Такої долі для України я не хочу, без власної мови то вже не держава.
    Пророк

Ihor, я не проти того, шоб користуватися хоть хінді - ніхто ж не забороняє.
    в силу того, тупая я, не розумію сенсу якоїсь іще мови в статусі офіційної чи державної поряд з українською.
    ЗІ.: я Вам про фінську написала не для того, шоб образити, якшо мене неправильно зрозуміли, а шоб проілюструвати. Ви знаєте - ви молодець, Ви повинні знати фінську, живучи у Фінляндії. чого ж тоді (повторююсь у 50-тий раз) українці в Україні не повинні знати української?
    про образу, то я не вам:) звісно повинні знати державну мову і я ніколи не казав що не повинні!

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    приїжджала якось знайома з Білорусії, мама-тато білоруси, рідною мовою володіють, та дітей віддали в школу російську, в сім'ї спілкувалися виключно російською, в результаті донька навіть речення білоруською побудувати не може. Їм теж не потрібна рідна мова , бо

Такої долі для України я не хочу, без власної мови то вже не держава.
    мені що примусити коллег, жінку, друзів вивчити і розмовляти українською? :)
    Здібна учениця

Ihor, я хоч слово сказала про примус?)) з саме Вашого боку мінімуму поваги вистачило б
    Пророк

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    Ihor, я хоч слово сказала про примус?)) з саме Вашого боку мінімуму поваги вистачило б
    і саме тому що цілими днями я спілкуюся російською, мені зручніше користуватися російською

ніколи у жітті не відносився із зневагою ні до чого українського окрім українських політиків, депутатів і т.д.
+ Ответить в теме
Страница 65 из 143

Теги для этой темы