Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1317Благодарности

Результаты опроса: Чи підтримуєте Ви введення в Україні другої державної мови - російської?

Голосовавшие
112. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, підтримую

29 25.89%
  • Ні, не підтримую

79 70.54%
  • Не визначився.

4 3.57%
+ Ответить в теме
Страница 20 из 143
Показано с 191 по 200 из 1421.
    Пророк

Re: І знову про мову

Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    Але контингент людей, з якими я спілкуюсь, переважно розмовляє російською.
    А я спілкуюсь переважно з україномовними. То й який висновок про Полтаву?

Odo
    -

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    А я спілкуюсь переважно з україномовними. То й який висновок про Полтаву?
    Коли я буваю у Полтаві, то моє коло спілкування чомусь теж винятково російськомовне, як і у пані Regen, і на всі мої спроби заговорити українською реагує воно вкрай агресивно, тому Твій випадок я можу визначити лише, як виняток, що лише підтверджує загальне і невтішне правило.
    Постійний відвідувач

ТАК! Суржик - ганьба нації! всіх суржиківців - розстрілять к бісам!!!
    правда?
    це брєд. сивої кобили.
    мої родичі всі говорять суржиком. окрім двоюрідної сестри, яка народилась і все життя продила в Харкові.
    Я не уявляю, щоб моя тітка, яку я обожнюю говорила якоюсь іншою мовою. Бо це буде не вона. Мені часто буває смішно, коли прислухаюсь, як ми говоримо! Але, нам приємно говорити. І ми до цього звикли. І плювать мені, що суржик - це неприпустимо. Нам добре від цього спілкування.
    Є подруги, яких я знаю по 10 років. І більше. І хай вони з кимось там гаварят па русскі, але коли ми зустрічаємось - то суржик набирає права. Бо ми обидві знаємо, що весь цей русскій - понти для приїжджих. Але не для своїх.
    Є знайомі, які говорять чисто українською. В їх оточенні - я теж говорю українською. Але тимчасово. Це як гра. В універі ж на семінарі - теж граєшся в ділову україномовну студентку-відмінницю...
    А є росіяни. Яких нудить від самого слова "Украина". Вони вважають Полтаву - сєлом, а Полтавок - сєлючкамі. Лише за їх суржик. І простоту. Безпонтовість. А сасмі сидять на лавочці, лузаючи насіння і пліткуючи про перехожих.
    Такі росіяни, так само, як українці і італійці і марокканці... Просто... не розуміють нічого...
    офтоп?

П.С. Іноді я сама себе ненавиджу за свій суржик. Це буває тоді, коли говориш зі знайомою російськомовною людиною. Російською говорити не можеш, а українська тут просто несуміна... І виходить.. щось перкручене, жахливе.. Сором тай годі.
    MaK
    Постійний відвідувач

мені повністю насрать на расіян які так думать!!!!
    1-Полтава-це велике село =)
    2-ПОЛТАВЧАНКИ-ЦЕ САМІ ГАРНІ ДІВЧАТА У ВСЬОМУ ДОВБАНОМУ СВІТІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
    ОФТОП??
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Rosinka Посмотреть сообщение
    ТАК! Суржик - ганьба нації! всіх суржиківців - розстрілять к бісам!!!
    правда?
    це брєд. сивої кобили.
    Згоден, брєд, а до чого Ви все це про суржик написали? Наче ж ніхто тут у цій темі на нього не наїжджав? Чи це просто накипіло у душі і раптом вихлюпнулось?
    Гуру

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Прочитавши Ваш допис роблю висновок у Полтаві переважно розмовляють російською, у Львові — українською? Чи вбачаєте Ви у цьому проблему, чи таке становище цілком Вас влаштовує, що у Вашому місті панує мова иншої держави, а не українська?
    Ні, мене аж ніяк не влаштовує таке становище. Я - за, щоб на Украіні розмовляли національною мовою. А щодо суржику - дійсно, мало де почуєш в нашому місті чисту украінську мову. В мене теж іноді "проскакивает", але це від того, що доводиться більше спілкуватися "по-русски". І тільки мріяти доводиться, щоб в нашій мальовничій Полтаві, духовній столиці України, всюди лилася співуча чиста українська мова...
    Пророк

Почитала на форумі дописи, в яких проскакує вічна проблема Україна - Росія. Уже відчутно прямо ворожі настрої. А якщо Росія нам такий уже ворог, то, наче, завжди мову ворога намагались вивчити. Коли ворогами були німці-вчили німецьку, коли французи- французьку. Раз Росія - наш ворог, то давайте вчити російську. Так?
    Odo
    -

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Почитала на форумі дописи, в яких проскакує вічна проблема Україна - Росія. Уже відчутно прямо ворожі настрої. А якщо Росія нам такий уже ворог, то, наче, завжди мову ворога намагались вивчити. Коли ворогами були німці-вчили німецьку, коли французи- французьку. Раз Росія - наш ворог, то давайте вчити російську. Так?
    Так у Росії зараз активно розпалюються антиукраїнські настрої, українці вороги і всьо такоє, але чомусь ніхто українську там не вчить, як поясниш таку суперечність Твоїй теорії?
    Гуру

А в Росіі дуже багато українців, і так Москва вже "Шокає" (до речі, не "щокає"
    Пророк

Можливо, той хто хоче напасти, не вважає за потрібне вивчати мову?
    Німці також не дуже вчили російську під час війни, а в наших школах переважно німецьку вивчали. Французи не вчили російську, а росіяни за часів Наполеону володіли франзузькою ( я про верхівку суспільства). Раз Росія готується нападати на нас, то відповідно ми повинні вчити її мову. Щоб там шпигунів підсилати
+ Ответить в теме
Страница 20 из 143

Теги для этой темы