Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1339Благодарности

Результаты опроса: Чи підтримуєте Ви введення в Україні другої державної мови - російської?

Голосовавшие
112. Вы ещё не голосовали в этом опросе
 • Так, підтримую

  29 25.89%
 • Ні, не підтримую

  79 70.54%
 • Не визначився.

  4 3.57%
+ Ответить в теме
Страница 29 из 145
Показано с 281 по 290 из 1448.
 1. #281
  Offline
  змія болотяна ОЧКОва

  Re: Друга державна мова


  Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
  Только самосознание и накрученная политикой гордость?
  та нє, просто гордость. є країна, в неї є мова (не есперанто), чому вона повинна двигаться, заради якоїсь іншої, для якої і так місця не жалкують. це як дружина, яка не хоче, шоб коханку, ще й додому привели жить.
  по поводу "дєрєвєнскості". мама моя, розповідала, шо коли йшла в школу, а це за царя Панька було, то не чула російської взагалі. для довідки: жила в Полтаві.
  Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
  И к тому же есть много людей, кому родной русский язык
  ніхто ж не забороняє нею говорити. державна мова - це в першу чергу мова офіційних паперів, офіційних заходів і офіційних дядів і тьотів.

  Ми ж не говоримо, про то, шо третьою державною має стати арабська, або іврит. в них теж є рідна мова, але вони не кричать про утиски її прав і те де. а росіяни чомусь кричать. з власного досвіду: найгучніше ті, хто ніц українською не розуміє і головне - не ХОЧЕ вчити і розуміти. нам же нема діла до арабської і равина Йосі, який не зна ні російської, ні української, чого нам має бути діло, до росіян, які не поважають країну, де вони живуть?

 2. #282
  Offline
  ри?

  Re: Друга державна мова


  Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
  Тут на форумі є ще одна тема про мову - там здається накропано сторінок 15-20...
  Ой, боже, ізвінітє, дико соромно. У тій темі не 20 сторінок, а 63! Перечитаєте? Якщо буде шось нове додати - просимо дуже. Якраз ці теми споріднені:
  http://www.poltavaforum.com/mova-ta-...-ukrayini.html
 3. #283
  Offline
  2.0

  Re: Друга державна мова


  Вот, ключевые слова! Так какая лично вам разница, сколько гос. языков будет? Только самосознание и накрученная политикой гордость?
  нє, ну ребята, ви шо прикалуєтеся?
  є різниця і велика. російська мова агресивна і здатна витісняти. "магістральна" типу. а нам би таке нехіло було подбати про збереження кільтури і національної складової. для вас це нічо не значить канешна, а для мене і ще мільонів людей значить. зважайте на це. це раз.
  а два, мало там яка в кого мова рідна? ви в Україні живете чи де? мій дід корінний сібіряк, все життя говорив російською, але поважав звичаї країни і був сумирним громадянином. мати моя теж відповідно росіянка, була на керівних посадах і коли здох совок вона вчила українську і ходила на наради з правописом. так треба, це не обговорюється. вас ніхто не питає, що ви хочете. я може смертну кару хочу, але законом заборонена. всьо. це не те питання, яке є головним. воно вже вирішене було, 1991 року. тому я вважаю, слід би комусь заткатися і закінчити свої випади на те, що їм російської державної хоцца.
  вам теж, щасливої дороги в Білокаменну.
 4. #284
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: Друга державна мова


  nickeler, та що ми будем доказувать, якщо людина окрім енної кількості томів історії КПРС і докладів тАваріщєй, не читала. Клав він з високої гори на історію Ураїни і на те, що засновником МАскви був князь Киівський.
 5. #285
  Філософф

  Re: Друга державна мова


  Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
  . Про Россию промолчу вообще, там, что ни регион, то есть свой язык
  А яка там реальна ситуація ви не задумувались?скільки газет книг журналів виходить на мовах відмінних від рос скільки музики на них пишеться?з гулькин як кажуть ніс

  І взагалі я чудово розумію як створюється це "рускаязіичнае населеніе" приходе якийсь когут з села в місто і починає давитись буквами і звуками але заь будь яку ціну переходе на шпрехання на рос щоб важати себе крутим.Чого права таких когутів і їх нащадків ми маємо захищати?
 6. #286
  Offline
  Пророк

  Re: Друга державна мова


  Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
  В Канаде - два языка, вроде не жалуются и не меняют ничего и на почве этого не скандалят.
  В Швейцарии - вообще 4... Про Россию промолчу вообще, там, что ни регион, то есть свой язык
  Про Росию - круть, это что там куча гос.языков? Может среди них и украинский есть?
  За Канаду и Швейцарию искренне рады.
  А в Японии и Великобритании один гос. язык, что нам с этим делать?
 7. #287
  Offline
  Пророк

  Re: Друга державна мова


  Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
  В Канаде - два языка, вроде не жалуются и не меняют ничего и на почве этого не скандалят.
  В Швейцарии - вообще 4... Про Россию промолчу вообще, там, что ни регион, то есть свой язык
  А государственным языком должен быть тот, на котором говорят большинство людей, т.е. русский. ИМХО! Тупые комуняки устроили в свое время украинизацию, теперь страдают...
  Кстати, почему опрос без права выбора? Как мне на него ответить, если я поддерживаю русский язык в виде государственного, причем, только русский???
  я не буду сперечатись по суті, лише зверну увагу на два момента.
  1) на рахунок "в Канаде вроде не жалуются" - читайте книжки, газети, журнали, дорогий товариш. чули коли-небудь про Квебек? в 1996 році їм не референдумі не вистачило 1% для відокремлення від Канади.
  І не треба наводити Росію як зразок націонельної толерантності, там Москва забороняє навіть використовувати інші алфавіти, крім кирилиці, в національних мовах.
  ви би ще Китай навели.
  2) ци часом не ви писали вчора в іншій темі, що треба на 5 років забути про всі культурні питання і тупо займатись економікою? чи це був хтось інший з вашим ніком?
  Офтоп:
  Пришелец-прораб, прошу Вас більше не закидати мені, що я гноблю людину (котру з двох?) за громадянську позицію. вони самі не знаючь чого хочуть. логіки ні на гріш. ще й лаються, як чоботар.
 8. #288
  Offline
  Пророк

  Re: Друга державна мова


  Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
  Коли я їду в німеччину на ПМЖ, приміром. Я не вимагаю, аби зробили там другу державну - українську, бо вона мені бачте рідна.
  Так это же разные вещи!
  А когда человек родился в этой стране и всю жизнь говорил и писал на русском, а тут опа - смена власти, учим заново?
 9. #289
  Offline
  Нервова, курррва

  Re: Друга державна мова


  Sir_2006, пояснюю: мої друзі в тій же Німеччині живуть з народження. Батьки їхні виїхали туди ще коли їх і в проекті не було. Для них мова рідна - російська (бо з Расєї). То шо вони роблять? Вони вчать німецьку!
 10. #290
  Offline
  Пророк

  Re: Друга державна мова


  Sir_2006, "опа" трапилось мало не 20 років тьому. закон про мови прийнятий 1989 року. та й раніше це була Україна. я нікого ні до чого не силую, але чому прибульцю з Росії в Полтаві має бути зручніше, ніж прибульцю з полтавського ж села?
+ Ответить в теме
Страница 29 из 145

Теги для этой темы