Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1317Благодарности

Результаты опроса: Чи підтримуєте Ви введення в Україні другої державної мови - російської?

Голосовавшие
112. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, підтримую

29 25.89%
  • Ні, не підтримую

79 70.54%
  • Не визначився.

4 3.57%
+ Ответить в теме
Страница 52 из 143
Показано с 511 по 520 из 1421.
    2.0

Re: Друга державна мова

Sir_2006, в Росії зараз багато молдаван та таджиків на заробітках, ну дуже багато! і уявіть, що вони почнуть гнути свою лінію. а от Українці менше зараз їдуть в Белокаменную.

і до речі, про об"єднання. мені особисто така платформа не подобається, бо як кажуть, гуртове воно чортове.

Пророк

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    якщо прийдеш влаштовуватись на роботу, яка тобі потрібна, а там скажуть - не знаєш українську - ти нам не підходиш, то швиденько вивчете, або будете кричати що вас дискримінують.
    Таких работ мало, приведите примеры

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    в Росії зараз багато молдаван та таджиків на заробітках, ну дуже багато! і уявіть, що вони почнуть гнути свою лінію.
    Багато, да? А по %? Просто ваши предположения? Если вы скажете и обоснуете хотя бы своими размышлениями, что в Росии % говорящих на языке, отличном от русского, больше, чем % русскоговорящих в Украине, то я возьму все свои слова назад и извинюсь перед вами публично
    змія болотяна ОЧКОва

в Росії говорять 150-ма мовами.
    цими мовами володіє більше ніж по мільйону росіян (за даними перепису населення 2002 року):
    русский язык — большинство населения
    английский язык — 6 955 315
    татарский язык — 5 347 706
    немецкий язык — 2 895 147
    украинский язык — 1 815 210
    башкирский язык — 1 379 727
    чеченский язык — 1 331 844
    чувашский язык — 1 325 382

це український перепис 2001 року

Українську мову вважали рідною 67,5% населення України, що на 2,8 відсоткового пункта більше, ніж за даними перепису 1989 року. Російську мову визначили як рідну 29,6% населення, у порівнянні з минулим переписом населення цей показник зменшився на 3,2 відсоткового пункта. Частка інших мов, які були вказані як рідна, за міжпереписний період збільшилася на 0,4 відсоткового пункта і становила 2,9%.
    2.0

Sir_2006, а я і не спорю, шо титульна нація розмовляє титульною мовою, і шо їх кількісно більше. я кажу про те, що їдуть на заробітки, і могли б теоретично почати качати права.
    ви мені інше доведіть, що в Україні більшість російськомовна. я часто знаєте що спостерігаю: в маршрутці "астанавіте пажалуста там-то", а потім виходить і "так чуєш, я ото кажу.."
    так повсюдно, бо у нас комлекс Мини Мазайло, нам соромно говорити українською (а чого там встидатися?) тому вибірка "на слух" може бути хибною. респондента можна оцінити винятково в родині. бо припустимо моя подруга зі своїм милим "гаваріт только на русскам", а з дочкою суржикованою українською.

ще інфо

Total population Ukrainian speakers Russian speakers Polish speakers
    Voronezh 2,531,253 915,883 1,602,948 1,778
    Poltava 2,778,151 2,583,133 72,941 3,891

дані перепису 1897 року.. ну і де ваше питомо російське населення?
    2.0

і картінку вам нате

картінка говорить про те, що кількість тих,хто володіє українською зростає. навіть на Сході. і дещо зменшується вага тих, хто володіє російською.
    Серега...

Судя из опроса форума уже видно , что только 1 человек из 5 , хочет чтобы был русский вторым государственным. Делайте выводы. )
    Філософф

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение

И вместо того, чтобы объединяться в цельную монолитную систему начинают грызться и тявкать
    Тобто замість кількох засобів маніпуляції краще мати один і замість д.жини царьків одного великого деспота.цікава логіка

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    Ну вот вы опять пишете чепуху, ваш пример ну совсем не туды... Все зависит от количества, сколько украинцев в России? Только не говорите, что очень много, русскоговорящих в Украине на много порядков больше.
    Звідки вони взялись?просте питання
    Пророк

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    в Росії говорять 150-ма мовами.
    цими мовами володіє більше ніж по мільйону росіян (за даними перепису населення 2002 року):
    русский язык — большинство населения
    английский язык — 6 955 315
    татарский язык — 5 347 706
    немецкий язык — 2 895 147
    украинский язык — 1 815 210
    башкирский язык — 1 379 727
    чеченский язык — 1 331 844
    чувашский язык — 1 325 382
    Выделенные языки - родные для жителей России? Смыс не в том, кто "владеет", а в том, кто общается! У нас тоже спроси, кто вледеет английским? каждый второй скажет - я! А реально? Единицы! А общается? И того меньше!

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Звідки вони взялись?просте питання
    Поясните, кто и где?

nickeler, откуда картинка?
    змія болотяна ОЧКОва

Выделенные языки - родные для жителей России?
    англійська, нє, канєшно. а німців в Росії багато. цілі поселення в Поволжжі, на Алтаї, в Сибіру.
    У вас єсть інфа про то, шо для російських німців німецька мова не рідна? в студію! або шо українська для кубанських українців, або для чеченів не рідна чеченська?
    Ви тут же в пості запитуєте, де джерело, хотя картінку в інеті найти не траблєма і могли б вільно це зробить. А от за Вашим трердженням про мови спілкування громадян Росії посилання ніякого нема. звідки у вас інфа, шо наведені мови, крім англійської не є рідними для певної частини населення тої країни?
    Пророк

Если вы скажете и обоснуете хотя бы своими размышлениями, что в Росии % говорящих на языке, отличном от русского, больше, чем % русскоговорящих в Украине
    Я не спрашиваю про родной язык, я спрашиваю про язык, на котором люди общаются дома, в семье, с друзьями. Внимательно читайте сообщения,раз комментируете их, ОЧКОва
+ Ответить в теме
Страница 52 из 143

Теги для этой темы