Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1317Благодарности

Результаты опроса: Чи підтримуєте Ви введення в Україні другої державної мови - російської?

Голосовавшие
112. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так, підтримую

29 25.89%
  • Ні, не підтримую

79 70.54%
  • Не визначився.

4 3.57%
+ Ответить в теме
Страница 19 из 143
Показано с 181 по 190 из 1421.
    Частий гість

Re: І знову про мову

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Мова рідна при тому, що ціла українська мова зникає (можливо назавжди) і ніхто не ставиться до цього насправді жахного факту серйозно. Ваша мова живе і квітне, і тому Ви ніяк не можете зрозуміти у чому ж власне наші проблеми? Ну та це вічне: ситий голодного не розуміє.
    Ну раз истинным украинцем она не нужна, и она зникає, как вы пишите, то русскоговорящий народ та тут причем. Раз она не нужна вам, то стоит задуматься, нужен ли этот язык вообще.
    Говорите на своем украинском, а нам дайте право говорить и писать письма в гос. инстанции на русском. Нас 50%, и у нас такие же права как и у вас. И ущемлять их не надо.
    Допустим я , если секретарь администрации не принимает у меня письмо на русском, мотивируя что оно не на государственном языке, просто высылаю почтой.
    А недавно пришлось заверять Устав предприятия на русском с переводом на немецкий язык, т.к. владельцы арабы. Они хорошо понимают русский и немецкий, но только не украинский. Так проблем было море.

Odo
    -

Ответ Сообщение от poltava1973 Посмотреть сообщение
    Ну раз истинным украинцем она не нужна, и она зникає, как вы пишите, то русскоговорящий народ та тут причем. Раз она не нужна вам, то стоит задуматься, нужен ли этот язык вообще.
    Говорите на своем украинском, а нам дайте право говорить и писать письма в гос. инстанции на русском. Нас 50%, и у нас такие же права как и у вас. И ущемлять их не надо.
    Допустим я , если секретарь администрации не принимает у меня письмо на русском, мотивируя что оно не на государственном языке, просто высылаю почтой.
    А недавно пришлось заверять Устав предприятия на русском с переводом на немецкий язык, т.к. владельцы арабы. Они хорошо понимают русский и немецкий, но только не украинский. Так проблем было море.
    А ми зараз запитаємо у наших істинних

Опитування додав. Голосуємо.
    part of me

Вы можете позволить себе сейчас все? Согласна. Но добавьте, что для этого надо хорошо зарабатывать. А большинство сейчас за чертою бедности. А во времена Союза, безработицы не было.
    И большинство людей по путевкам ездили. А сейчас, стоимость Крыма и стоимость Египта почти сравняли… 70$ в сутки. Много людей поедут. А зарплата у станка, о которой вы пишите 600-1000 грн. в месяц, как на нею можно прожить?
    Я ни кого не обвиняю, ни в чем. Просто противно когда, что-то пытаются навязать в этой стране.
    Будемо балакати на рідній мови , но при этом голодать. Так что ли. В место того, что бы навязывать язык народу, лучше бы материальное благосостояние повысили бы. Тогда народ поверит в эту страну, захочет в ней жить, и заговорит по-украински.
    В часи радянського союзу відловлювали тих хто не працює і насильно заставляли працювати тому дійсно працювали всі, ви думаєте треба і зараз повернутися до таких методів?
    Крим такий дорогий бо туди їздять люди зі всього СНД, прибутки у яких дозволяють собі таку оплату. Можна, наприклад, заборонити їздити туди московськім жителям, мотивуючи це тим, що у них забагато грошей, які інші шляхи врегулювання цього питання ви бачите?

Що нав'язати? Я не розумію, як українська мова впливає на голод і проблеми в суспільстві, які зараз є? З ваших слів та ще декількох учасників форуму може виникнути уявлення, що для того, щоб розмовляти і знати українську мову обов'язково треба кидати роботу і починати бігати на вулицях з прапорами. Це мабуть теж саме, як і уявлення у іноземців про російські вулиці зі снігом, ведмедями та балалайками.
    В мене склалося таке враження, що про свій добробут я повинен подбати сам, чим і займаюсь. А хто повинен підвищувати мій і ваш добробут? Може я даремно працюю, коли можна все отримати і так?
    Може так статися, що забувши, що ми взагалі народ - ми зникнемо.
    part of me

Я з клієнтами розмовляю їхньою мовою, а якщо таке було потрібно я б їм і на їх рідній мові договір склав, і переклад додав би і на англійській, і на українській, і на російській, вся справа в тому наскільки вам той договір і клієнти були потрібні.
    Постійно стикаюся з проблема бюрократії в Україні, але повірте - це проблема не тільки України.
    Пророк

Во первых вас не 50 %.
    Гос. язык в Украине - украинский, а где нибудь в Иране, например, персидский.
    И соответственно письма в гос инстанции отправляються на
    украинском, или персидском если вы в Иране (уточните у арабов как у них).
    Где тут ущемления? Паранойя какая-то, ей богу.
    Инвалид умственного труда

Odo,
    союзні республіки були справжнім бидлом
    Ой как мы любим Украину.
    Чего вы тогда от быдла хотите? Впрвадження ваших идей, возникших за 1000 километров....
    Гуру

Я лично в Полтаве закончила "русскую" школу. Естественно, мне проще общаться по-русски.
    Але я також володію і українською. Але контингент людей, з якими я спілкуюсь, переважно розмовляє російською. Тож і приходиться нею переважно спілкуватися.
    Декілька років по-тому, я була у Львові. То дуже швидко стала говорити так, як і вони - цікавим, дуже швидким мелодичним львівським говором, суржиком польськой, української та інших мов.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    Я лично в Полтаве закончила "русскую" школу. Естественно, мне проще общаться по-русски.
    Але я також володію і українською. Але контингент людей, з якими я спілкуюсь, переважно розмовляє російською. Тож і приходиться нею переважно спілкуватися.
    Декілька років по-тому, я була у Львові. То дуже швидко стала говорити так, як і вони - цікавим, дуже швидким мелодичним львівським говором, суржиком польськой, української та інших мов.
    Прочитавши Ваш допис роблю висновок у Полтаві переважно розмовляють російською, у Львові — українською? Чи вбачаєте Ви у цьому проблему, чи таке становище цілком Вас влаштовує, що у Вашому місті панує мова иншої держави, а не українська?
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Прочитавши Ваш допис роблю висновок у Полтаві переважно розмовляють російською, у Львові — українською? Чи вбачаєте Ви у цьому проблему, чи таке становище цілком Вас влаштовує, що у Вашому місті панує мова иншої держави, а не українська?
    Ну и хто нагнетает языковую проблему?
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    І знаєте ще що цікаво, що не Львів, а саме Полтава подарувала світові одну з наймелодійніших мов людства, а сьогодні тут: "контингент людей, з якими я спілкуюсь, переважно розмовляє російською". Питання, як ми та наші предки допустили до такого?
+ Ответить в теме
Страница 19 из 143

Теги для этой темы