Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1317Благодарности

Результаты опроса: Чи підтримуєте Ви введення в Україні другої державної мови - російської?

Голосовавшие
112. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, підтримую

29 25.89%
  • Ні, не підтримую

79 70.54%
  • Не визначився.

4 3.57%
+ Ответить в теме
Страница 53 из 143
Показано с 521 по 530 из 1421.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Друга державна мова

Sir_2006, Я Вас питаю про те саме. Якшо мова визначається, як рідна, то це мова якою говорять. Ви ж російську для себе рідною вважаєте, а не китайську і не українську, тільки через те, шо Ви тут живете.
    протилежне доведіть, шо чечени не говорять чеченською, наприклад. або шо українці не говрять українською. єсть у Вас такі дані?

Пророк

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    протилежне доведіть, шо чесени не говорять чеченською, наприклад. або шо українці не говрять українською. єсть у Вас такі дані?
    Есть! Я - украинец, но говорю на русском!
    змія болотяна ОЧКОва

всі за Вас безумно ради. і це всьо? не густо.
    part of me

Sir_2006, ото такий ти і українець. І не тому, що розмовляєш, а своїм відношенням до рідної культури і мови.
    Малорос - не більше.
    Пророк

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    А еще - это способ разделения людей по рассовой принадлежности и национальности, а еще это способ оболванивания народов для мелких царьков, чтобы создать себе стадо и быть большой жабой в маленьком болоте, как насчет такого вот, что невозможно???
    И вместо того, чтобы объединяться в цельную монолитную систему начинают грызться и тявкать
    в таких випадках моя мама завжди нам з братом казала: "Надо же быть кому-то умнее!". мама моя, до слова, з Росії. і живе в Україні після закінчення харківського вузу, і вивчила мову і веде необхідну по роботі документацію українською (взагалі для мене оце "державна" якесь... попускаюче), сама проти другої державної.
    і всі дивуються: шо у нас в сім’ї двомовність, брат російською, я українською, всі всіх розуміють, ніхто навіть не заморачується на цьому, не доказує шо правіший іншого. красота ж!
    да! давайте об’єднуватись, давайте згадувати казку про віник! я - тільки за! (мені цей ваш пост сподобався кста, там і про любов і вопше. тільки ви самі себе дуже швидко спростовуєте, якусь свою нещирість в цих промовах викриваєте. може він був написаний в rasta-режимі? хтозна). живемо в україні, давайте за її інтереси, так би мовити, вболівати! в цьому плані дуже показовий приклад, скажімо, грузія (давайте без заангажованості глянем). да, теж є різні клани, партії, фінгрупи чи хто там кого фінансує. і корупція і всяке таке, я переконана. але коли йдеться про національні інтереси, то країна як один. а ми? як поведемо себе ми, єслішо? громадянська війна? нуну. бо в нас кожен же тягне як той лебідь, рак і щука. так і живем: хто куда. і мову сюди плетуть і культуру, а вони не винуваті (мова і культура). вони просто є, існують і все. важко це прийняти? є російськомовні українці. я приймаю це. вашу віру, переконання і прочє я ж приймати не зобов’язана. як і ви мої.
    Пророк

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    всі за Вас безумно ради. і це всьо? не густо.
    Давно были в Киеве, Донецке, Днепропетровске и т.д.???

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Sir_2006, ото такий ти і українець. І не тому, що розмовляєш, а своїм відношенням до рідної культури і мови.
    Малорос - не більше.
    Ну сначала вспомните, до которого времени наша страна называлась Малороссией.
    Ну это так.
    А тут ты не прав! То, что я не разговариваю на "мови" и не принимаю украинских классиков вовсе не делает меня менее украинцем. Есть такое понятие как Родина. Так вот, Украина - моя Родина
    Новачок

Україна є твоєю Батьківщиною... Так і розмовляй Українською... Мова - формує світогляд, формує мислення... Це невід'ємна частка Культури...
    JPM
    Пророк

Patrick, а подпись на аглицком то у тебя!
    Новачок

JPM, Брось этот чертов магнитофон в ванну...
    Нервова, курррва

JPM, тю, та ну й шо? А в мене в закордонному паспорті ім'я і прізвище латиницею написані!!!
+ Ответить в теме
Страница 53 из 143

Теги для этой темы