Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1317Благодарности

Результаты опроса: Чи підтримуєте Ви введення в Україні другої державної мови - російської?

Голосовавшие
112. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, підтримую

29 25.89%
  • Ні, не підтримую

79 70.54%
  • Не визначився.

4 3.57%
+ Ответить в теме
Страница 28 из 143
Показано с 271 по 280 из 1421.
    Нервова, курррва

Re: Друга державна мова

rasta-koy, давайтє-ка ви виїдете в Расєю! І гаварітє там сібє на руськам.
    Тільки вам там натикають пісюнів у рот за ваш чудовішній акцент, чмиритимуть.

Пророк

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    rasta-koy, давайтє-ка ви виїдете в Расєю! І гаварітє там сібє на руськам.
    ...
    Щас начнецца...Вони ж хотять чтобы Украина гаварила по руськи. Как же им выехать, а тут кто будет бороцца за наше счастье?
    23q
    23-й участник

Я, например, не поддерживаю. В Украине должен быть один гос. язык-украинский. Ну мы разговариваем по-русски, это как пережитки СССР, наши дети - уже на родном, украинском. Хоть что-то свое должно быть. Все товары-китайские, язык русский, как бурлаки чес. слово.
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    Ну мы разговариваем по-русски
    і то не всі. чимало людей російську знають виключно завдяки урокам в школі. він їм не рідний. це вивчена мова. а село? попробуй, найди там людину, яка говорить літературною російською. якісною. не найдеш.
    Пророк

Я родился в Украине и считаю эту страну своей Родиной. И люблю ее как Родину, как ни странно...
    Но в то же время я терпеть не могу украинский язык. Ну не "кликает" внутри и всё. Смешно как-то. Когда я ходил в школу, то у нас считалось, что на украинском говорят только деревенские. Вот может оттуда и пошла нелюбовь. Ну допустим тот вариант украинского, на котором говорили наши деды лично я принимаю, отвращения не вызывает, но вот все эти современные новшества - просто алес! Не пойму причины этого, просто хотят сделать наш язык как можно более отличным от русского? Это что, русофобия какая-то? Для чего? Молодежи головы промывают голодоморами разными, еще хренью всякой, связанной с Россией. Политика государства? Похоже на то, никак не на здравый смысл. Маршировать будем не так, как москали, а как какие-то венгерские сечовые стрельцы. Бросают народу кость, чтобы отвлечь его на всякую ерунду, пока занимаются своими делами. Вот какая разница кто на каком языке будет говорить? Страна разваливается, а люди продолжают грызться из-за того, что сейчас далеко не на первом месте, даже не в первой сотне.
    Мое мнение по данному опросу - "нормальный" (с моей точки зрения) украинский язык, который не вызывает отвращения - только один. Один русский - нет. Вот этот бред сумасшедшего, которому сейчас учат детей в школах, со своими "етерами", "автівками", "бензиною" и прочей чепухой - только с русским.
    Вот скажите, те, кто голосуеттолько за украинский, действительно понимает и принимает необходимость нововведений?

ЗЫ: там кто-то выше умничал про перевод замысловатого словосочетания на украинский - какой смысл? Я вам трактаты переведу в "лингво" за минуты и ЩО?

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    чимало людей російську знають виключно завдяки урокам в школі. він їм не рідний
    осмелюсь заметить, что таких у нас значительно меньше чем тех, для кого русский - родной

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    він їм не рідний
    А вот на основании этого осмелюсь заметить, что вам он поближе будет, правда? Тоже приходится мозги напрягать иногда (это не в обиду, это про то, что укр не всегда "льётся")
    змія болотяна ОЧКОва

Sir_2006, але ж про нововведення не йдеться. Новий правопис не прийнятий. і наскільки я знаю, в школі діток вчать за традиційними мовними правилами. а от то, як говорять на СТБ, і правда - брєд.
    Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    там кто-то выше умничал про перевод замысловатого словосочетания на украинский - какой смысл? Я вам трактаты переведу в "лингво" за минуты и ЩО?
    не погоджуся. у кожній мові є свої ньюанси. кожне слово має певний віддінок. якшо Вам потрібен дослівний переклад - це одне. і справді, лінгво, в помощь. а от з літературним тільки голова і знання ньюансів. тоді воно поллється і не викликатиме відрази. з розумом просто підходить нада, і всьо.

