Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1317Благодарности

Результаты опроса: Чи підтримуєте Ви введення в Україні другої державної мови - російської?

Голосовавшие
112. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, підтримую

29 25.89%
  • Ні, не підтримую

79 70.54%
  • Не визначився.

4 3.57%
+ Ответить в теме
Страница 51 из 143
Показано с 501 по 510 из 1421.
    Инвалид умственного труда

Re: Друга державна мова

Гарсиа Маркес, 100 лет одинчества. Де на украинском почитать?

Філософф

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    Начнем с того, что русский язык - один из самых богатых в мире по количеству слов, выражений, оборотов.
    Всі мови світу загалом рівнозначні у здатності до передачі сенсу і почуттів.

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    іменно шо. в тому віці проблеми, про які писали дорослі, проживші життя і повидавші види люди здавалось (ну хоч ви мене бийте!)... нудним. і справа вже не в мові і національності автора. справа в тому, що навіть казки пишуть дорослі люди. пишуть для дітей - дорослі люди. пишуть про те, шо, думають, має цікавити дитину.
    З одного боку ви доволі праві але не треба узагальнювати всіх дітей до одного знаменника.Особисто мені часто і нудно було то так але часто і виникав негатив через те що ні з ким з однолітків прочитане обговорити.Потрібність якихось творів для свого розвитку я зрозумів вже згодом.Тому просто полегшувати програму особливо знаючі нашу національну звичку гасити пожежу затопленням не варто
    Пророк

Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
    Потрібність якихось творів для свого розвитку я зрозумів вже згодом
    в тому-то і point, шо їхню значимість чи незначимість для себе особисто можна виявити лише з роками. я б оце перечитала шкільну програму зараз. і взагалі, з часом, як мені здається, по можливості треба перечитувати все шо прочитав раніше, бо там, виявляється, було те оте і оте! как я раньше не видел этого неба!
    так це все неоднозначно, ох.
    Инвалид умственного труда

ой а Стругацких никто не переводил?
    Я бы поржал над "Сталкером"?
    "Война и мир" тож кстати интересо было бы.
    "Идиот"
    Есенина
    "Раковый корпус" Солженицина.
    Паустовский.
    Бажова сказки.
    Булгакова рассказы.
    Читая Гетте, Шекспира, Драйзера, Мопасана, понимаешь что превод тебя ограничивает, и это есть позыв учить язык.
    А унас вместо того, чтобы за несколько лет научить школьников русскому, платят деньги время и средства для перевода. Ибо блин вражий язык.
    "Кого хороним? Себя..." (с)
    Вы считаете это нормальным?
    Пророк

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Вы считаете это нормальным?
    ящитаю нормальним "роботу" з мовою, в перекладах у тому числі. погоджуюсь, шо якість його іноді не тойво, але ж хіба не буває такого, шо переклад виходить кращий за оригінал? буває. а мова - це не лише засіб спекуляцій, шо всі тут так активно доводять. вона так само живий інструмент комунікацій, вона змінюється, разом зі змінами в суспільстві. вона своєрідне і дзеркало сучасності.
    от rust вважає шо переклади на українську обов’язково мають бути ржачними. який з позивів вивчити мову оригіналу шоб наповну оцінити широту думки Ви вже реалізували?
    бо мені здається, шо люди, які так прагнуть двомовності в україні з метою не вчити українську (скажіть хто-небудь шо я не права!), навпаки, обмежують себе. краще ж знати і читати на двох мовах, ніж на одній, правда? а ще краще - на трьох, чотирьох,....
    Banned

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Булгакова рассказы.
    Родился в Киеве, писал на русском

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    а мова - це не лише засіб спекуляцій, шо всі тут так активно доводять. вона так само живий інструмент комунікацій, вона змінюється, разом зі змінами в суспільстві. вона своєрідне і дзеркало сучасності.
    А еще - это способ разделения людей по рассовой принадлежности и национальности, а еще это способ оболванивания народов для мелких царьков, чтобы создать себе стадо и быть большой жабой в маленьком болоте, как насчет такого вот, что невозможно???

И вместо того, чтобы объединяться в цельную монолитную систему начинают грызться и тявкать
    Філософф

