Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1331Благодарности

Результаты опроса: Чи підтримуєте Ви введення в Україні другої державної мови - російської?

Голосовавшие
112. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, підтримую

29 25.89%
  • Ні, не підтримую

79 70.54%
  • Не визначився.

4 3.57%
+ Ответить в теме
Страница 22 из 144
Показано с 211 по 220 из 1440.
    Пророк

Re: І знову про мову

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Ой, сорри...
    Я, знаю русск. и укр. (учился в советское время), мой сын тоже знает оба языка (учился в наше время). В чем проблема? Тот кто не хочет учить язык (любой), и не научится (но тогда их не возьмут в разведчики, разве что в полицаи, в случае оккупации).
    А як Ваш син вивчив дві мови? В школі викладали? Чи Ви вчили? Ви раді з того, що Ваша дитина двомовна?

Частий гість

Хочеться, щоб моя донька говорила гарно і складно, якою завгодно мовою - хоч українською, хоч російською, хоч хінді. Я звісно ж за всепоглинаючу українізацію. Але не треба мати багато розуму, щоб розуміти,що російсьйською вона все ж матиме користуватись - майже вся періодика, інтернет-ресурси, література - російською, і пройде ще дуже і дуже багато часу, поки ми все це перекладем на рідну мову. А російській в школах зараз не вчать взагілі, навіть на рівні факультативів не в кожній школі, це не є добре, навіть для загального розвитку. Діти плутають літери, правопис,не розуміють різниці між мовами-вдома чутють одне, на вулиці - друге, по телебаченню - третє...
    Як на мене, мати в школі раз на тиждень російську мову-то не погано, а про першої другорядність української і російської я наприклад розповідаю донці щодня.
    Пророк

То який висновок з усього?
    Все на рідній українській мові має бути, але вивчати все ж російську треба. Так?
    Я саме за таку ситуацію.
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    А як Ваш син вивчив дві мови? В школі викладали? Чи Ви вчили? Ви раді з того, що Ваша дитина двомовна?
    1. Исключительно в украинской школе.

2. Рад ли? Конечно. Плюс и английского немного дали
    (чем больше языков знаешь - это же аксиома).
    И странно наблюдать высказывания нашей пятой колонны по поводу
    языков. Да, выучите украинский и весь разговор.

Где, в чем проблема?

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    То який висновок з усього?
    Все на рідній українській мові має бути, але вивчати все ж російську треба. Так?
    Я саме за таку ситуацію.
    Такая ситуация сейчас и есть, если не ошибаюсь.

Но желателен выбор, по желанию родителей (если это в школе).
    Например факультатив русского, немецкого либо французского и тп.
    Но покольку учителей не наберешься, то реально два
    факультатива русский и английский. Факультатив - потому что
    не всем эти языки пригодятся в будущем.
    Шукач
    Postit

Друга державна мова

Потрібно - чи ні? Дайте аргументовану відповідь "за" чи "проти"
    Пророк

Re: ДРУГА ДЕРЖАВНА МОВА

лично не против, почему бы и нет если достаточно большое количество людей разговаривает исключительно на русском
    Пророк

Я против,государственным должен быть один язык,а разговаривать на другом языке еще никто не запрещал.
    Шукач
    Flame

Ответ Сообщение от Гость Посмотреть сообщение
    Я против,государственным должен быть один язык,а разговаривать на другом языке еще никто не запрещал.
    Цілком згоден із тобою. Ніхто не забороняє спілкуватися такою мовою, якою хочеш.
    Инвалид умственного труда

А что означает термин государственный язык?
    Давайте определимся с терминами?
    Sir
    Новачок

Державна мова - закріплена традицією або законодавством мова, вживання якої обов’язкове в органах державного управління та діловодства, громадських органах та організаціях, на підприємствах, у державних закладах освіти, науки, культури, в сферах зв’язку та інформатики. Я за одну державну мову, яка б вона не була: чи то українська, чи то російська.
+ Ответить в теме
Страница 22 из 144

Теги для этой темы