осмелюсь заметить, что таких у нас значительно меньше чем тех, для кого русский - родной
    може, в нас різне оточення. в моєму більшість говорить місцевим діалектом, або українською.

А вот на основании этого осмелюсь заметить, что вам он поближе будет, правда? Тоже приходится мозги напрягать иногда (это не в обиду, это про то, что укр не всегда "льётся")
    мені українська не рідна? якшо мене розкладать по поличках, то я - двмовна (тоість, від народження чула дві мови). але російською мені спілкуватись значно важче. вона не ллється взагалі. переважно, вона вчена. з українською теж буває складно, але не тому, шо в мене з нею є проблеми. у мене робота пов’язана з мовою. тому іноді, аби підібрати "саме те слово" тре добренько подумать.
    можливо, Вм такий висновок зробили, бо мова проста. ну дик, я тут не відчуваю себе на роботі, або на уроці літератури, тому дозволяю собі "подуркувати" ))
    Нервова, курррва

Sir_2006, будь-яка мова змінюється в процесі розвитку. Особливо жива мова, розмовна, та, якою говорить публіцистика. І це нормально. Щось приживається, а щось ні.
    Ви вважаєте своєю рідною мовою російську. Ок. Але не треба говорити, що українська "дєрєвєнская". В російських дєрьовнях говорять хз пойми як, але російською. То вона вам теж "дєрєвєнская"?!
    От ви все життя говорили з дитинства російською. А я, наприклад, українською. Так завжди було в сім"ї. І тато, коли я по тел. говорила російською, виривав трубку. Аргументував просто: не можеш срать, не мучай .... У всіх українців жахливий акцент, коли вони понтуються і говорять російською. То нашо? Коли є рідна мова.
    Я розумію, коли ситуація така, що людина тебе не розуміє, тоді твій акцент усім до дупи, головне - знайти порозуміння.
    Державна мова - рідна мова. Вона має бути одна. А вдома, з друзями, дітьми, коханками говоріть хоч китайською. Але офіційною мовою є українська. Ви живете в цій країні і маєте її знати. Якщо - ні, то "грош вам цена"!
    От бачите ви пишете російською, ми - українською. Всі всіх розуміють. Хтось вам забороняє шось? Утискає?
    Пророк

Всі всіх розуміють. Хтось вам забороняє шось? Утискає?
    Вот, ключевые слова! Так какая лично вам разница, сколько гос. языков будет? Только самосознание и накрученная политикой гордость?

Але не треба говорити, що українська "дєрєвєнская".
    Я же писал - когда учился в школе, а это было как раз во время распада Союза, да и в Киевской обл

То нашо? Коли є рідна мова.
    И к тому же есть много людей, кому родной русский язык
    ри?

Так какая лично вам разница, сколько гос. языков будет?
    Це вже смішно, чесне слово. Опять сорок пять...
    Ну хочеться нам одної мови - отак просто хочеться (дурна забаганка, да ж?), так як і вам ненависна сама думка говорити на українській.
    Тут на форумі є ще одна тема про мову - там здається накропано сторінок 15-20, не помню скільки точно. Почитайте. Там купа доводів.
    Нервова, курррва

Так какая лично вам разница, сколько гос. языков будет?
    А така, шо МИ ЖИВЕМО В УКРАЇНІ!!! І державна мова має бути українська! ... не ясно?
    Ви говоріть собі якою бажаєте. В побуті. Вам яка різниця до однієї державної мови?
    Не знаєте? Не вмієте? Руки-крюки? Вчитись не навчили в школі? Чи шо?
    И к тому же есть много людей, кому родной русский язык
    І повірте мені, вас - меншість.
    Коли я їду в німеччину на ПМЖ, приміром. Я не вимагаю, аби зробили там другу державну - українську, бо вона мені бачте рідна.
    Або он в Канаді яка діаспора. Сидять собі люди і вчать англійську. (про хранцузьку сенсу немає говорити).
+ Ответить в теме
Страница 28 из 143

Теги для этой темы