Цікаве питання, будемо полімезувати))) На вас проізводяться гонєнія по расовому признаку? Чи багато на Україна живе людей, в яких записано "національність - русский"? Чогось другі національності не дуже висовуються, а от рускім треба, щоб все вернулося, як тоді коли вони були головні-преголовні.
    В наших людей дуже мало націоналістичності, не поважають свою мову, державу, минуле, того Росія з завидним постійством хоче прищемити нам хвоста. В бувшому СССР було багато держав, тільки чогось в деяких, де нація поважає себе як окремий від Росії народ, не виникає таких питань, як російська-друга держмова, на якій мові спілкуватися, жити, вчитися чи працювати.
    А в деяких державах взагалі - зробили - не знаєш держмови - шуруй з роботи, або вивчай. І що, думаєте більшість з росіян, які там живуть кинулись вчити мову - ні, вони стали кричати, що їх права ущімлюють, тіпа чого це вони повинні вчити держмову. Хоча люди мабуть жеж живуть там не один рік, і в національності народжених там дітей вже стоїть не росіянин.
    Це ті, хто печеться про свою ліність і небажання вивчати мову державну, розділяють націю, і замість того, щоб піднімати нагальні проблеми, вже скільки років вимагають, щоб їм зробили другу держмову. А особливо активно почали вимагати, коли потихеньку починає відроджуватись українність, бо в школах і унівєрах вже требують писати на мові, і викладати.А вони ж не знають її.
    Це ж тим, хто хоче російську, здається, що їх відмежовують, і вони починають
    Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    грызться и тявкать
    .

Знаєте, як кажуть - в чужий монастирь... Ви поїдьте в Росію, і спробуйте там сказати - раз ми з України живемо у вас - давайте нам другу держмову українську, як ви думаєте, що там скажуть? А на Україні повинні мовчати і кивати головою вам?
    Пророк

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    Ви поїдьте в Росію, і спробуйте там сказати - раз ми з України живемо у вас - давайте нам другу держмову українську, як ви думаєте, що там скажуть? А на Україні повинні мовчати і кивати головою вам?
    Ну вот вы опять пишете чепуху, ваш пример ну совсем не туды... Все зависит от количества, сколько украинцев в России? Только не говорите, что очень много, русскоговорящих в Украине на много порядков больше.
    Для любителей соцопросов - они полностью не отображают всю картинку, сколько людей принимают в них участие? По 1000 из области? когда там пару миллионов??? Русскоговорящих и тех, кто говорит на суржике, очень сходном с русским, в Украине намного больше, чем описано в "соцопросах"
    Banned

Ну вот вы опять пишете чепуху, ваш пример ну совсем не туды... Все зависит от количества, сколько украинцев в России? Только не говорите, что очень много, русскоговорящих в Украине на много порядков больше.
    Абсолютно согласен: неправильно поставленный вопрос заранее предусматревает неправильный необъективный ответ!
    Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    Це ж тим, хто хоче російську, здається, що їх відмежовують, і вони починають
    Да вот надо 50% страны заставить учить "родной" язык - демократично.
    Русския зык древнее, красивее и роднее многим людям. А многие лицемеры, перед тем как что-то ляпнуть на украинском еще и переводят с русского, т.к. на русском думают, но таких, слава богу. мало, хотя на этом форуме достаточно

Зайдите в соседнюю ветку, там я картинку интересную поместил, будет любопытно услышать ваше мнение
    Філософф

Так само як і україньська мова, для багатьох красивіша і рідніша. Між іншим по красивості набагато випередить російську. Вам ніхто не забороняє - розмовляйте на російській, тільки не потрібно потім казати, що ви вболіваєте за Україну як окрему державу.

Все зависит от количества, сколько украинцев в России? Только не говорите, что очень много, русскоговорящих в Украине на много порядков больше.
    Якесь недоречне порівняння, значить в Росій українців, а в Україні - російськомовних? А скільки в Росій корінних росіян? Чомусь в Білорусії такого питання як друга держмова не виникає, чи там менше бувших росіян живе, в процентному відношенні до кількості населення?
    Взагалі, про кількість україномовного і російськомовного населення на Україні можна буде балакати не зараз, коли практично всі дорослі і молодь жила в СССР, і мова була російська, а тоді, коли кілька поколінь проживе. Ну і звичайно, є ті хто вважає правильним розмовляти на мові країни, в якій живе, тим більше якщо він громадянин цієї країни. А є ті, які вважають, що ця мова "немодна", бо як жеж так, всі знайомі розмовляють на російській, а якщо я на укр розмовлятимуть - то на мене, як на селюка будуть дивиться, чи типу того (особливо мене прикалує таке напр: я тебе еще перезвоню.А ШО ты сказал? ).

Якщо подобається російська - будь ласка, але у нас школи, садочки і інститути - українські, і якщо в унівєрі ви можете порозумітись ще досить легко, поки багато викладачів часів СССР, то в садочку діткам ой як туго, бо мама-папа на російській, а туди приходять - вихователі на українській. Виходять цікаві речі - діти, в сім'ях який балакають на українській - розуміють, що червоний і красный - це один і той же колір, а з російськомовних сімей ні.

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Да вот надо 50% страны заставить учить "родной" язык - демократично.
    А ви, вибачаюсь, скільки років на Україні живете, що досі не змогли вивчити?
    ІМНО, якщо прийдеш влаштовуватись на роботу, яка тобі потрібна, а там скажуть - не знаєш українську - ти нам не підходиш, то швиденько вивчете, або будете кричати що вас дискримінують.
+ Ответить в теме
Страница 51 из 143

Теги для этой темы