Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1317Благодарности

Результаты опроса: Чи підтримуєте Ви введення в Україні другої державної мови - російської?

Голосовавшие
112. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, підтримую

29 25.89%
  • Ні, не підтримую

79 70.54%
  • Не визначився.

4 3.57%
+ Ответить в теме
Страница 29 из 143
Показано с 281 по 290 из 1421.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Друга державна мова

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    Только самосознание и накрученная политикой гордость?
    та нє, просто гордость. є країна, в неї є мова (не есперанто), чому вона повинна двигаться, заради якоїсь іншої, для якої і так місця не жалкують. це як дружина, яка не хоче, шоб коханку, ще й додому привели жить.
    по поводу "дєрєвєнскості". мама моя, розповідала, шо коли йшла в школу, а це за царя Панька було, то не чула російської взагалі. для довідки: жила в Полтаві.
    Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    И к тому же есть много людей, кому родной русский язык
    ніхто ж не забороняє нею говорити. державна мова - це в першу чергу мова офіційних паперів, офіційних заходів і офіційних дядів і тьотів.

Ми ж не говоримо, про то, шо третьою державною має стати арабська, або іврит. в них теж є рідна мова, але вони не кричать про утиски її прав і те де. а росіяни чомусь кричать. з власного досвіду: найгучніше ті, хто ніц українською не розуміє і головне - не ХОЧЕ вчити і розуміти. нам же нема діла до арабської і равина Йосі, який не зна ні російської, ні української, чого нам має бути діло, до росіян, які не поважають країну, де вони живуть?

ри?

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Тут на форумі є ще одна тема про мову - там здається накропано сторінок 15-20...
    Ой, боже, ізвінітє, дико соромно. У тій темі не 20 сторінок, а 63! Перечитаєте? Якщо буде шось нове додати - просимо дуже. Якраз ці теми споріднені:
    http://www.poltavaforum.com/mova-ta-...-ukrayini.html
    2.0

Вот, ключевые слова! Так какая лично вам разница, сколько гос. языков будет? Только самосознание и накрученная политикой гордость?
    нє, ну ребята, ви шо прикалуєтеся?
    є різниця і велика. російська мова агресивна і здатна витісняти. "магістральна" типу. а нам би таке нехіло було подбати про збереження кільтури і національної складової. для вас це нічо не значить канешна, а для мене і ще мільонів людей значить. зважайте на це. це раз.
    а два, мало там яка в кого мова рідна? ви в Україні живете чи де? мій дід корінний сібіряк, все життя говорив російською, але поважав звичаї країни і був сумирним громадянином. мати моя теж відповідно росіянка, була на керівних посадах і коли здох совок вона вчила українську і ходила на наради з правописом. так треба, це не обговорюється. вас ніхто не питає, що ви хочете. я може смертну кару хочу, але законом заборонена. всьо. це не те питання, яке є головним. воно вже вирішене було, 1991 року. тому я вважаю, слід би комусь заткатися і закінчити свої випади на те, що їм російської державної хоцца.
    вам теж, щасливої дороги в Білокаменну.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

nickeler, та що ми будем доказувать, якщо людина окрім енної кількості томів історії КПРС і докладів тАваріщєй, не читала. Клав він з високої гори на історію Ураїни і на те, що засновником МАскви був князь Киівський.
    Філософф

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    . Про Россию промолчу вообще, там, что ни регион, то есть свой язык
    А яка там реальна ситуація ви не задумувались?скільки газет книг журналів виходить на мовах відмінних від рос скільки музики на них пишеться?з гулькин як кажуть ніс

І взагалі я чудово розумію як створюється це "рускаязіичнае населеніе" приходе якийсь когут з села в місто і починає давитись буквами і звуками але заь будь яку ціну переходе на шпрехання на рос щоб важати себе крутим.Чого права таких когутів і їх нащадків ми маємо захищати?
    Пророк

В Канаде - два языка, вроде не жалуются и не меняют ничего и на почве этого не скандалят.
    В Швейцарии - вообще 4... Про Россию промолчу вообще, там, что ни регион, то есть свой язык
    Про Росию - круть, это что там куча гос.языков? Может среди них и украинский есть?
    За Канаду и Швейцарию искренне рады.
    А в Японии и Великобритании один гос. язык, что нам с этим делать?
    Пророк

В Канаде - два языка, вроде не жалуются и не меняют ничего и на почве этого не скандалят.
    В Швейцарии - вообще 4... Про Россию промолчу вообще, там, что ни регион, то есть свой язык
    А государственным языком должен быть тот, на котором говорят большинство людей, т.е. русский. ИМХО! Тупые комуняки устроили в свое время украинизацию, теперь страдают...
    Кстати, почему опрос без права выбора? Как мне на него ответить, если я поддерживаю русский язык в виде государственного, причем, только русский???
    я не буду сперечатись по суті, лише зверну увагу на два момента.
    1) на рахунок "в Канаде вроде не жалуются" - читайте книжки, газети, журнали, дорогий товариш. чули коли-небудь про Квебек? в 1996 році їм не референдумі не вистачило 1% для відокремлення від Канади.
    І не треба наводити Росію як зразок націонельної толерантності, там Москва забороняє навіть використовувати інші алфавіти, крім кирилиці, в національних мовах.
    ви би ще Китай навели.
    2) ци часом не ви писали вчора в іншій темі, що треба на 5 років забути про всі культурні питання і тупо займатись економікою? чи це був хтось інший з вашим ніком?
    Офтоп:
    Пришелец-прораб, прошу Вас більше не закидати мені, що я гноблю людину (котру з двох?) за громадянську позицію. вони самі не знаючь чого хочуть. логіки ні на гріш. ще й лаються, як чоботар.
    Пророк

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Коли я їду в німеччину на ПМЖ, приміром. Я не вимагаю, аби зробили там другу державну - українську, бо вона мені бачте рідна.
    Так это же разные вещи!
    А когда человек родился в этой стране и всю жизнь говорил и писал на русском, а тут опа - смена власти, учим заново?
    Нервова, курррва

Sir_2006, пояснюю: мої друзі в тій же Німеччині живуть з народження. Батьки їхні виїхали туди ще коли їх і в проекті не було. Для них мова рідна - російська (бо з Расєї). То шо вони роблять? Вони вчать німецьку!
    Пророк

Sir_2006, "опа" трапилось мало не 20 років тьому. закон про мови прийнятий 1989 року. та й раніше це була Україна. я нікого ні до чого не силую, але чому прибульцю з Росії в Полтаві має бути зручніше, ніж прибульцю з полтавського ж села?
+ Ответить в теме
Страница 29 из 143

Теги для этой темы