Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1331Благодарности

Результаты опроса: Чи підтримуєте Ви введення в Україні другої державної мови - російської?

Голосовавшие
112. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, підтримую

29 25.89%
  • Ні, не підтримую

79 70.54%
  • Не визначився.

4 3.57%
+ Ответить в теме
Страница 32 из 144
Показано с 311 по 320 из 1437.
    2.0

Re: Друга державна мова

Офтоп:
    rasta-koy, а мо харе оффтопить и загризацця? підпис на російській свідчить про мультикультурність натури. і нічого не говорить про патріотизм. у мене - англійською. шо скаже наш кухонний Фройд?

Banned

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    rasta-koy, так хай бабушки ваші далі говорять, хоч китайською. але державна мова є, і такою залишиться. який сенс приймати іншу мову, щоб почався бардак? немає в нас такої потреби, бабушкі років черз 15 окочуряться і буде нове покоління. вже зараз малишня в садіках і по школах каже не "пасіба", а "дякую". прогресіруєм. так шо вспокойтеся. а то ви тих таки бабушок нагадуєте, які кажуть "ой як молодьожі жить тяжело" а молодьож просто робить не хоче
    Так вот это и называется насильственным насаждением украинского языка. Я гарантирую, что мои дети будут говорить на русском.
    Ты просто не слышал, как 7-ми летний пацаненок учится управлять компьютером как он читает диалоговые окна при утановке программ, он просто не понимает, что ему там написано он русский язык читает на украинском, ужаснейшее зрелище!!!
    2.0

Ты просто не слышал, как 7-ми летний пацаненок учится управлять компьютером как он читает диалоговые окна при утановке программ, он просто не понимает, что ему там написано он русский язык читает на украинском, ужаснейшее зрелище!!!
    а це проблеми батьків. адже є такі діти, які в 5 років по дві три мови знають. а є такі, яким шо російська, шо українська - китайська грамота.
    а коли ваш кіндер прийде додомку і скаже "тату, а подай мені будь-ласка то-то" ви його його п...ти будете? ізвінітє, вирвалося... але це десь так як шульгу перевчити.
    змія болотяна ОЧКОва

rasta-koy, закончились аргументи?де? де? відповідь, хоч на одне поставлене вам запитання? чи бум обсасувать аватари, розмір підписів і колір очей?
    Пророк

Та дайте уже растакому второй язык. Скоко можно? Рождественский вечер уже, между прочим.
    Пророк

Ответ Сообщение от Stanley* Посмотреть сообщение
    Вы так хорошо знаете польский и украинский и можете сравнить? А ничего, что в польском очень много слов общих с русским и отличающихся от украинских
    Я знаю, я могу сравнить. Украинских слов в польском раз в 20 больше, чем русских. Не зря же украинцам легко дается польский, а вот русским совсем нет.
    змія болотяна ОЧКОва

до теми історії мови. Шось Ви гражданє таке пишете, шо на голову не налазить. Українська ледь не штучна і бла-бла-бла.
    Далеко лізти не хочеться, та і в знаки дається робочий день. потому осьвам.
    мова, вона жива, тому піддається впливам. якшо на українську впливала польська, то на російську - угрофінська група. і це не значить, шо угрофінська, наприклад, є визначальною, а російська - тільки якимсь когось діалектом.
    ось вам ще
    ну а це Онотоле, так, чісто поржать
    Пророк

aneisha, вот это вы ссылок накопали, чисто поржать!!!
    А нормальные независимые источники есть кроме украинских националистических? Я не о русских
    Banned

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    ну а це Онотоле, так, чісто поржать
    Во-первых Вики - не официальный, а свободный источник значит там может быть написано что угодно, вы и сами можете там свои статьи добавлять, например, про себя любимую...

А Онатоле - гражданин Украины - раз. 14 раз подряд выйграл, забыл как называется игра интелектуальная, два, вы бы да и я и все из нас и одного бы раза не выйграли.
    Пророк

Офтоп:
    Хлопці й дівчата, Христос ся рождає!
    хай істеричні істерять, а православні святкують.
    може воно на роботі. наряд вне очереді.
    їй-бо, нема про що сперечатись. дитячий садок, ні базової освіти, ні логіки.
+ Ответить в теме
Страница 32 из 144

Теги для этой темы