Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1317Благодарности

Результаты опроса: Чи підтримуєте Ви введення в Україні другої державної мови - російської?

Голосовавшие
112. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, підтримую

29 25.89%
  • Ні, не підтримую

79 70.54%
  • Не визначився.

4 3.57%
+ Ответить в теме
Страница 55 из 143
Показано с 541 по 550 из 1421.
    Banned

Re: Друга державна мова

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    всі за Вас безумно ради. і це всьо? не густо
    Я тоже говорю на русском и трансД тоже и еще оч. много кто, и вы тоже, когда находитесь вне форума и ваши знакомые и не надо тут ОЧКОзамылювання пускать.
    Вот лтцемеры, сами на русском говорят, когда вне форума, а рассказывают, что на украинском розмовляють, во народ, сами придумали сказку, сами в нее поверили.
    Ну вообще Фрагову респект, сумел сплотить на национальной основе фантазеров
    Ответ Сообщение от JPM Посмотреть сообщение
    а подпись на аглицком то у тебя
    английский не считается, он вне конкуренции
    Ответ Сообщение от Patrick Посмотреть сообщение
    Мова - формує світогляд, формує мислення...
    Ну, по твоей подписи, тогда понятно твоё мировозрение и мышление. Вот откуда ноги растут, надпись иам одна, там другая, а подпись везде, это как визитная карточка

змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    и вы тоже,
    А ми з Вами дітей разом не хрестили? нЄ?
    Ви зі мной не знайомі, як і я з Вами. звідки така впевненість? по собі судить моїх знайомих не нада.
    у Вас закінчились агрументи і Ви починаєте фантазувати і переносить своє світосприйняття на оточуючих? походіть по інтеренету, найдіть ще пару статей О.Божко та іже з ним.
    Причом тут Фрагов? Ви ж тоже тут, чи він віником сюди заганяв? висновок: В хвантазьор.
    Нервова, курррва

А по вас понятно, шо ваш світогляд обмежений до кабінок Ме і Жо в громадському туалеті.
    Ваші комплекси меншовартості очевидні.
    Ви тут "бріжжітє жєлчью", а це моя работа на хворумі!)))
    Знаєте, зазвичай в людині якось все гармонічно: не вийшов літсом - характер нормальний, дурний характер - розумна й красива людина, спілкуватися приємно.
    А от у вас все не вдалося! Ви, мать, коли бог усі блага роздавав, курили трубку таварісча Сталіна? Тому то й не втовпились в жодну чергу! Ні за розумом, ні за добром, ні за красою. Прабачте, але так ото воно і є!
    Завсідник

sharasha,
    Когда у человека заканчиваются аргументы он переходит на личности.
    ^^^

А по поводу языка, как по мне он должен быть один, все остальное глупости.
    Філософф

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Вот лтцемеры, сами на русском говорят, когда вне форума, а рассказывают, что на украинском розмовляють, во народ, сами придумали сказку, сами в нее поверили.
    Між іншим більшість з тих хто тут відписувався за українську мову, дійсно на ній розмовляють в реалі, при чому не суржиком, а практично літературною. Я сама чула)))
    Нервова, курррва

Офтоп:
    Kimgim, а ви-ка зайдіть в профіль до таварісча і почитайте його скопіпажджені пости, видані за власні думки. Ви вважаєте це його аргументами? Ви вважаєте нормальним те, що людина одне й те саме в десятках темах постить?
    І ще. Є думка. Для мене вона є прийнятною або не прийнятною. далі мене цікавить, хто видав її у світ. І все стає зрозуміло. Думки розумної людини вартують уваги, і з нею можна і треба дискутувати. А коли це просто понос? Він же не відповів на жодне питання, які йому тут ставили. Ще були закиди тіпа: "мнє насрать на ваше мнєніє". Шоп такі як ви не заморочувались на прочитання цього брєда, я вам написала від кого він ісходіт!))) Вапроси?)
    Banned

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    А по вас понятно, шо ваш світогляд обмежений до кабінок Ме і Жо в громадському туалеті.
    Ваші комплекси меншовартості очевидні.
    Ви тут "бріжжітє жєлчью", а це моя работа на хворумі!)))
    Знаєте, зазвичай в людині якось все гармонічно: не вийшов літсом - характер нормальний, дурний характер - розумна й красива людина, спілкуватися приємно.
    А от у вас все не вдалося! Ви, мать, коли бог усі блага роздавав, курили трубку таварісча Сталіна? Тому то й не втовпились в жодну чергу! Ні за розумом, ні за добром, ні за красою. Прабачте, але так ото воно і є
    Нервава Курррва
    Я бы вам ответил, смог бы очень остроумно, но не буду, не считаю это за необходимость.
    Просто вЫ в одной ветке учите культуре, вежливости и толерантности, а в другой желчью брызжите, аж монитор, наверное, заляпали, не забудьте протереть, а то будет вонять, шэф этого не оценит
    Нервова, курррва

rasta-koy, думаю "воняє" від вашого поноса вашої одной мислі по всьому охвісу! *гигик
    Офтоп:
    А ще від вашого немитого рижого волосся)))
    Плюк .№ 215 в Тентуре.

Мдя, снова началась куликовская битва. Сделаю перерывчик на месяцок, рябит уже от самурайских сражений. Без обид, но флуд не надо закрывать тегами. Его надо резать.
    Banned

Ответ Сообщение от Пришелец-прораб Посмотреть сообщение
    Мдя, снова началась куликовская битва. Сделаю перерывчик на месяцок, рябит уже от самурайских сражений. Без обид, но флуд не надо закрывать тегами. Его надо резать.
    Я догадываюсь кто тут с комплексом наполеона войны устраивает...
    Офтоп:
    Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    rasta-koy, думаю "воняє" від вашого поноса вашої одной мислі по всьому охвісу! *гигик
    Я не хотел своим поносом попасть на ваше обличчя, извините
+ Ответить в теме
Страница 55 из 143

Теги для этой темы